Výlet na Manhattan

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 16 bře 2014 11:58

Tak ono je to asi opravdu oblíbené předsevzetí každého, kdo alespoň jednou flámoval. Každopádně ať už je mi teď jak chce blbě, nelituji toho +usměje se na něj+ Letí mi to v osm večer. Schválně jsem si vybrala noční let, abych cestu prospala. Budu se muset začít pomalu balit +poznamená ne moc nadšeně+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Jacob Downly » 20 bře 2014 13:48

Dobře, jak chceš. +přikývne a dopije svoje kafe+ Tak to máme ještě spoustu času, chceš se ještě podívat do města?
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 21 bře 2014 01:32

Do města? Hm, proč ne... ale nejdřív se sbalím, ať to pak nedělám na poslední chvíli +vyleze z postele a přesune se do koupelny, kde si dá sprchu a upraví se a když se vrátí, sbalí si do tašky své věci+ Víš, že se mi bude po New Yorku stýskat? Bylo to tady hrozně fajn.
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Jacob Downly » 21 bře 2014 14:59

Jasně, nachystej se. +přikývne s úsměvem a když je v koupelně, tak to tam zatím trochu uklidí, ten její spací kout a hrnky od snídaně+ Vážně? +koukne na ni s úsměvem+ Moc dlouho jsi tu ale nebyla. +zasměje se+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 21 bře 2014 18:50

+pokrčí rameny+ No jo, jenom tři dny. Ale už musím domů +nemůže mu říct, že se blíží úplněk a pro jeho bezpečí musí být od něj hodně daleko, nejlépe za oceánem+ Neříkej, že tě mrzí, že už odjíždím +mrkne na něj pobaveně a postaví kufr ke dveřím+ Až si najdu ten byt v Paříži, pak zase pozvu k sobě já tebe. Přijdeš? +koukne na něj s úsměvem+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Jacob Downly » 21 bře 2014 20:54

No vlastně... +zamyslí se nad tím+ Ne, nemrzí. +zavrtí rezolutně hlavou, až se nakonec pousměje a mrkne na ni+ Jasně, že mrzí, cos čekala, že řeknu? +zasměje se+ No, přijedu, proč by ne...
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 22 bře 2014 00:20

+prudce zvedne k němu hlavu, jak jí odpoví a ve tváři se jí zračí nefalšovaný úlek+ Ty! Víš, jak jsem se lekla? +zasměje se poté, když jí dojde, že Jacob jen vtipkoval+ Tohle mi už nedělej +rozesměje se a hodí po něm polštář+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 24 bře 2014 01:30

No, tak já pomalu půjdu. Nebudu tě už zdržovat +pousměje se na něj+ Mohl bys mi zavolat taxík na to letiště prosím?
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Jacob Downly » 24 bře 2014 01:53

Jak chceš. +přikývne s úsměvem a zavolá jí tedy taxi, načež zmizí v kuchyni a donese jí odtama balíček+ Tady máš něcco malýho na cestu, jídlo v letadlech nestojí za nic. A něco malýho na památku. +usměje se a balíček jí podá, v něm má sendvič a tyčinku Snickers a taky malou sošku sochy svobody a v tu chvíli pod okny zatroubí taxík+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 24 bře 2014 04:33

No vidíš, úplně jsem zapomněla na nějaký suvenýr z Ameriky. Díky moc +schová si dárek do tašky+ Dlužím ti zase Eiffelovku +mrkne na něj a pak zaslechne troubení+ Tak já už musím jít. Díky za těch pár úžasných dní, Jacobe, bylo to super. A až budeš zase v Evropě, tak se někdy stav na Eagle Rock +usměje se na něj+ Tak... ahoj +rozloučí se s ním, vezme si kufr a opustí Jacobův byt+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Předchozí

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron