Cesta do Casablancy s Jacobem

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Cesta do Casablancy s Jacobem

Příspěvekod Styx Lupin » 03 bře 2013 15:52

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Jacob Downly » 03 bře 2013 15:52

(pokračování z Jacobovy ložnice)

Neboj se, krásko. Já se vyspím. +usměje se a pak se dojde kouknout, kde to vlastně jsou, zorientuje se a dojede do přístavu, kde už čekají objednaný zásoby, zaplatí je kreditkou, donese na palubu a nabere směr atlantik Santa Cruz de Tenerife a když uplujou kus, dostanou se na dohled Maroka, tak se odebere taky do peřin, protože je utahanej jak kotě+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Styx Lupin » 03 bře 2013 15:53

+ráno se probudí krásně odpočatá a když si rozespalá vzpomene, kde vlastně je, pousměje se a vydá se na sluncem zalitou palubu. Rozhlédne se kolem a když nikde nevidí Jacoba, trochu zpanikaří. Jednak se všude dookola rozprostírá širé moře a ona neumí řídit loď, jednak se lekne, jestli se mu něco nestalo, například nepřepadl přes palubu:). Prohledá palubu a pak se vydá do podpalubí. Otevírá jednu kajutu za druhou, až v jedné konečně objeví spícího Jacoba. Úlevně vydechne a pak tiše vycouvá, aby ho nevzbudila a jde hledat kuchyň+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Jacob Downly » 03 bře 2013 15:53

+spokojeně spí až skoro do oběda, protože šel spát vážně pozdě, ale ráno se s úsměvěm probudí, koukne z okýnka a prohrábne si vlasy a vyjde na palubu+ Dobrý... +začne ale pak se zarazí+ Kolik je vlastně hodin? +omluvně se usměje na Styx+ Poplujeme ještě kus na jih, je tam nádherné město. A pak se můžem kouknout do Casssablanky, nebo Sierry Leone.
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Styx Lupin » 03 bře 2013 15:54

Je pravé poledne +ukáže na slunce přímo nad jejich hlavami+ Trošku jsme to přehnali se spánkem... taky jsem vstávala před chvílí +usměje se provinile+ Uf, je tady šílené vedro v porovnání s Anglií... kde to vlastně jsme... na rovníku? +uculí se a převlékne se do šortek a horního dílu plavek, co našla v kajutě+ To zní opravdu lákavě. Tam jsem ještě nikdy nebyla. Ty to tam znáš? +začne jim připravovat něco k jídlu ze zásob+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Jacob Downly » 03 bře 2013 15:54

+ujídá jí z toho co chystá+ K rovníku je to ještě kus na jih, ale už jsme u pobřeží Afriky. +usměje se na ni+ Abych pravdu řekl, tak v Casablance jsem ještě nebyl, takže ji znám jenom z toho filmu. Který se tam vlastně ani nenatáčel. +zasměje se a nachvíli se natáhne na pohovku, zatím co jí pořád ještě ujídá pod rukama+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Styx Lupin » 03 bře 2013 15:55

U Afriky? +pozvedne obočí (já musím tu Afriku asi vážně přitahovat:D)+ To jsi v noci poplul pěkný kus cesty +pochválí ho+ Já ten film neznám... o čem byl? Kromě toho, že o Casablance? +laškovně ho plácne po ruce, jak jí tam ujídá+ Vydrž, už to bude +usměje se na něj a rychle dodělá snídani, jak to tam Jacob už nemůže vydržet+ Jachta je docela zásobená jídlem, hlady neumřeme +pousměje se a postaví na stůl jídlo, samé mořské plody+ Nikdy jsem to nejedla... jsem zvědavá, jak to chutná +chvíli na to trochu divně kouká+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Jacob Downly » 03 bře 2013 15:55

Casablanca je o třech lidech, co se snaží dostat do Ameriky, aby utekli němcům, protože je zrovna druhá světová válka. +vypráví jí+ No a je tam milostný trojúhelník v podobě hlavního páru a ta žena je bývalou přítelkyní muže, který prodává falešná víza a pasy. Je to moc hezký film. +koukne na snídani, co jim tam připravila a s nadšením si nabere+ Mořské plody mám rád. +usměje se+ Mňam. +jen se olizuje+ Vůbec se toho neboj. +pobídne ji+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Styx Lupin » 03 bře 2013 15:55

Aha... a já jsem myslela, že to je film o nočním životě velkoměsta... bary, striptýzové podniky, alkohol, drogy +uculí se+ Máš rád válečné filmy? +vezme do prstů nejbližší mořskou potvoru a prohlíží si ji zblízka+ No... je to něco zcela odlišného od steaku +kouká tomu upřeně do očí+ To je vážně tak dobré? +sleduje Jacoba, jak se labužnicky olizuje a sebere tedy odvahu a ochutná to, nejdřív jen nesměle olízne špičkou jazyka klepýtka a pak se opatrně do něj zakousne+ Hm... zvláštní... +usoudí a pak koukne zvědavě po Jacobovi+ Co nejpodivnějšího jsi už jedl?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Jacob Downly » 03 bře 2013 15:56

Mám je rád. +jako ty filmy+ I když mi přijdou neskutečně smutné. Ta doba moc smíchu nepřála. Takže jsou krasne. A smutné. A někdy teda pěkně děsivé. +pousmeje se+ Co nejzvlastnejsiho jsem jedl? +zvedne pobaveně koutek úst+ Ver mi, to nechceš vědět.
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Další

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron