Lov na vlčici

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Lov na vlčici

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 17 zář 2013 14:37

No to by se ale úplně klidně mohlo stát. Můj orientační nesmysl je skoro pověstný. +zašklebí se pobaveně+ No...a nejsi snad? Říkám jen to, co vidím. +pokrčí s úsměvem rameny+ Vypadáš až nechutně spokojený sám se sebou. +obviní ho s pobaveným úsměvem, když vidí jak se usmívá+ Hmm, no jo. +zadívá se taky na Vanessu válející se na zemi.+ Jo, ta věc se mi taky nelíbí. +nakrčí znechuceně nosík.+ Ale poradili si s ní hezky...+konstatuje+ Jen by mě zajímalo, co s ní teď budou dělat...+poznamená zamyšleně a koukne z J-C na Man+ Jako domácí mazlíček mi moc vhodná nepřijde...+ušklíbne se+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Lov na vlčici

Příspěvekod Vanessa » 17 zář 2013 17:37

+Vanessa jen vzteky funí na zemi, až jí kolem nozder víří drobné částečky hlíny jako býkovi v aréně, ale s tou stříbrnou klecí si neporadí ani pomocí svých speciálních kouzel, tak jen bezmocně leží a čeká, až ji někdo konečně zbaví toho břemene a čas si krátí zíráním na měsíc+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Lov na vlčici

Příspěvekod Styx Lupin » 17 zář 2013 18:46

+koukne dolů na lapenou kořist a jen si odfrkne+ Ať byly tvé pohnutky jakékoliv, Vanesso, neměla jsi právo mstít se mi za to, čím sis prošla a za co nemohu +přestane se jí zabývat, ta jim už z té pasti na vlkodlaky neuteče, a věnuje se Remusovi, po tom všem, co dnes zkusila touží víc než kdy jindy po bezpečí jeho náruče+ Dokázali jsme to spolu... bez tvé pomoci bych to sama nezvládla +přivine se k němu, jak ji obejme+ ...a taky bez nich +krátce se ohlédne ke skupince upírů a pak ho spontánně políbí, dlouze a něžně. Nevadí jí, že se na ně upírají čtyři páry očí a že to v tom svitu měsíce vypadá jako závěrečná happy end scéna z nějakého romantického filmu:D+ Měli bychom jít za nimi +uchichtne se tiše, když se jejich rty ode sebe konečně oddělí a vydají se spolu k těm třem+
Rádi bychom vám poděkovali za pomoc... obzvlášť tobě, Jean-Claude. Byl jsi velice... +hledá to správné slovo+ ...přesvědčivý +usměje se, on bude určitě vědět, co tím myslí+ Máš můj hluboký obdiv, že jsi svoji moc nezneužil, i když jsi kdykoli mohl. Jsem tvým dlužníkem +usměje se na něj a pak se otočí na Man a Beccu+ Asi bychom vám měli něco vysvětlit... i když myslím, že jste už na to asi přišly samy...
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Lov na vlčici

Příspěvekod Jean-Claude » 17 zář 2013 19:33

Já a nechutně..non, ma belle..to mi nedělej...*vrtí hlavou*

Hm...až skoro lituji, že jsem se odstřihl...*poznamená, jak tam vidí tu happyendovou scénu, hladově :D* Vidíš, i upírům se dá věřit...občas...některým. *zasměje se a kývne* jak jsem slíbil...*zadívá se na Remuse, ten jen kývne* dobrá...myslím, že pokud už nic nepotřebujete...
"I feel like a child in the dark who knows the monsters are under the bed. I want to be told it will be alright, but I am far too old to believe such comforting lies."
Uživatelský avatar
Jean-Claude
Upír
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 28 pro 2008 19:08
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Lov na vlčici

Příspěvekod Manori » 17 zář 2013 19:35

*zadívá se zpátky k Vanesse* jo, asi vím, co myslíš...*přikývne Styx a koukne na Beccy*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Lov na vlčici

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 17 zář 2013 19:44

+sleduje Styx s Remusem, jak jdou k nim+ No dobře, tak nechutně ne...+loupne po něm pohledem+ ...ale že jsi spokojený, to popřít nemůžuš. +dodá paličatě a koutky jí cuknou+

Styx: no nakonec ani nemáš zač, dneska jsem tu byla spíš...na ozdobu. +uculí se pobaveně+ My obě. +mrkne na Man.+ Ano, taky bych řekla, že jsme se všichni dovtípily. +kývne, když zachytí pohled Manori+ Kdybys to řekla rovnou, možná bysme si pár komplikací ušetřily...+pokrčí rameny, že to je už teď jedno+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Lov na vlčici

Příspěvekod Styx Lupin » 17 zář 2013 21:10

Můj dík vám patří za to, že jste byly vůbec ochotné pomoct nám. Naštěstí to tentokrát nebylo potřeba +usměje se na ně+ Vím, ale nechtěla jsem před akcí o tom toho moc prozrazovat. Přece jen je to dost osobní rodinná záležitost, jak jste ostatně na vlastní oči viděly. Proto jsem do toho ani nechtěla zatahovat moc lidí. Ale věřím, že vy dvě o tom určitě pomlčíte +koukne z jedné na druhou+ A ráda bych se vám za dnešní večer nějak revanšovala +čeká, co navrhnou+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Lov na vlčici

Příspěvekod Jean-Claude » 18 zář 2013 12:56

Non, to nemůžu...*přikývne a blýskne po Beccy úsměvem*
"I feel like a child in the dark who knows the monsters are under the bed. I want to be told it will be alright, but I am far too old to believe such comforting lies."
Uživatelský avatar
Jean-Claude
Upír
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 28 pro 2008 19:08
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Lov na vlčici

Příspěvekod Manori » 18 zář 2013 12:59

Ono je hezké, když pro jednou nás není třeba...*poznamená s úšklebkem* obvykle míváme opačný problém...*uculí se a loupne okem po Beccy* Neboj, já to nikde vykládat nebudu...*zavrtí hlavou*hm, tak revanšovala...to abychom něco vymyslely,co...*mrkne na Beccy*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Lov na vlčici

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 18 zář 2013 18:00

Prosím tě, Styx, to je přece jasný, pomůžem vždycky rádi. +usměje se na ni+ A přesně jak říká Man, jakmile do věcí začnem šťourat my...+uculí se nevinně a mávne rukou+ A co se toho...detailu týče, tak je to jasný, jsem jako hrob. +mrkne na ni+ No jo, to bysme mohli něco vymyslet...+zašklebí se a tváří se zamyšleně+ Blbý je, že mě zrovna nic nenapadá..tebe jo? +hledá pomoc u Man:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron