Kanadskou pustinou s Jacobem

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Jacob Downly » 13 pro 2012 23:40

+a velmi elegantně a oduševněle nachystá grill do krbu :D+ Fotím, co mě zrovna zaujme. U zvířat většinou udělám tak stovku fotek a pak z toho vyberu jednu která je dobrá. Proto je nefotím tak často. Mám radši lidi a ulice. +vezme si od ní kleště+ Žijeme jenom jednou, musel jsem to ochutnat, další příležitost se mi nemusela naskytnout. +zassměje se+ Bylo to slané, něco jako spálená hranolka, a křupalo to.
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Styx Lupin » 13 pro 2012 23:53

Příležitostí je spousta... víš, kolik tisíců druhů brouků žije na světě? Jsou k mání snadněji než tyto steaky. Tak doufám, žes je alespoň jedl mrtvé +ušklíbá se+ Radši změňme téma, ať si nekazíme chutě před jídlem. Co tě třeba zajímá, kromě focení... budeme teď pár dní spolu, tak ať vím, čím tě zabavit +uculí se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Jacob Downly » 13 pro 2012 23:57

Byly mrtví, aspoň tak vypadali. +zasměje se+ A já potom málem taky, ale to spíš z těch omáček. +koukne na stejky+ Jak je chceš? No, zajímám se o bojové sporty, jsem docela dobrý v kick-boxu a baví mě wrestling. A co ty?
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Styx Lupin » 14 pro 2012 17:49

Středně propečené, ani krvavé, ani vyschlé, tak akorát. Musíš to přesně trefit +culí se. Když se Jacob zmíní o bojových sportech, pozvedne se zájmem obočí+ Takže zábava tvrdých mužů... to se mi líbí +prohlédne si ho s neskrývaným zájmem a představuje si ho jenom v trenýrkách:)+ Zápasíš ve wrestlingu jen v ringu, nebo i v klecích? +zeptá se zvědavě+ Já? No... mám ráda knihy a historii, jezdím na koni, zajímám se o tajemno, ráda pařím, věnuji se bojovému umění a... no ještě mě baví pár věcí, ale nemusíš vědět všechno hned +uculí se na něj+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Jacob Downly » 14 pro 2012 20:10

+píchne do masa, aby zjistil, jak je udělané a sám si oddělá už svůj kvravej na talíř+ Zápasím v ringu ke klecím jsem se ještě nedostal. Zatím. +mrkne na ni+ Tak to máš spoustu různorodých zájmů. +usměje se na ni+ Jak ráda paříš?
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Styx Lupin » 14 pro 2012 20:37

Docela ráda bych tě viděla zápasit +přimhouří oči a představuje si ho rvát se+ Jak ráda pařím? Ani se neptej +rozesměje se+ Většinou se opiju na lepší náladu a pak pokaždé něco vyvedu. Kolikrát si to ani nepamatuji +směje se+ Ne, vážně... co mám přítele, jsem se trochu zklidnila, alespoň před ním. Ale moc ráda tančím a mám ráda divoké večírky.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Jacob Downly » 14 pro 2012 21:05

+zasměje se+ A já bych tě zase rád viděl pařit a jak něco vyvádíš. Vypadá to, že jsi pěkná divoška. +zkusí její maso a pak jí ho taky sundá na talíř+ Tak, je to hotové, můžeme se pustit do jídla.
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Styx Lupin » 14 pro 2012 22:35

Tak můžeme udělat dohodu. Ty mi ukážeš nějakou sexy sestavu z kickboxu a já zase uspořádám divoký večírek a budeme spolu pařit +rozesměje se nad tím bláznivým nápadem+ Výborně. A já mám akorát hotové hranolky +připraví na talíře bohatou zeleninovou oblohu a naservíruje jim večeři ke stolu+ Tak se do toho pustíme. Vypadá to krásně... a ještě líp voní +nadechne se zhluboka té vůně+ A prý neumíš vařit +mrkne na něj a pustí se do jídla+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Jacob Downly » 15 pro 2012 13:10

Skvěle, já jsem pro. +podá jí ruku, aby svou dohodu stvrdili+ No... +sedne si ke stolu a vezme si příbor+ Myslím, že bez tvého vedení by to moc slavně nedopadlo. +zasměje se+ Dobrou chuť.
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Styx Lupin » 15 pro 2012 19:46

+přijme jeho ruku, už nejde od toho couvnout, aby nevypadala, že se bojí+ No dobře tedy... ale mám podmínku. Nebudeš mě fotit, pokud se opiju +nepotřebuje, aby to vyšlo v DV+ Nech si chutnat. Je to fakt výborné... akorát +pochválí ho+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron