Někde v Turecku

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Styx Lupin » 11 pro 2014 23:54

Ráda bych si ho vzala, jestli můžu. Netuším, jak daleko budu muset jít a na koni se mi pojede líp +osedlá si kobylku, vyvede ji před stáj a vyhoupne Bahije do sedla+ Drž se pevně +vezme za otěže a kráčí vedle koně do lesa+ Jdeš za Kahilem, že ano? +zeptá se Asiyah, když už jsou daleko od domu+ Jestli chceš, s Bahijem zatím natrháme bylinky, než se vrátíš. Jen mi musíš ukázat jaké +usměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Asiyah » 12 pro 2014 18:53

+Bahij jen kulí oči, protože na koni ještě neseděl, jenom na voze. nejdřív je chvilku zaražený a úplně potichu, ale když si na pravidelný pohyb pod sebou zvykne, rozesměje se, oči mu jen svítí, ale drží se jako klíště+ Jedu. +sklopí oči Asiyah, a nějak podvědomě se rychle rozhlédne, i když je nikdo slyšet nemůže+ To nemusíš, on... chtěl by Bahije vidět. +pousměje se trochu, ústy jenom jemně, ale zato hezky zevnitř+ Nechci tě zdržovat ve tvé výpravě. Hlavně se k nám pak zase vrať. +usměje se na ni+
Uživatelský avatar
Asiyah
 
Příspěvky: 70
Registrován: 14 říj 2014 23:43

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Styx Lupin » 12 pro 2014 22:29

+uculí se, že to odhadla správně+ Moc vám to přeji. A držím vám palce, abyste se nemuseli pořád scházet tajně. Tak to vás nemohu zdržovat, když na vás čeká +sundá opatrně Bahije z koně+ Neboj, zlatíčko, zítra tě zase svezu +slíbí mu s úsměvem a pak se otočí k Asiyah+ Vrátím se v pořádku, nejpozději do večera. Doufám, že něco objevím. A vy si to užijte +mrkne na ni šibalsky a pak se vyhoupne do sedla. Cítí se v něm jistě, očividně nejede na koni poprvé. Ještě jim zamává a popožene kobylku plynulým krokem proti proudu řeky+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Asiyah » 13 pro 2014 20:41

+Bahijovi se vůbec nelíbí, že mu berou zábavu, a začne natahovat, tak ho Asiyah vezme do náruče a ukonejší+ Budu ti přát štěstí. +přikývne, a dívá se jak nasedá+Vrať se do tmy. +usměje se na ni+ není moc zvyklá na jízdu, a ve tmě by mohla klopýtnout. +zamává jí taky, chytne chlapce za ruku, a zamíří spolu dál do lesa, kde se mají v odlehlé části mezi stromy setkat se zbylým členem jejich malé rodiny+
Uživatelský avatar
Asiyah
 
Příspěvky: 70
Registrován: 14 říj 2014 23:43

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Styx Lupin » 14 pro 2014 11:13

(teď se na chvilku vrátím do tématu Assassins vs Templars:))
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Asiyah » 19 pro 2014 19:02

+když se blíží oběd, rozloučí se s Kahilem, nenápadně si pobrečí, jako vždycky, když ho musí opustit, a s neurčitým rozhodnutím v sobě se s Bahijem vydají domů. Vezmou to okolo místa, kde se rozdělili se Styx, kdyby tam náhodou byla, ovšem stejně moc nečeká, že by se ta potkali, Asiyah je jasné, že se asi vydala dál podél řeky, takže obavy nemá a vrátí se domů, ke postaví na oběd+
Uživatelský avatar
Asiyah
 
Příspěvky: 70
Registrován: 14 říj 2014 23:43

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Styx Lupin » 20 pro 2014 14:48

+protože se vrátí nad ránem, ustájí kobylku, utře ji, dá jí napít a najíst a nechá ji odpočinout a sama si ustele v seně. Přestože je k smrti unavená, spánek stejně nepřichází, pořád musí myslet na ty hrůzy noci, na ty muže, které zabila, sama neví jak, a taky na vlky, kteří ji zachránili. Už si je tím jistá, že ji celou cestu doprovázeli, aby se jí nic zlého nestalo. Přemýšlí, jestli ještě pořád hlídají u plotu a tak když se rozední, jde se podívat, ale nikde je nezahlédne+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Asiyah » 20 pro 2014 17:55

+když se nevrátí o večera, začne o ni mít docela vážné obavy, mezi vařením večeře ji občas vyhlíží z okna, a když uloží Bahije, umíní si že ráno zajde do vesnice a požádá pár lidí, aby vypravili pátrací skupinu. ráno tedy vstane brzo, postaví na kafe a rychle se obleče, když se s ní málem srazí ve dveřích+ Ghareebah! +vyjekne leknutím, ale pak se jí tvář rozjasní a obejme ji+ myslela jsem, že se ti něco stalo, když ses neobjevila. Jsi v pořádku? +prohlédne ji rychle, jestli není zraněná+
Uživatelský avatar
Asiyah
 
Příspěvky: 70
Registrován: 14 říj 2014 23:43

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Styx Lupin » 20 pro 2014 23:07

+je tak zamyšlená, že málem Asiyah ani nezaregistruje+ Ti vlci...už jsem je někdy viděla +mluví jakoby z cesty, ale tvář má silně soustředěnou, jak pátrá v paměti+ A-ahoj +obejme ji taky, když ji její hlas vrátí do reality+ Jo, jsem v pořádku. Nejsem zraněná +ujistí ji, těch pár šrámů a modřin nepovažuje za zranění+ Omlouvám se, že jsem tě vystrašila +usměje se na ni, ale úsměv jí najednou přimrzne ke rtům a v očích se jí objeví úžas. S otevřenou pusou hledí k lesu za domem, odkud k nim přichází...ona sama...+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Vanessa » 20 pro 2014 23:31

+vlci doprovodí Styx až k domu a když jí už nic nehrozí, počkají s Remusem v lese na svítání. Když se vzpamatují z přeměny, Remus se přemístí do Walesu pro zvěř a pak počká na ně v jejich domě ve Francii, Vanessa zatím jde pro Styx. Ukradne ze šňůry nějaký čádor :D a hodí jej na sebe, aby zakryla nahotu a dojde k sestře+ Ach, Styx... jsem tak ráda, že jsme tě konečně našli. Všude jsme tě s Remusem hledali +radostně ji obejme, ale pak si uvědomí, jak je nezdvořilá a usměje se na Asiyah+ Dobré ráno. Já jsem Vanessa, Styxina sestra, což jste už asi poznala +promluví perfektní arabštinou+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron