Někde v Turecku

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Asiyah » 21 pro 2014 13:54

To jsem ráda. +usměje se, když vidí, že jí nic není+ Dáš si snída... +otočí se s ní a zbytek slov jí tak nějak odumře na rtech. pro jistotu koukne znova na Styx vedle sebe, pak na novou příchozí a zase na Styx, a oči má rozšířené údivem.Když neznámá navíc osloví Styx jménem, které z ní tak pracně vydobili, podiví se ještě víc+ Ach. +rozjasní se jí tvář, když to pochopí+ Jsem Asiyah, vítejte. +usměje se na ni široce+ Vidíš, říkala jsem ti, že tě někdo najde. třeba se ti teď i vrátí vzpomínky. +uculí se na Styx, normálně by asi byla podezřívavější, ale zrovna u Vanessy se opravdu nedá pochybovat, že jsou příbuzné :D+ Pojďte dál, akorát budeme snídat. +nabídne jí, +
Uživatelský avatar
Asiyah
 
Příspěvky: 70
Registrován: 14 říj 2014 23:43

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Vanessa » 21 pro 2014 21:32

(jen v rychlosti, neni mi dobre)

+Vanessa se zdvorilym usmevem odmitne snidani, po premene nema ani pomysleni na jidlo. Po kratkem rozhovoru se Styx pochopi, ze jeji sestra ma neco s pameti a tak si ji vezme stranou,aby si s ni promluvila o tom, kdo je+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Styx Lupin » 21 pro 2014 21:43

+po pulhodine se obe vydaji do kuchyne. Styx chytne Asiyah za ruce+ Asiyah...pritelkyne moje... uz vim, kdo jsem. Zacina se mi vracet pamet! +zvola radostne+ Vzpomnela jsem si na svoji sestru. A verim, ze az se vratim domu, vzpomenu si na vse ostatni +usmiva se stastne+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Styx Lupin » 22 pro 2014 23:07

Budu se muset rozloučit +poznamená, ale i přes tu radost jí zazní v hlase podtón smutku+ Díky za všechno, Asiyah. Moc jste mi pomohli, jste úžasní lidi. Budu vám nadosmrti vděčná +obejme ji pevně+ Bahije, zlatíčko, pojď sem ke mně +když chlapec k ní přiběhne, vezme si ho do náruče a políbí na obě tváře+ Bude se mi po tobě hrozně stýskat. Ale brzy za tebou přijdu. Slíbila jsem ti přece tu jízdu na koníkovi +mrkne na něj a pak se ještě dojde rozloučit s Hakimem do pracovny a poděkovat mu za všechno+ Určitě se zase vrátím +dodá nakonec, když se se všemi rozloučí+ Chtěla bych vědět, jak to s vámi dvěma dopadne +pošeptá ještě tajnůskářsky Asiyah do ucha+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Asiyah » 23 pro 2014 17:46

vážně? +rozzáří se, a má vážně moc velkou radost+ to chápu, určitě se chceš vrátit ke svému muži. +usměje se na ni+ Někdy třeba napiš. +navrhne s úsměvem+ Koník! +rozesměje se chlapeček, a zatahá ji za vlasy. zatímco se loučí s Bahijem, a Hakimem, Asiyah jí sbalí rychle do uzlíku trochu jídla na cestu (pač předpokládá, že pojedou mnoho hodin :D), a pak ji pevně obejme+ Měj se dobře, a snad si brzo vzpomeneš na všechno. +pohladí ji po ruce+ ať nad tebou bdí Bůh. +rozloučí se taky, vezme si Bahije na ruku a jde je vyprovodit+
Uživatelský avatar
Asiyah
 
Příspěvky: 70
Registrován: 14 říj 2014 23:43

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Styx Lupin » 23 pro 2014 22:17

Určitě napíšu +slíbí jí a pak neochotně pustí Bahije z náruče a naposled ho políbí. Poděkuje Asiyah za svačinu a přestože se moc ráda vrací domů, je jí i tak trochu smutno, že je opouští. Když se rozloučí, následuje Vanessu, která je někde na osamělém místě přemístí domů+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Styx Lupin » 03 led 2015 12:10

+za pár dní po Styxině odchodu přijede k Hakimově statku dodávka. Poslíčkové z ní vyloží velký balík, ve kterém je značkový PC i s internetem (předpokládám, že tam mají signál:D) pro Hakima, aby nemusel psát všechno rukou a aby si mohl vyhledávat na netu lékařské články a vše, co se týká jeho profese a taky aby Asiyah byla ve spojení se Styx přes maily a skype. Na Bahije tam čeká takové menší hračkářství s hračkami všeho druhu, dětské kolo a taky živý poník. A pro Asiyah je tam kromě ženské parády obálka s dostatečnou sumou tureckých lir na pořádnou muslimskou svatbu i na svatební šaty. Zvlášť je tam ještě šek za lékařskou péči a měsíční pobyt - pořádek dělá přátele - a pro všechny tři letenky s pozváním do Francie na Azurové pobřeží u Marseille+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Asiyah » 06 led 2015 16:59

+za dodávkou se táhne půl vesnice, pač tak velký auto několik let neviděli :D, a Asiyah málem upadne, když to všechno vybalí, a nevěří svým očím, má trochu na krajíčku, protože tolik peněz pohromadě snad ani nikdy neviděla. nakonec se jí povede najít někoho, kdo jim počítač zapojí, a podaří se jí napsat Styx pekelně dlouhý děkovný email, a taky jí to pekelně dlouho trvá, protože není zvykla klapat na klávesnici. pak přenechá přístroj Hakimovi, a vyběhne "na bylinky", podělit se o ten neuvěřitelný zážitek+
Uživatelský avatar
Asiyah
 
Příspěvky: 70
Registrován: 14 říj 2014 23:43

Re: Někde v Turecku

Příspěvekod Styx Lupin » 04 dub 2015 11:35

+na pár dní se přesune do Turecka k rodině, u které před časem pobývala. Nedaleko hranic se Sýrií je polní nemocnice, která ošetřuje uprchlé Syřany, zraněné v občanské válce v Sýrii. Pomáhá tam Hakimovi ošetřovat hlavně děti a civilisty, nevinné lidi, kteří nemají s tou nesmyslnou válkou vůbec nic společného+

http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/fot ... to:506270/
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Předchozí

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron