Kanadskou pustinou s Jacobem

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Kanadskou pustinou s Jacobem

Příspěvekod Styx Lupin » 13 pro 2012 13:28

Srub u jezera Lake Louise

Obrázek
Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Styx Lupin » 13 pro 2012 13:29

(předchozí příspěvky http://www.landofsinners.hys.cz/archiv/ ... 3&start=40 )

No ne... neříkej, že umíš i vařit +koukne na něj překvapeně, jak jí začne pomáhat s tou zeleninou+ Co všechno vlastně umíš? +naklepává pěstí biftečky a práce jí jde od ruky. Ale když se Jacob pochlubí svými večerními výkony a ona na něj pohlédne, jak to myslel, v tu chvíli místo do masa řízne do svého prstu+ Au! Sakra! +strčí si prst do pusy, aby si vysála krev, ale rána je hluboká a ona krvácí jako podříznute sele+ Umíš poskytnout i první pomoc? Abych ti tady v té divočině nevykrvácela... +ušklíbne se na něj+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Jacob Downly » 13 pro 2012 13:51

+zasměje se+ Zeleninu snad ještě nakrájet umím. Žádný přeborník ve vaření nejsem. Většinou chodím po restauracích. +přiskočí k ní, když se řízne+ To náhodou umím. +vezme jí ruku a mírným pramenem vody jí tu ránu omyje a pak jí na to dá čistou utěrku a přitlačí, aby zastavil krvácení+ Takhle si to drž a řekni mi kde máš lékárničku?
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Styx Lupin » 13 pro 2012 14:14

Už jsem se vážně lekla, že jsi ideální chlap +odpoví mu se smíchem na to vaření+ Lékárničku... asi tamhle? +ukáže do skříňky se vším možným+ Ještě jsem ji nikdy nepotřebovala +taky na co, když na takováhle škrábnutí používá jindy hůlku. Sedne si a nechá se taky jednou ošetřovat někým jiným+ Teď si budeš myslet, že jsem pěkně nešikovná.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Jacob Downly » 13 pro 2012 14:20

+jde ke skříňce a začne se tam přehrabovat+ Tak to si určitě myslet nebudu. +usměje se na ni+ Tady je. +vezme ji, položí na stůl a otevře a chvilku se tam prohrabuje, než najde peroxid+ Možná jsem tě neměl rozptylovat. +navlhčí peroxiem kousek gázy, co tam najde+ Teď to trošku zabolí. +povzbudivě se na ni usměje a jemně jí tu ránu vyčistí+ Ták. Vidíš, jak jsi statečná. +koukne jestli to ještě krvácí a že asi jo, tak jí to přikryje dalším kouskem gázy a začne obvazovat+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Styx Lupin » 13 pro 2012 18:51

To máš poučení pro příště... není dobré mě rozptylovat, když mám v ruce nůž +uculí se na něj a pak ho chvíli se zájmem pozoruje, jak mu to ošetřování jde a docela si to i užívá, že se o ni stará+ Jde ti to skvěle... kde ses to naučil? +když skončí, prohlédne si ovázanou ruku+ Obávám se, že s touto rukou už dnes nic neudělám. Mám ji jako boxerskou rukavici +rozesměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Jacob Downly » 13 pro 2012 22:34

No, já to dodělám. +vstane od ní a poklidí lékárničku+ Ale budeš mě muset navigovat, abych to nezkazil. +přesune se ke stejkům a poněkud bezradně se na ně podívá a pak je začne natlooukat jak předtím Styx+ Sám se ošetřuju kdykoliv to jde. V bankogské džungly moc doktorů není a ti co tam jsou mají pochybné techniky. +usměje se na ni od stejků+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Styx Lupin » 13 pro 2012 23:03

+kouká na něj, jak tam naklepává to maso a má co dělat, aby se nezačala smát+ Jde ti to výborně +ocení jeho snahu+ Já je naložím do marinády a ty zatím připrav do krbu gril +ukáže mu, kde to najde a zdravou rukou dodělá maso+ Cos dělal v Bangkoku?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Jacob Downly » 13 pro 2012 23:17

DObře. +je docela rád, že se toho ujala znova Styx, protože on by to nejspíš popletl+ Fotil jsem tam opice v džungli pro National. +začne chystat gril a pak pod ním zatopí+ A pak jsem jel do města, kde jsem ochutnal asi deset druhů hmyzu v různě pálivých omáčkách. +uculí se na ni+ Jsem si jistý, že tohle bude chutnat neskonale líp.
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Kanadskou pustinou

Příspěvekod Styx Lupin » 13 pro 2012 23:35

+není třeba topit pod grilem, v krbu už praská oheň;)+ Takže fotíš nejenom lidi a města, ale i zvířata? To musí být dost náročné. Neposedí chvíli... neposlechnou. Znám to moc dobře. Sama jich mám plný dům +uculí se a pak naklade na gril porce masa a dá mu do ruky obracecí kleště+ Hlídej +mrkne na něj s úsměvem a jde udělat hranolky, naštěstí už hotové a předsmažené+ Hmyz... blé +zaksichtí se+ To bych do pusy nevzala. Jak to chutnalo?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Další

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník