Výlet na Manhattan

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 09 bře 2014 21:57

+vyleze ze sprchy, vyčistí si zuby a pak vejde do obyváku. Jacoba už nikde nevidí, tak si ustele na gauči a pokusí se spát. Ale jak ji ta studená sprcha probrala a taky už trochu vystřízlivěla, nedaří se jí usnout, tak si pustí televizi, přisune si k sobě smažená křidýlka a pomalu ujídá a sleduje noční program. Ani neví, kdy u televize usne, ale je to až někdy brzy nad ránem+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Jacob Downly » 10 bře 2014 18:28

+Jacob si vesele a spokojeně vyspává v ložnici, sem tam se převalí a ráno se nachvilku probudí, jen se napije a spí dál až skoro do poledne, kdy namáhavě rozlepí oči a vyleze z ložnice, proplíží se do koupelny, kde se pustí do hygieny a dá si sprchu+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 10 bře 2014 20:16

+spí jako zabitá až do oběda a teprve vzdálený proud vody ve sprše ji pomalu probírá do polobdění. A protože je koupelna momentálně obsazená, leží dál a ještě dospává, než se vrátí Jacob+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Jacob Downly » 11 bře 2014 15:28

+vyjde z koupelny čistej a svěží a hned se s chutí vrhne do kuchyně+ Dobrý ráno. +usměje se na ni, když ji tam tak vidí+ Jak ses vyspala, doufám, že dobře a že nemáš kocovinu. +začne dělat kafe a chystat k snídani to, co si včera donesli z restaurace+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 11 bře 2014 19:52

+pootevře oko, když se Jacob vrátí z koupelny+ Dobré ráno +ještě se přikryje, nějak se jí moc nechce z postele+ Kupodivu dobře, vzhledem k tomu, jak mi bylo včera +ušklíbne se+ Netuším, jak se projevuje kocovina, ale bolí mně hlava a mám žízeň, že bych vypila kýbl vody +uculí se, ale nemá se moc k tomu vstávat, jen ho z pelíšku pozoruje+ A jak je tobě?
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Jacob Downly » 13 bře 2014 17:34

Jo, tak to je kocovina. +přikývne a donese jí do postele kafe+ Neboj se. +usměje se na ni+ Po nějaké době a až vypiješ ten kýbl vody, tak se to zlepší. +slíbí jí+ Mě je fajn. +usměje se na ni a napije se kafe a pak jí ještě donese z kuchyně vodu+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 13 bře 2014 23:08

Kocovina? +protočí oči+ Už nikdy nebudu pít +slibuje, ale culí se u toho a pak si sedne a vezme si od něj kafe+ Díky +opatrně se napije, nedbá, že je horké, ale potřebuje nutně vzpružit+ Jakto, že tobě je fajn? Pil jsi stejně jako já. Ne že bych ti to přála +zasměje se a udělá mu místo na gauči+ Ale chci ti poděkovat za úžasný večer, Jacobe. Bylo to fakt skvělé +usměje se na něj+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Jacob Downly » 15 bře 2014 17:56

No jasně. +ušklíbne se vesele+ To známe, to už tu bylo tolikrát, že se to bere už jenom jako fráze. +zasměje se+ No protože já už jsem zvyklej. +objasní jí to+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Vanessa » 15 bře 2014 18:02

Vážně? Ale já to říkám opravdu poprvé +zasměje se a popíjí kafe a cítí, jak je jí už líp+ Musím se dát rychle dohromady, čeká mně dnes dlouhý let.
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Výlet na Manhattan

Příspěvekod Jacob Downly » 16 bře 2014 11:42

No musím říct, že to zní jako kdybys v tom měla léta praxe. +zasměje se a posadí se tam k ní někam a usrkává pomalu kafe+ A v kolik jedeš? +zeptá se jí a pohodlně se opře+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron