Bar

Moderátoři: Zaměstnanec, Regulus Black

Re: Bar

Příspěvekod Personál » 01 kvě 2015 13:37

Obrázek
Jsme tu pro vás...
Uživatelský avatar
Personál
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 212
Registrován: 30 zář 2009 09:51

Re: Bar

Příspěvekod Tony Dolohov » 11 lis 2015 12:42

+Tony si jednou zase dojde do pánského klubu popít a pokecat s přáteli. Posadí se k baru a poručí si+ Dvojitého dolohova s ledem +nějakou chvíli tlachá se dvěma kolegy, v klídku popíjí a pokuřuje doutník, prostě pohodička. Od jednoho stolu je zvědavě pozoruje nějaký mladíček, sotva osmnáct, ani se nesnaží skrývat svůj zájem. Po chvíli si přisedne k baru a dál smrtijedy okatě sleduje+ Máš nějakej problém, mladej? +pronese Tony se stoickým klidem přes rameno+ Asi sis spletl podnik. Mléčný bar je o kus dál na Příčné +smrtijedi se pobaveně rozchechtají+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Bar

Příspěvekod Tony Dolohov » 15 lis 2015 21:58

+mladíka ten posměch vůbec nevyvede z míry+ Jsem tady úplně správně. Přišel jsem sem, abych se seznámil s nějakým smrtijedem. Já se k vám totiž chci přidat, víte? +sebevědomě vypne plochou hruď+ A moc rád bych se dozvěděl něco o vaší práci. Myslíte si, že mě Pán zla přijme do vašich řad? +objedná si to samé, co mají smrtijedi+
+Tony, jelikož je dneska ve výjimečně dobré náladě, se na něj pobaveně usměje+ Ty že se chceš stát smrtijedem? +sjede ho kriticky pohledem a koutky úst mu přitom cukají+ Tak to bude z tebe Amon opravdu nadšený +zachechtá se, ostatní u baru jejich rozhovor pobaveně sledují+ Co všechno umíš?
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Bar

Příspěvekod Tony Dolohov » 24 lis 2015 20:41

Umím všechno, co musí správný smrtijed umět. Všechno jsem si to našel ve Smrtijedské Revue +naparuje se+ Mohli byste mi poradit nějaké triky, jak na Pána zla zapůsobit?

Tak ve Smrtijedské revue? +zasměje se Tony+ Máš skoro až přehnané sebevědomí, usmrkanče +jeho chvástání už začíná Tonyho trochu nudit, tak se rozhodne mu dát menší lekci+ Pán zla má rád odvážné muže. Máš dost odvahy? +provokuje ho+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Bar

Příspěvekod Tony Dolohov » 29 lis 2015 22:42

No jistě! +mladý muž ohrne sebevědomě rty+ Odvahu bych mohl rozdávat i ostříleným smrtijedům! +zahrává si s Tonym, jako by si ani neuvědomoval, po jak tenkém ledě kráčí+ Klidně mě vyzkoušejte!

+Tony zúží oči do škvírek, nemá rád, když se nad něj někdo povyšuje, ale pořád se usmívá, i když ten, kdo ho dobře zná, ví, že tento druh úsměvu nikdy nevěstí nic dobrého+ Sám sis o to řekl, hrdino +Tony se k němu otočí na barové židli čelem, aby ho měl pěkně na očích+ Znáš ruskou ruletu? +když nic netušící mladík pokrčí rameny, že ne, Tony mu položí skoro přátelsky ruku na rameno, ale spíš jakoby mu chtěl zabránit v útěku, až se ten mladý odvážlivec dozví, jakou hru si to Tony chce s ním zahrát+ Ruskája rulětka +pomazlí se s těmi slovy dokonale čistou ruštinou+ Je to hra pro odvážné muže. Její princip spočívá v tom, že se do jedné komory revolveru vloží náboj. První účastník ruské rulety protočí bubínek, přiloží hlaveň revolveru ke spánku a stiskne spoušť. Má-li štěstí a narazí na prázdnou komoru, přežije a předá tah soupeři. Pokud má smůlu na komoru s nábojem... +Tony si přiloží ukazováček ke spánku+ Pufff! +trochu perverzně naznačí průstřel lebky+ Vyhrát se nedá nic, kromě pochybného uznání za statečnost a odvahu, ale ztratit se při ní může všechno +nakloní se k němu, až mu dýchá na krk+ Tak co... máš odvahu hrát?
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Bar

Příspěvekod Tony Dolohov » 02 pro 2015 22:11

+když si mladý chvastoun vyslechne princip hry, tvář mu zbledne, že by se v ní krve nedořezal, ohryzek na krku mu párkrát poskočí, jak hlasitě polkne, jeho sebevědomí očividně dostalo na frak. Jelikož ale nechce být za zbabělce a hodně stojí o to stát se jedním z nich, zakoktá+ A-... ano +Tonyho výzvu k údivu všech přítomných přijme+

Výborně +plácne ho Tony chlapsky po rameni, sice trochu překvapen, ale ještě víc potěšen, že bude nějaké vzrušení+ Barmane, půjčíš nám revolver? +Tony sice ví, že do pánského klubu musí hosté chodit neozbrojeni, ale taky ví, že vedle mají výstavku všech druhů zbraní, z nichž je drtivá většina funkční+

Ty jsi vážně magor, Dolohove +zakroutí barman hlavou, ale vytáhne ze šuplíku jeden náboj Magnum a postaví ho na pult+ Ale tady na baru mi svinčík nedělejte. Běžte si hrát do modrého salónku, pánové +podá Tonymu klíč od vitríny s krátkými palnými zbraněmi+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Bar

Příspěvekod Tony Dolohov » 05 pro 2015 11:22

Tony s namyšleným frajerem, který už dávno není tak namyšlený, se vydá do modrého salonku, za nimi se hrnou smrtijedi, tuhle podívanou si rozhodně nenechají ujít. Tony chvíli vybírá ve vitríně vhodný revolver a pak jeden vytáhne a zasune do něj náboj+ Jak se vůbec jmenuješ? Víš jak... může se stát cokoliv... ať víme, co napsat do epitafu +ušklíbne se Tony+ Tak... připraven? Když dovolíš, začnu já +Tony roztočí bubínek, kovový zvuk otáčejícího mechanismu hrozivě naplní místnost, přiloží si hlaveň ke spánku a... stiskne spoušť+

+muž následuje Tonyho do salónku, jeho zkoprnělá chůze jasně naznačuje, že by nejradši vzal nohy na ramena+ Ou-... Owen +vykoktá ze sebe jméno a bledý jako zeď sleduje Tonyho, jak vybírá pistoli+ Ja- jasně... začni ty +pobídne ho až moc přehnaně, šťastný jako blecha, že nemusí začínat on. Když Tony zmáčkne spoušť, Owen sebou trhne tak prudce, jakoby místností práskl ohlušující výstřel, přitom se ozve jenom tiché, mrazivé cvaknutí+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Bar

Příspěvekod Tony Dolohov » 06 pro 2015 11:13

+Tonymu cukají koutky úst, když vidí, jak se Owen najednou celý třese strachy+ Jsi na řadě +zatočí bubínkem a podá mu pistoli a smrtijedi muže ještě pobaveně provokují posměšnými hláškami, jestli už ho přešel humor, jestli si nenadělal do gatí, anebo jestli nechce běžet k mamince+

+Owen si roztřesenou rukou vezme od Tonyho pistoli, chvíli si ji prohlíží, jakoby se chtěl přesvědčit, jestli je skutečně pravá a už vůbec nepůsobí tak sebevědomě, jako ještě před pár minutami. Za popichování obecenstva si ji nakonec pomalu přiloží ke spánku. Položí opatrně prst na spoušť a zadívá se Tonymu do očí. V jeho pohledu se zračí všechny možné emoce, od prošení, aby to Tony zastavil, přes šílený strach ze smrti, až po hlubokou pokoru, pokud to přežije. A Tony se jen usmívá a čeká. Owenovi se najednou roztřese ruka tak silně, že hrozí, že stiskne spoušť prakticky omylem. Nakonec už nevydrží to vražedné napětí, rupnou mu nervy, odhodí pistoli na stůl a uteče zbaběle ze salónku a úplně pryč z klubu, jakoby mu za patami hořelo. Tony a smrtijedi vybuchnou smíchy tak nahlas, až drnčí sklo ve vitrínách+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Bar

Příspěvekod Tony Dolohov » 06 pro 2015 23:30

To jsem rád, že to psychicky nevydržel a zdrhnul jako zajíc. Nechtěl bych, aby mi takový zbabělec jako on v boji kryl záda +odfrkne si Tony a ostatní mu přikyvováním hlavy dávají za pravdu. Všichni se vrátí zpátky k baru a Tony vrátí barmanovi nepoužitý náboj+

Tobě se to kecá, Dolohove, když jsi věděl, že jsem ti dal slepý náboj +uchechtne se barman rýpavě a hodí patronu do šuplíku+

To jsem věděl +přikývne Tony s kamennou tváří pokerového hráče+ Ale nepoužil jsem ho +vytáhne z revolveru jiný náboj, ten, se kterým hráli ruletu a postaví jej na pult+ Mám svůj. Já hraju zásadně ostrejma +zašklebí se trochu zvráceně+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Bar

Příspěvekod Tony Dolohov » 29 říj 2016 11:10

+zapadne do baru s jasným cílem sám a jedině sám zapít své dnešní narozky a utopit v alkoholu žal z rozchodu s přítelkyní+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Předchozí

Zpět na Pánský klub

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron