Výlet na Manhattan

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Výlet na Manhattan

Příspěvekod Styx Lupin » 12 led 2014 22:53

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 12 led 2014 23:02

+taxík je doveze od hotelu až na letiště, kde oba vystoupí a v odbavovací hale si koupí letenky a odevzdají zavazadla. Vanessa je trochu nervózní, ale snaží se to nedat najevo. Dolehne to na ni až v letadle, když si sedají na své místo+ Mohl by sis sednout k oknu? +požádá Jacoba s trochu pobledlou tváří+ Asi bych nesnesla ten pohled, až se budeme zvedat +usměje se na něj rozpačitě+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Jacob Downly » 13 led 2014 00:43

Jasně. +přikývne s úsměvem+ Není se čeho bát, vážně. +povzbudivě se na ni usměje a pak jí stiskne ruku+ Zvedání i klesání je takový nepříjemný, hlavně pro žaludek. +zasměje se+ Ale když už jsme nahoře, tak je to fajn. +během jeho řeči se letadlo odlepí od země a za příslušný čas nabere příslušnou výšku+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 13 led 2014 01:22

+připoutá se a jak ji Jacob chytne za ruku, zmáčkne ji a tiskne mu ji celou dobu, co letadlo stoupá. Když už jsou nahoře a dostanou pokyn odpoutat se, konečně mu ruku pustí, nejspíš ji Jacob bude mít nedokrvenou:) a rozepne si pásy+ Je to můj první let, tak mám tak trochu...strach +pousměje se na něj omluvně+ Ty už jsi letěl asi mnohokrát, že? Páni, to je výška... +hlesne, když koukne koutkem oka z okýnka+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Jacob Downly » 13 led 2014 01:45

Já lítám někam každou chvilku. +usměje se na ni a nenápadně si promasírovává odkrvenou ruku+ Ale můj nejoblíbenější způsob cestování to není. Šup. šup. Chvíli jsi tady, hned zas jjinde. To není ono. Lodí, nebo vlakem se mi to líbí víc. Vidíš tu krajinu, můžeš mluvit s lidma a tak. +přizná se+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 13 led 2014 13:22

Lodí to musí být opravdu úžasné. Já tyhle druhy dopravy moc nevyužívám, všude, kam potřebuji, se dostanu na motorce +nebo se spíš přemísťuje, ale to mu nebude říkat+ Ale pohled z letadla dolů je taky docela zajímavý +nakloní se přes něj a s notnou dávkou odvahy koukne z okýnka+ Dokonce přímo fascinující... +sleduje město pod nimi jako na dlani+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Jacob Downly » 13 led 2014 18:46

Lodí to je úžasný, pokud nemáš mořskou nemoc. +zasměje se+ Mě se to naštěstí netýká, ale jedna moje známá ráda jezdí na plavby, jenom je jí vždycky strašně špatně. +uchichtne se+ Ano, to je. +ořikývne a taky koukne z okýnka+ Je to nádherné, pak vidíš louky a pole s cestama, lesy a oka jezer a rybníků. Nad mořem je to trošku nuda. +mrkne na ni+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 13 led 2014 21:27

+teď už beze strachu se zájmem sleduje města, hory a koryta řek pod nimi a natahuje krk, aby přes Jacoba viděla dolů+ Je to úchvatné...nečekala jsem, že to bude tak fantastické +rozplývá se, až do doby, než přeletí nad oceán+ Hm...a teď bude takových deset hodin nuda +uculí se a stáhne se zpátky do svého sedadla+ Kdybych usnula, vzbudíš mě nad New Yorkem, prosím? +udělá si pohodlí, pustí si do uší nějakou hudbu a po chvíli skutečně usne a prospí celý let+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Jacob Downly » 13 led 2014 23:33

Jo přesně. +usměje se na ni, když už jsou nad tím oceánem a pak jí slíbí, že ji vzbudí a sám si čte, nebo se kouká na film, protože v letadle mu prostě usnout nejde a když už se přiblíží k pevnině tak Vanessu jemně vzbudí+ Už tam budem. +ukáže z okýnka, kde už je v dálce vidět pobřeží+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 14 led 2014 00:46

+probere se ze spánku, zamrká a pak se nakloní k okýnku+ Opravdu? Málem bych to prošvihla +připoutá se, jelikož klesají a sleduje přibližující se pobřeží+ To je Manhattan? +ukáže prstem, když přelétají nízko nad ostrovem mrakodrapů a oči jí málem vypadnou z důlků+ To je nádhera +poznamená fascinovaně+

Obrázek
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Další

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron