Cesta do Casablancy s Jacobem

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Styx Lupin » 08 kvě 2013 23:51

+uskočí stranou, jak tam Jacob začne mávat s hořící větví, vzpomene si přitom na ten jeho tanec s ohněm a i teď jí to tak připadá. Chvíli sleduje kvílícího ghúla, který hoří jako živá pochodeň a když je po všem, přistoupí k Jacobovi+ Nic mi není... jen to tady příšerně smrdí spáleninou +zakryje si nos+ Co ty... nezranil tě? +zeptá se starostlivě a pak pohlédne ke stanům+ Měli bychom se jít podívat, co je s našimi průvodci.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Jacob Downly » 09 kvě 2013 13:51

Nezranil. +zavrtí hlavou+ Jsem v pořádku. +jen ta levá ruka ho furt bolí, ta zlomená :D+ Půjdem se podívat. +přikývne a vyrazí s ní ke stanu a drží ji za ruku, ne že by se bál, ale už teď je mu jasný, že ona by šla taky, opatrně odhrne plachtu od stanu průvodců, kde jsou tři rozdrásaná těla a nad jedním se sklání další ghůl, naštěstí si jich nevšimne je moc zaměstnaný jídlem, tak Jacob stiskne Styx ruku a pomalu odejdou, vezme dohořívající větev a přiloží ji k plátnu stanu, to, napuštěné tukem a mastnotou okamžitě vzplane+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Styx Lupin » 09 kvě 2013 18:22

+chytne se Jacoba a přikradou se ke stanu. Když zahlédne, jak se ghúl krmí tím, co ještě před pár okamžiky bylo jejich průvodcem, znechuceně se odvrátí. Potichu vycouvají a když stan začne hořet a pouští se rozlehne hrůzostrašný skřek hořícího tvora, většina velbloudů se splaší a uteče do pouště. Styx přistoupí k Jacobovi a opře se o něj a sledují spolu ten mohutný táborák+ Jsme bez průvodců... jak se dostaneme do civilizace? +poznamená tiše+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Jacob Downly » 09 kvě 2013 18:41

+chvíli hledí do plamenů a přemýšlí+ Nemám nejmenší tušení, Styx. Jenom doufám, že tu těch potvor nebude víc. Vážně, vážně v to doufám. +koukne na zbytek velbloudů+ Pokud cestovali tak často, tak by zvířata měla znát cestu. Sbalíme se a zmizíme odtud. +konečně se pohne a vydá se ke stanu, kde začne ihned balit+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Styx Lupin » 09 kvě 2013 21:20

+rozhlédne se po okolí, do daleka osvětleném plameny+ Nikoho nevidím, tak doufejme, že byli jenom dva. Pro jistotu si sebou vezmeme pochodeň +na klacek nabalí kus látky, naolejuje a zapálí. Pak si rychle sbalí své věci ze stanu a nažene zbytek stáda k sobě+ Moc se mi to nelíbí, spoléhat na orientační smysl velbloudů. Ale nemáme bohužel jinou možnost +nasedne na své zvíře a je připravena vyrazit, i když je ještě hluboká noc+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Jacob Downly » 09 kvě 2013 22:43

+svazek uzdy velbloudu k sobě takže utvoří jakousi šňůru jeden za druhým a on vyleze na svého velblouda+ Celou dobu putujeme jihovýchodním směrem. Dokážu to poznat podle slunce ale hvězdy nejsou mimy přáteli. +usměje se na ni+ Máme před sebou minimalbe dva dny jízdy jak říkali a oaza je velká měli by jsme ji vidět z dálky. +odtusi a popozene velbloudy do kroku+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Styx Lupin » 10 kvě 2013 16:13

Já se trochu v hvězdách orientuji... tedy... poznám, kde je sever +zahledí se na noční oblohu, chvíli ji zkoumá a pak ukáže určitým směrem+ Jihovýchod je tamhle. Ale stačí se jen nepatrně odchýlit a po těch desítkách ujetých kilometrů můžeme tu oázu lehce minout +poznamená a pobídne svého velblouda pečlivě vybraným jihovýchodním směrem+ Těch průvodců mi je líto. Doufám, že nám zůstal alespoň dostatek zásob a vody +přemýšlí, jak by se z této šlamastyky dostali+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Jacob Downly » 10 kvě 2013 20:14

+značnou část cesty urazí v tichu a snaží se vymýšlet co budou dělat+ Nevím Styx. Měli by jsme to zkonyrolovat ale je tma stejně nic neuvidíme. Myslím že už tady můžeme zastavit a počkat do rána. Jen jsem chtěl být pryč z toho místa. +zastaví karavanu a pomůže Styx že sedla+ Ráno moudřejší večera. +pousmeje se a rozloží jim spaní+ Zkus si odpočinout. Já buď hlídat.
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Styx Lupin » 11 kvě 2013 01:46

Jsem taky ráda, že to místo je daleko za námi +ani se ho radši neptá, jestli se mu výlet pořád líbí. Seskočí z velblouda a rozdělá oheň+ Nevím, jestli bych teď ještě usnula. Kromě toho, myslím, že bude už brzy svítat +přece jen se natáhne na chvíli na lůžko, celý den pak stráví v sedě+ Až se rozední, měli bychom prohledat bágly těch průvodců. Třeba tam najdeme něco užitečného. Navigaci nebo mobil...
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Cesta do neznáma

Příspěvekod Jacob Downly » 11 kvě 2013 04:59

Já právě taky ne. +pousmeje se a sedne si k ohni protože v noci je v pouští přece jen zima+ Jsi vážně statečná Styx. +usměje se na ni a chvíli ji pozoruje jak leží na své decentní a nakonec se natáhne vedle ní a otočí se na záda+ Vypravej mi o hvězdách říkala jsi že je znas.
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron