Operace Russia

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Operace Russia

Příspěvekod Neferet » 03 dub 2014 11:50

+zaujatě sleduje představení před sebou, než zvedne tvář k Tonymu sledujíc jeho spokojený výraz, který jí nutí přemýšlet nad tím, co se to vlastně děje+ Já mám času dost. +pousměje se, ale spíš z jejího úsměvu vyjde křivý škleb, jak jí všechno bolí, rády se začínají důrazně hlásit o slovo+ Jo, jsem v pořádku. +odpoví bez přemýšlení, nechce mu přidělávat víc starostí, než už beztak udělala+ To mi říká ten pravý. K žádnýmu doktorovi nejdu. +zamračí se na něj+ Navíc ty vypadáš jak po srážce s náklaďákem. +koukne na něj starostlivě+ Nemáš něco zlomeného? Bolesti? +strachuje se hned a nenápadně ho skenuje pohledem jako by snad mohla takhle vidět veškerá zranění, což naneštěstí nemůže+ Ty si ten kdo tu musí k doktorovi, ne já. Žádný prostesty. Buď to nebo mě necháš abych tě aspoň ošetřila. To oko vypadá špatně. +zamračí se, aby se náhodou nepokusil protestovat, ne že by v tomhle ohledu byla lepší, zdrhne jakmile bude hrozit, že jí postaví před někoho v bílém plášti+ Děkuju. Nebýt tebe, tak jsem tam uhořela. +otřese se nad tou představou+ A pokud jde o toho hajzla, nedělej si s ním starosti. Najdu ho a uštvu jako lovnou zvěř. +zavrčí a oči jí bezděky zrudnou+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Operace Russia

Příspěvekod Tony Dolohov » 03 dub 2014 23:34

Doufám, že si ten dlouhý příběh nechceš vyslechnout zrovna teď. V tom mrazu bychom takhle polonazí umrzli dřív, než bych dokončil vyprávění +zasměje se pobaveně+ Jednou ti to všechno řeknu, slibuji. Ale myslím, že i ty mi máš něco vysvětlovat +pohlédne na její zápěstí+ Jsou to jenom škrábnutí. Už jsem vypadal i hůř +ujistí ji s úsměvem o svých zraněních+ A s doktory nechci mít nic společného. Ale tvůj návrh se mi líbí. Ale jedině po podmínkou, že ošetřím zase já tebe. Budeme si hrát na doktory +mrkne na ni rozverně, ale pak ji chytne za ruce a zvážní+ A já děkuji tobě. Nebýt tebe, uhořel bych tam já +obejme ji vděčně+ A toho hajzla ti moc rád pomůžu uštvat. Za to, co ti udělal +blýskne mu v očích vztek, když vidí ta její zranění+ Ale teď bychom už měli jít, než tu doopravdy umrzneme. Dílo je dokonáno +poznamená spokojeně, když se propadne poslední kus pokrovské zdi do země a nezůstane z něj pohromadě ani jediný kámen+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Operace Russia

Příspěvekod Neferet » 04 dub 2014 17:27

Ne neboj, počkám si do tepla. +zasměje se vesele, než tiše zaúpí jak jí od smíchu zabolí žebra+ Já? +zamrká trochu překvapeně+ Já o ničem nevím. +zamručí, ale uhne pohledem prozrazujíc, že ví moc dobře, o čem je řeč, odolávajíc nutkání schovat ruce za záda+ Si si tím jistý? Nevypadá to moc dobře. +koukne na něj podmračeně+ Tak dobrá... +zazubí se na něj vesele+ ...zahrajem si na doktory. +souhlasí s ním lehkým pokýváním hlavou+ To byla samozřejmost. Za nic na světě bych tě tam nenechala. +usměje se na něj měkce, ale objetí opětuje jemně a opatrně mu přejíždějíc špičkami prstů po zádech+ Dáme mu pocítit jak špatný to byl nápad. +pokývá vážně hlavou+ Souhlasím, jen nás budeš muset přemístit ty. Něco mi dali a pořád to více méně působí, takže pokud nechceme dopadnout jako to okno... +protáhne, myslíc na to že by mohli taky vyletět do povětří, než vážně stočí pohled k pomalu dohořívajícím troskám+ Ani nevím kde to jsme. +zamračí se vážně+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Operace Russia

Příspěvekod Tony Dolohov » 04 dub 2014 19:28

+pousměje se na ni, jak se snaží schovávat před ním zápěstí, ale zase to nechce z ní dostat za každou cenu+ Dobře, až si budeš chtít o tom popovídat, rád si tě poslechnu. Myslím, že si při tom vzájemném ošetřování budeme mít oba o čem povídat +poznamená s úsměvem a trochu jí uhladí rozcuchané vlasy+ Jsme v Rusku, kousek od Moskvy. Proto je tady taková kosa +přejede si automaticky dlaněmi po nahých ramenou a oklepe se zimou+ Přemístím nás. Nebudeme to riskovat s tvojí magií, zdá se mi teď poněkud neodhadnutelná +uculí se, když si vzpomene na tu zdemolovanou zeď do sklepa+ Myslíš, že zvládneš přemístění? +zeptá se jí ještě a radši ani nemyslí na to, jestli toho vůbec bude schopný on sám+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Operace Russia

Příspěvekod Neferet » 04 dub 2014 20:47

+tiše si povzdechne+ Budeš se na mě za to zlobit a to nechci. +koukne na něj smutně+ Jo to budeme mít spoustu času. +usměje se na něj+ Tak to by vysvětlovalo mnohé. +zašklebí se, když se dozví kde je a proč je kolem sníh v tuto roční dobu+ Jo víc jak neodhadnutelná. +zasměje se tiše+ Jo, to bych zvládnout měla. +pousměje se na něj měkce a obejme ho kolem pasu, tvář si mu opře o hruď a zavře oči, aby se jí náhodou neudělalo z toho přemístění zle a aby se ho nepustila+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Operace Russia

Příspěvekod Tony Dolohov » 04 dub 2014 22:37

Nebudu na tebe naléhat, pokud mi to nechceš říct. Ale já se na tebe zlobit ani neumím +připomene jí a políbí ji do vlasů+ Tak připravena? Drž se mně +chytne ji pevně kolem pasu, aby ji někde cestou neztratil, sevře ji v náručí a přemístí se s ní na Eagle Rock+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Předchozí

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron