Výlet na Manhattan

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 02 bře 2014 12:38

Domů? +na okamžik se zatváří jako dítě, které tahají z dětského hřiště+ Ale...máš pravdu, asi už půjdeme. Jsme to dneska trošku přepískli +uculí se nakonec+ Ale ta kuřecí křidýlka si necháme zabalit sebou +rozhodne důležitě a mávne na číšníka+ Chceš ještě něco? Třeba nějaké pití?
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Jacob Downly » 05 bře 2014 13:38

Jo jo. +pokývá trochu unaveně hlavou+ Půjdeme domů. A to sebou. +souhlasí a všechno to objedná a pak navíc i zaplatí i s pořádným dýžkem+ Nééé. +zavrtí hlavou+ K pití už nic nééé. Mě to už stačilo. +uculí se a číšník jim donese ty kuřecí křidýlka a Jacob si trošku s námahou oblíkne kabát a číšník jim tak řekne, že taxi na ně čeká před vchodem+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 05 bře 2014 15:37

Mně to napoprvé taky stačilo +culí se jako měsíček a pomalu se zvedá od stolu+ A přineste mi k těm křidýlkům ještě mandle v čokoládě a oříšky. Pistáciové +objedná si a pak koukne po Jacobovi, když to tam všechno zacáluje, ale před číšníkem neřekne nic. Nasouká se do bundičky a když číšník odejde, popadne papírovou tašku s jídlem a vratce se vydá k východu+ Říkala jsem přece, že tě dnes večer zvu +řekne mu venku, ale nemá sílu se s ním o tom dohadovat, tak jen mávne rukou a ztratí přitom trochu rovnováhu, takže padne rovnou na zadní sedadlo otevřeného taxíku, kde se začne smát+ Jacobe...pojď ke mně +udělá mu tam místo, aby si mohl sednout+ Tak jakou si zazpíváme? +zeptá se se smíchem, když se taxík rozjede+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Jacob Downly » 05 bře 2014 19:51

Jo? +koukne na ni a evidentně se snaží rozpomenout+ No jo vlastně! +vzpomene si najednou a prudce přikyvuje+ Promiň. +omluví se jí s provinilým výrazem a sedne si k ní dozadu+ No to nevim, jakou písní myslíš, že bysme nejvíc potěšili našeho řidiče? +Zazubíse na ni+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 05 bře 2014 22:08

To je už jedno. Ale já zaplatím alespoň taxík +vyžádá si a pak se otočí na taxikáře, co by chtěl zazpívat a on dá hlasitěji rádio, ve kterém zrovna hrají Madonnu, tak mu tam s ní celou cestu notuje a skončí, až když zastaví před domem. Zaplatí a vystoupí+ Doufám, že máš klíče +hihňá se a opírá se o zamčené dveře a vůbec jí nevadí, že mrzne, až praští+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Jacob Downly » 06 bře 2014 12:49

Tak jo. +pokrčí rameny+ Pro mě za mě, ho zaplať. +zazubí se na ni, oba nějak vystoupí a když jde odemykat, tak ji odsune ode dveří, aby neslítla na zem a pak ji vtáhne dovnitř a zavře za nima, když dorazí do jeho bytu, tak se unaveně a opile sesune na pohovku a odfoukne si+ Ty jo. Ta jízda výtahem byla namáhavá. +zhodnotí to+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 06 bře 2014 19:35

+je celou dobu v pohodě, až do chvíle, jak se svezou výtahem. To už její v alkoholu plovoucí žaludek nevydrží a hned, jak Jacob otevře dveře do bytu, tak tak stihne vtrhnout na záchod, klekne si a chvilku tam objímá mísu. Po chvíli vyleze, vlasy zplihlé, oči rozmazané, tváře pobledlé, celkově působí dojmem zombie+ Ten výtah mi tedy dal +otře si pusu do hřbetu ruky+ Půjdu se upravit a nutně potřebuji pořádně horkou koupel +pousměje se na něj, jak se jí už malinko ulevilo+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Jacob Downly » 09 bře 2014 14:46

+udiveně na ni koukne a jde se do kuchyně napít a nechá tam i ty jejich dobroty z restaurace a když vyleze tak jí podá pár ubrousků a sklenici vody+ To bude v pohodě. +usměje se na ni+ Dej si radši studenou sprchu. Ve vaně ti akorát klesne tlak a bude ti z toho tak akorát víc špatně. +doporučí jí+ Mám na tebe počkat, nebo si můžu jít lehnout? +zamžourá na ni poněkud ospale+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 09 bře 2014 15:50

+vezme si od něj vodu a napije se+ Už je mi mnohem líp, jdi klidně spát +vidí na něm, že je ospalý+ Dobrou noc +zapadne do studené sprchy, chvíli pod vodou heká, jak ji ledové kapky bodají na kůži jako jehličky, po chvíli se ale opravdu cítí svěží a jako znovuzrozená+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Jacob Downly » 09 bře 2014 20:59

+Jacob se usmějje, přikývne a popřeje jí dobrou noc, načež zapadne do vé ložnice, tam se svleče, oblečení naháže do kouta na křeslo a nijak se jím nezabývá, jen si natáhne kelhoty na spaní a padne do postele a ve chvíli spí jako pařez+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron