Výlet do Sýrie

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Výlet do Sýrie

Příspěvekod Altair » 24 črc 2015 09:31

Hlavní město Damašek
Obrázek

asasínská pevnost Masyaf
Obrázek
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Neoficiální návštěva Amona a Beatrix v Sýrii

Příspěvekod Altair » 24 črc 2015 09:40

+v asasínské pevnosti Masyaf panuje čilý ruch, jak se asasíni důkladně připravují na příchod významných obchodních partnerů+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Neoficiální návštěva Amona a Beatrix v Sýrii

Příspěvekod Enzo » 24 črc 2015 14:48

+Altair s Enzem nenápadně postávají v letištní hale, oba v oblecích, aby na sebe nepoutali nežádoucí pozornost asasinskymi uniformami, nebudou riskovat, že je letištní ochranka nevpustí do letadla:) a trpělivě čekají, až dorazí Bea s Amonem+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Neoficiální návštěva Amona a Beatrix v Sýrii

Příspěvekod Beatrix » 24 črc 2015 19:01

+Nakráčí si do haly, táhne za sebou kufr jako by se hodlala stěhovat do Sýrie už napořád a když je uvidí, tak se začne vyloženě culit, jak jsou v těch oblecích, ale snaží se hned zase tvářit neutrálně. Už už to vypadá, že jde sama, ale po chvíli se za ní objeví Jerry.+ Zdravím...+usměje se na oba Assasíny krátce a kývne k Jerrymu+ Obávám se, že mám další doprovod...nechtěl mě pustit samotnou...není to snad problém? +zvedne na ně oba obočí až trochu působí, že by to neměl být problém+ Amon tu ještě není? +rozhlídne se a zatváří se trošku kysele, že na něho musijou čekat.+

+Nakoupila si speciální krycí oděvy :D , který sice nejsou stylem úplně Sýrie, ale přece jen zahalujou všechno, co jindy ukazuje. Zato s makeupem smoc nešetřila, což Enza určitě potěší :D +

Obrázek
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Neoficiální návštěva Amona a Beatrix v Sýrii

Příspěvekod Altair » 24 črc 2015 21:17

+první ji uvidí Enzo, který stojí tváří ke vchodu a pohodí bradou Beiným směrem. Altair se otočí přes rameno, sjede Beu přimhouřenýma očima od hlavy k patě a pak se vydá k ní+ Dovolíte, madam? +na okamžik se jejich oči setkají, když jí vezme ten lodní kufr, ale nedá nic najevo. Jerryho ovlaží mrazivým pohledem (ala avatar:)), že zpochybnil jeho schopnosti ochraňovat Beu, ale jinak nemá proti jeho přítomnosti námitky a odnese Bein kufr k odbavení+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Neoficiální návštěva Amona a Beatrix v Sýrii

Příspěvekod Enzo » 24 črc 2015 21:21

Slečno Beatrix... +pozdraví se s ní i Enzo+ Vy jste tu cestu na Blízký východ vzala opravdu stylově +patřičně ohodnotí ten její krycí oděv a samozřejmě, že si všimne i toho výrazného líčení+ Moc vám to sluší. Jak to děláte, že jste čím dál krásnější? +mrkne na ni s lišáckým úsměvem+ Já myslel, že ochranku vám budu dělat já s Altairem... ale každá zbraň dobrá +vyjádří se k Jerrymu+ Ne, pan Amon se zatím ještě nedostavil +oznámí+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Neoficiální návštěva Amona a Beatrix v Sýrii

Příspěvekod Beatrix » 24 črc 2015 23:04

Bea: +jak se na sebe s Altairem podívají, tak se lehce koutkem pousměje, ale drží se hodně zpátky. No pohladit ho po ruce prstem s rudě nalakovaným drápem, když mu předává kufr, to si prostě neodpustí...+ 'ke schön... +kývne za to odnesení kufru trošku odměřeně+

Jerry: No co? +rozhodí rukama a tváří se nevinně+ Je to má jediná šance na dovolenou! +ušklíbne se a jde si dát taky kufr odbavit+

Bea - Enzo: +široce se usměje+ Ale to snad né! Vy jste ale lichotník! +uculuje se a samozřejmě ji pochvala těší - i když si není jistá nakolik to tak Enzo může myslet vážně+ Možná je to tím, že se tak moc těším na tuhle cestu! Už jsem nemohla dospat!
+koukne za Chrisem+ To budete, +potvrdí s kývnutím+ prý o mě má strach, když cestuju do takové země...ale taky si myslím, že je hodně zvědavej, jak tam žijete. +mrkne na něho spiklenecky+ Kdo by nebyl! Ale...Altair je nějaký...zamlklý? +zvedne obočí+ Stalo se něco?
To je celej on...zase se někde flá-no konečně! +křikne směrem k Amonovi, kterej už jde+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Neoficiální návštěva Amona a Beatrix v Sýrii

Příspěvekod Amon » 24 črc 2015 23:09

No-no! +koukne na hodinky+ Pořád jdu ještě na čas! +pozdraví se s assassínama+ Nagini mě nechtěla pustit!

Bea: +zakoulí očima+ Ty si doma prostě neumíš udržet kázeň...

Amon: Říkáš ty?! Tři hodiny mi včera Zuzka kňučela do telefonu, že by chtěla jet s náma!

Bea: +nakrčí čelo+ Říkala jsem jí, že to není výlet pro děti! A vždyť je na táboře!

Amon: Zřejmě bez efektu... Jo to je, a má tam extra telefon. +podívá se na ni, že slyšel o Beiným stihomanovi+

Bea: No-a-co! +odsekne a přepudrovává si rači nos+

Amon: Tak. +rozhlídne se a zahlídne Jerryho+ No výborně! Tady máš kufr...+dá mu svůj kufřík a Chris se sice tvááářííí, že jako není sluha, ale odnese no...+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 1148
Registrován: 27 pro 2008 21:27
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Neoficiální návštěva Amona a Beatrix v Sýrii

Příspěvekod Altair » 25 črc 2015 09:25

+když ho Bea letmo pohladí prstem, i ten nepatrný dotek mu rozbuší krev, ale zachovává si odstup, aby nikdo nic nepoznal, a nejenom Amon a spol. Jedině snad Bea, která vííí, pozná, jak se ovládá. Pozdraví se s Amonem a odvede Beu k odbavení+ Vybrala jste si krásné šaty, Beatrix. Vypadáte opravdu úchvatně +neodpustí si kompliment, když spolu stojí sami u odbavovacího pultu a předkládají pasy ke kontrole. Pracovnice přepážky se nenápadně pousměje, ale dělá si dál svoji práci, jakoby nic neslyšela+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Neoficiální návštěva Amona a Beatrix v Sýrii

Příspěvekod Enzo » 25 črc 2015 09:42

Tak jen doufám, že nebudete zklamaná a že se vám cesta bude líbit! +vysloví upřímné přání+ Aha tak... no jen ať se podívá, jaký tvrdý vojenský život mají asasíni. Třeba se mu pak bude zdát ten jeho jako procházka růžovým sadem +ušklíbne se na Jerryho+ Zamlklý? To on je skoro pořád. Říkal jsem vám, že toho moc nenamluví +pokud není s Beou sám, ale to Enzo nemůže vědět+ Ale nějak podezřele moc se na tuto cestu těšil +práskne na něj s úsměvem a jde se pozdravit s Amonem+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Další

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků