Únos Styx

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Únos Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 07 čer 2013 17:43

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Operace X

Příspěvekod Styx Lupin » 07 čer 2013 21:23

+začne se pomalu probírat k vědomí a první, co ucítí, je tupá bolest v zátylku. Sáhne si rukou na hlavu a na bříškách prstů jí ulpí čerstvá krev. Snaží se vybavit si, jak se sem dostala. Rozhlédne se kolem sebe a to, co vidí, se jí vůbec nelíbí. Studená prostorná cela, kamenné zdi bez oken, místo dveří ocelová mříž, vysoko ve stropě zamřížovaný otvor ke svobodě, hrozivě vypadající mučící nástroje. Chlad, čišící z kamenné dlažby ji přiměje zvednout se ze země. Prozkoumá své vězení podrobněji, ale jediné, co ji zaujme je zaschlá krev všude kolem a nápisy a symboly, vyryté do zdi neznámým odsouzencem. Zakryje si nos dlaní před čpícím pachem zatuchlosti, krve a smrti, který v ní vyvolává nutkání na zvracení. Stojí uprostřed cely a otáčí se pomalu dokola, zcela bezradná, kde se to ocitla+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Operace X

Příspěvekod Styx Lupin » 08 čer 2013 18:16

+Remus! napadne ji najednou, když se jí vybaví, co předcházelo únosu. Strach, který ji opanuje, jí sevře hrdlo jako smrtící ruka. Musí se ujistit, že je v pořádku, že ten, co ji unesl přímo před Remusovými dveřmi, mu předtím neublížil. Zalomcuje bytelnou mříží, i když nepředpokládá, že by cesta ven vedla zrovna tudy. Zvedne hlavu nahoru k otvoru, ale to by musela být sovou, aby se ji povedlo dostat se přes mříže. Pomalu se uklidní a začne racionálně uvažovat. Pokusí se z kobky přemístit, ale zděšeně zjistí, že její tělo na přemístění nereaguje+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Operace X

Příspěvekod Styx Lupin » 08 čer 2013 19:08

+kdesi v chodbě vrznou dveře a je slyšet kroky. Styx rychle hmátne po hůlce, schová ji za zády a couvne až ke zdi. Napjatě hledí k mřížím a připravuje se pohlédnout do tváře svému únosci. V jejím zorném poli se objeví postava v asasínském stejnokroji, bez kabátu a všeho toho arzenálu zbraní, které teď nepotřebuje, obličej má záměrně ukrytý pod kápí+
+asasín přistoupí blíž k mříži a dlouze si Styx prohlíží. Když konečně promluví, hlas má na věznitele nečekaně milý, příjemný, skoro až sympatický+ Velice mě těší, že tě konečně poznávám, Styx +promluví čistou francouzštinou, pak si sundá kápi, potřese hlavou a na ramena jí dopadne záplava dlouhých blonďatých vlasů. Hledí navzájem na sebe a jenom to rozdílné oblečení kazí dojem dokonalého odrazu v zrcadle+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Operace X

Příspěvekod Styx Lupin » 09 čer 2013 22:55

+přeměřuje si asasína pohledem ostrým jako břitva a ostražitě vyčkává. Pozná, že to není ten, se kterým už kdysi měla tu čest. Tenhle je podstatně menší a navíc umí kouzlit, což ji lehce zmate. Zpozorní, když její únosce promluví ženským hlasem, navíc v jejím rodném jazyce a když jí odhalí svoji identitu, nedokáže skrýt překvapení. Přimhouří oči a zkoumavě pozoruje tu dívku, která je jí tak neuvěřitelně podobná, že se ani nediví, že zmátla i Jacoba+ Vanessa... nemýlím se? +osloví ji a přistoupí o pár kroků blíž, aby si ji pořádně prohlédla+ Co ode mně chceš? +zeptá se ne moc přátelsky+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Operace X

Příspěvekod Vanessa » 10 čer 2013 08:01

+poskytne Styx dostatek času, aby si přivykla na to, že má dvojnici k nerozeznání a vychutnává si ten její překvapený výraz+ Tak tvůj přítel se odhodlal přiznat se ti, jak mi naletěl? +rozesměje se zvonivým smíchem a tím jí potvrdí, že je to skutečně ona+ Co chci? +přistoupí pomalu k mříži, pořád se potměšile usmívá a kočičí oči nespustí ze Styx+ Tvůj život +odpoví dramaticky, přestane se usmívat a pohled má najednou tvrdší než diamant+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Operace X

Příspěvekod Styx Lupin » 10 čer 2013 17:59

+ušklíbne se+ To nebyl můj přítel. Máš poněkud nepřesné informace +bděle ji pozoruje, i když jí přijde velice zvláštní dívat se na svoji dokonalou kopii+ Můj život? +vysměje se jí+ To bude asi trochu problém. Umírat se mi totiž ještě vůbec nechce +nečekaným pohybem ruky namíří na ni hůlku, skrytou za zády a vyšle proti ní omračovací kouzlo. Hůlka však ani neškrtne a ani po opakovaných pokusech se jí v rukou ani jen nezachvěje. Styx znejistí, z nějakého neznámého důvodu ji její vlastní hůlka neposlouchá+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Operace X

Příspěvekod Vanessa » 10 čer 2013 20:18

Ano, vím +připustí+ Podruhé už se nespletu +vrátí jí ten sarkasmus a pak se musí opět rozesmát+ Nechci tě zabít, Styx. Naopak, potřebuji tě živou, abys mi mohla vyprávět o svém životě. Chci o něm vědět úplně všechno +pronese tajemně a pak si založí ruce na prsou a chvíli ji pobaveně sleduje, jak tam máchá hůlkou, jakoby se učila nějaké nové kouzlo+ Zbytečně se namáháš. Tady žádná kouzla ani magie nefungují +poznamená s ledovým klidem+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Operace X

Příspěvekod Styx Lupin » 10 čer 2013 23:38

Podruhé už nedostaneš šanci +zúží oči+ Sejmu tě bez varování, kdyby ses k mému příteli jen přiblížila +varuje ji a její odhodlaný výraz svědčí o tom, že si legraci opravdu nedělá+ Zajímalo by mne, jak mě chceš přinutit, abych ti o sobě něco vyprávěla +odfrkne si pohrdavě a pomalu skloní hůlku, když s nechutí zjistí, že jí tady není nic platná+ Co ode mně vůbec chceš? +propaluje ji pohledem+ Kdo vlastně jsi, Vanesso?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Operace X

Příspěvekod Vanessa » 11 čer 2013 21:05

+musí se pousmát té její bojovnosti+ To ti na tom člověku tak záleží? +uloží si do paměti tuto informaci, mohla by se jí někdy hodit+ Myslím, že mi budeš o sobě ještě moc ráda vyprávět +pousměje se záhadně+ Chceš vědět, kdo jsem? +zkoumavě se na ni zadívá+ Dobře... řeknu ti jeden dojemný příběh +začne se pomalu procházet před mříží sem a tam+ Je to pětadvacet let, co se v rodině jednoho vysoce postaveného člena templářského řádu narodila dvojčátka, holčičky. Rok spolu všichni žili šťastným životem, dokud se nestala ta osudná událost +mluví tichým a vyrovnaným hlasem, jakoby vyprávěla děj z nějaké knihy+ Jednu z holčiček unesli asasíni a jako výkupné požadovali od rodičů prozrazení tajemství jejich řádu. Jenže milující rodiče se rozhodli, že svůj řád nezradí a své dítě bez výčitek svědomí obětovali. Asasíni však dítě po neúspěšném únosu nezabili a ukryli ho v jejich pevnosti. Od dětství v dívence vypěstovávali nenávist k templářům a její vlastní rodině, která ji zradila. Za ta léta ji v tvrdých podmínkách naučili dokonale zacházet se zbraněmi, bojovat, zabíjet, vycvičili z ní oddanou asasínku, aby se, až přijde její čas, stala nástrojem jejich i své pomsty +zastaví se přímo před Styx a pohlédne jí skrz mříže zblízka do očí+ A ten čas pomsty právě nastal... sestřičko.
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Další

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron