Výlet do Sýrie

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Beatrix » 07 říj 2016 21:48

To si povíme až budete chrchlat krev na zemi! Nechte mě! +snaží se jim vycuknout+ Neopovažujte se na mě sahat!! +no když vidí, že jí chtějí stříknout nějakou drogu, tak dostane ještě větší hysterák, jak má hrůzu, že by mohla něco vyzradit. Snaží se kolem sebe kopat, ale nakonec je jí to stejně k ničemu+ a-uuuu! +postěžuje si, jak ji bodnou+ Tohle na mě nepůsobí! +oznámí rozhodně a je rozhodnutá nedat jakýmukoliv séru žádnou šanci.+ Nic-vám-neřeknu! +zařve na něho a po chvíli se jí tak nějak začnou podlamovat nohy a musí trochu zamrkat+ Mh...chm...+ potřepe hlavou a má takovej divně přiopilej pocit+ Tak víš ty co? Mein "Freund"?! Ich sag dir was! Právě ste mě nasrali, a vážně není dobrej nápad nasírat členy drogových kartelů! Proč? Protože necháváme lidi mizet! Protože dáváme betonový botky - nejen na vánoce, a protože máme spoustu přátel, kteří se v případě našeho zmizení nezastaví před ničím, dokud z vás nenadělají fašírku! Jo, slyšíš dobře! Hodijou vás do šroťáku a nakrmijou s váma prasata, protože to je tak to jediný, k čemu můžete být dobří! Ste jen banda šílenců, kteří dělají ostudu své zemi! A co je na tom nejhorší? Že ničíte svou zem! Kdo normální může zničit vlastní historii? Vlastní kulturní dědictví?! Hodnotu vlastní země?! Neumíte nic, jenom ničit! +díky Beiné zálibě v drogách na ni chemka působí dost důrazně a tak tam na ně nepříčetně ječí - a místy zařve i něco v rakouským dialektu, kterej jí není vůbec rozumět, ale je celkem jasný jakým směrem se tyhle vyjádření pohybujou...+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Assassins » 09 říj 2016 22:25

+oba chlápci mají co dělat, aby ji udrželi, jak se vzpíná a koleny ji přirazí ke zdi, takže jí neumožní moc prostoru k manévrování. Beiny protesty mají úplně stejný účinek, jakoby řvala „jdi do prdele!“ na právě prolétající stíhačku. Teprve jak se rozpovídá, konečně si vyslouží pozornost velitele. Ten ji nechá vypovídat se, nepřerušuje ji, protože ví, že kdo hodně mluví, hodně prozradí a jen se pobaveně ušklíbá, je mu jasné, o co jí jde+ Zajímavý monolog +poznamená, když Bei dojde dech a málem jí uznale zatleská+ Prozradila jsi na sebe toho dost... dokonce i to, na co jsem se vůbec neptal. Jenže mne neoblafneš, ty děvko +blýskne mu v očích zlost a jen tak, aby nevyšel ze cviku, ji uhodí dlaní do tváře, aby jí připomněl, kdo je tady pánem+ A víš, co dělám já s lidmi, kteří naserou mně? +zavrčí jí do obličeje, ale v tu chvíli se ozve ode dveří jeden z jeho mužů+ Kalife... +naznačí mu, že něco pro něj má. Abbás rozmrzele, že ho vyrušil, udělá pár kroků k němu+ Co je tak důležité? +vezme si od něj obálku a se zamračeným výrazem si prohlédne její obsah. Poté pohlédne k Bei a jeho pohled mluví za vše. Vrátí se k ní a bezohledně naruší její osobní prostor+ Míříš hodně vysoko +ušklíbne se spokojeně, že se i bez mučení dozvěděl, co potřeboval+ Samotný Altaïr Ibn-La'Ahad +zamává jí před nosem fotografií, na které je zvěčněná Bea s Altairem někde v Sýrii+ Co mi k tomu řekneš?
Uživatelský avatar
Assassins
 
Příspěvky: 41
Registrován: 14 pro 2013 22:58
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Beatrix » 11 říj 2016 21:59

+Probodává ho vzteklým nenávistným pohledem a je jí úpřímně jedno, co prozradila na sebe...to nepovažuje za důležitý. Jak má ještě zpurně nos nahoru, tak jí ranou rozrazí ret a Bea odplivne krev+ Hajzle! +zařve na něho+ Můžeš mě klidně zabít! +odpoví mu, že má zřejmě představu, co s lidma dělá... Docela uvítá přerušení, aby trochu nabrala dech a potřepává hlavou, jak se snaží najít jakous-takous rovnováhu, což se jí teda moc nedaří - ani duševně, ani fyzicky. Nikoho okolo si v té chvíli prakticky nevšímá až do té doby, kdy se k ní Abbás přiblíží+ Hey! +snaží se co nejvíc odtáhnout jak je jí to nepříjemný.+ Co? +Kouká chvilku vážně nechápavě, než uvidí fotku a uslyší Altairovo méno. Stuhne jí krev v žilách a nachvilku vypadá, že i přestala dýchat. V očích má mnohem víc strachu než předtím, jenže teď už ne o sebe.+ Zabiju tě! +zařve na něho nepříčetně zničeho nic+ Altair tě zabije! Vás všechny! Nesaháte mu ani po kotníky! Ste banda budižkničemů!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Assassins » 12 říj 2016 22:38

+velice pozorně sleduje její výraz, když Bea kouká na tu fotku a nadmíru spokojeně se začne chechtat, když z její tváře neomylně vyčte ty emoce, prvotní šok a konečně i nefalšovaný strach, což je neklamná známka toho, že uhodil hřebík po hlavičce+ Přiznala ses... a ani jsem nemusel použít násilí +ušklíbne se, jako by ho to i mrzelo, že se k tomu mučení nedostal, ale co není, může být, ještě s ní zdaleka neskončil+ Mám takový pocit, že ti na tom asasínském psovi záleží. Nebo je to opačně? Nebo dokonce vzájemné? +vysmívá se jí do očí, s kým se to, pro Alláha, spustila+ Altaïr Ibn-La'Ahad ... stín, který nelze dopadnout +pronese s chladným opovržením a nenávistí v hlase, velmistra asasínů se bezvýsledně snaží dostat už celou věčnost+ Ty si vážně myslíš, že mě přijde zabít? +uchechtne se s pohrdavým úšklebkem její výhrůžce+ Tak to bys mu měla dát vědět, kde mě najde +poznamená záludně a vyloví z kapsy její mobil. Zapne ho a protože je chráněný heslem, podá jí ho do ruky, aby jej odblokovala+ Zavolej mu a řekni mu, že už tady na něj netrpělivě všichni čekáme +pokyne stráži, aby ji pustila, ale nadále hlídala, právě se totiž Bea stala velice ceněným výměnným zbožím+
Uživatelský avatar
Assassins
 
Příspěvky: 41
Registrován: 14 pro 2013 22:58
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Beatrix » 14 říj 2016 22:31

+Kouše se do rtu i do jazyka, aby něco nerozvážně neřekla a nakrčí nos+ Co máte pořád s těma psama?! VY ho nejste schopní dopadnout! +připomene mu+ Proč ne? Některým lidem vadí, když ostatní šahají na něco, co je jejich! +odsekne, ale trochu ji to bodne - co když se na ni Altair fakt vykašle a řekne si, že je to její blbost... Když jí dá k dispozici mobil, tak na protest otočí hlavu na bok+ Můžete mě donutit nelhat, ale nemůžete mě donutit dělat něco, co nechci! +no že ji pustí uvítá a odtáhne se od nich všech - a pak mobilem vší silou švihne proti zdi+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Assassins » 16 říj 2016 01:27

+když se mobil roztříští o zeď, v místnosti se rozhostí hrobové ticho, slyšet je jenom zuřící funění vyšetřovatele, jak se silou vůle ovládá, aby ji nezabil+ Uvidíme, jak dlouho to vydržíš, ty mrcho +sykne jí do tváře a pak dá pokývnutím hlavy znamení urostlému mučiteli+ Pusť se do toho +nařídí mu a odstoupí. Beu popadnou dva páry silných rukou a pevně ji chytnou. Fahím vkročí do kuželu ostrého světla, něžně poplácá Beu po tváři a pak ji nečekaně uštědří gumovým obuškem dunivou ránu do břicha, po které by se Bea svezla na kolena, nebýt paží, které ji podpírají. Fahím ze svého nádobíčka vytáhne kleště, sevře Bei zápěstí a bez jakýchkoliv emocí, jakoby to dělával denně, začne jí strhávat nehet na palci levé ruky. Bea je má hezky dlouhé, tak se mu dobře uchopí a pak jej kývavým pohybem bolestivě vytahuje ven z nehtového lůžka. Abbás vše sleduje se zaujetím+ Další +přikáže Fahímovi, když jí strhne první nehet a upře zrak na vězenkyni+ Jestli nechceš přijít o všechny svoje nehty, měla bys tomu svému příteli dát vědět, kde jsi. Určitě si přeješ, aby tě přišel zachránit +vytáhne svůj mobil, aby vyťukal jeho číslo, pokud se rozpovídá+ Chceš přece, aby mě zabil, nebo ne? +ušklíbne se provokativně, ale pak chladně varovným hlasem dodá+ Je to tvoje poslední možnost zachránit se.
Uživatelský avatar
Assassins
 
Příspěvky: 41
Registrován: 14 pro 2013 22:58
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Beatrix » 23 říj 2016 11:52

+Sama tak trochu lekne toho co udělala, v jejím současným rozpoložení je taková celá rozpolcená. Zavrtí hlavou nesouhlasně+ Ne! +chce uhnout, ale najednou ji zase někdo drží a po nechápavým pohledu na Fahíma ji rána docela překvapí, vyrazí jí dech a připadá si už jak hadrová panenka. Kouká do země, točí se jí hlava a když vzhlídne a uvidí v čem se to tam Fahím přehrabuje, tak začne vrtět hlavou a cukat sebou co to jen de+ To nemůžete! Ne! - +a pak se ozve takovej řev, kterej tam jen tak neslyšijou ani při mnohem horším mučení. Beiny hlasivky v kombinaci s dost nízkým prahem bolesti otřesou pomalu i základama budovy.+ Nehéééé! +zaječí skrz slzy na ten další nehet a zoufale kouká na servaný lůžko, ze kterýho crčí krve, jako by jí ten prst usekli+ Já to nevím! Ty hovado! +zařve na něho+ Myslíš si, že si schválně zapamatuju číslo jednoho z lidí, za který bych dala život?! Vím, že nic nevydržím! Nevlákám ho do pasti! +brečí zoufale tak nějak i sama ze sebe+ To teda chci! Usekne ti hlavu! A nepudeš do ráje za pannama, ale do pekla!! Do našeho zkurvenýho křesťanskýho pekla!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Assassins » 28 říj 2016 11:40

+na řev jsou tam víc než zvyklí, ale ten Bein jim pěkně drásá uši. O to víc si ale to její mučení oba mučitelé užívají, jak jim tím křikem Bea dává najevo, co na ni platí+
Obávám se, kalife, že opravdu to číslo nezná zpaměti. Po tomhle totiž zazpívá úplně každej +zvedne do výšky krvavě rudý Bein dráp sevřený mezi čelistmi kleští, ze kterého odkapává krev+ Ta nic neprozradí. Možná by nám byla více prospěšná, když bychom jí dali bombový pás a poslali ji zpátky do Masyafu. Až bude vevnitř, hezky ji odpálíme +navrhne bombový atentát, i přestože by nerad přišel o další dějství mučení+
Hlupáku +okřikne ho Abbás+ K čemu mi bude pár mrtvých asasínů? Potřebuji jejich velitele. A jedině ona mi ho sem přivede +zlomyslně se ušklíbne, když jim Bea, nejspíš oblblá bolestí, neprozřetelně prozradí, že za asasínského velmistra by dala život, čímž jakoby jim už rovnou napráskala, že jí na něm sakra záleží a jemu na ní jakbysmet+ Výborně. Teď známe Altairovu jedinou slabinu +spokojeně si promne dlaně+ Tady končíme +kývne k těm nástrojům a na závěr jejich diskusního kroužku ještě vztekle uštědří Bei ránu pěstí přímo do obličeje za tu urážku, teď už nepotřebuje, aby byla schopná mluvit do telefonu+ Hlídej ji. Ručíš mi za ni hlavou. Musí zůstat naživu, dokud si ji tady nenajde ten asasín +přikáže Fahímovi. Ten přikývne, sbalí mučící instrumenty a krvavou trofej si schová do kapsy jako suvenýr. Abbás se přestane zajímat o Beu a ihned začne realizovat svůj plán. Cestou začne udílet svým mužům rozkazy a ještě než se zavřou dveře cely, dolehne k Bei jeho hlas, přikazující poslat zprávu do Masyafu o tom, kde drží Beu, s podmínkou, aby přišel o rukojmím vyjednávat Altair osobně, jenom on sám a nikdo jiný, jinak Beu zabijí. Řekne to úmyslně anglicky, aby to Bea slyšela a uvědomila si, že jim při výslechu vlastně nechtěně hodně prozradila+
Uživatelský avatar
Assassins
 
Příspěvky: 41
Registrován: 14 pro 2013 22:58
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Beatrix » 28 říj 2016 17:51

+Dostane další záchvat pláče, když vidí svůj vyrvanej nehet v kleštích toho zmetka a zuřivě sebou mele+ Já nikam s bombama nepudu! +zařve na něho dost dotčeně, že si jako myslí, že tam nakráčí obložená dynamitem a mračí se, jak se tam domlouvají. Oblbá už bude nejspíš vším - chemkou, bolestí, zouflastvím, vztekem...+ Já nejsem- +no jelikož dostane pecku do xichtu tak už jenom bolestivě vykřikne a plive krev jak jí rozrazil rty. Beu asi pustí, takže se tam stulí do klubíčka, brečí a kouká si furt ještě dost nevěřícně na krvavej prst a probodává pohledem Fahíma, kterej má její nehet v kapse. Všechno už slyší tak nějak z dálky a jen jí hlavou proběhne, že snad Altair není tak naivní, aby tam vážně šel sám...přece jí slíbil, že řekne Jerrymu...+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Altair » 29 říj 2016 00:48

+když se ráno ulice města zaplní mraky lidí, Altairova šance najít Beu klesne na nulu. Když ji nenašel doteď, už ji nenajde. Zastaví a pevně sevře v rukou volant, přemýšlí, co má udělat. Ovládne vztek, který v něm bublá jako horká láva, jen by mu zamlžil jeho mysl, a znovu se pokusí Bee zavolat. Tentokrát už se mu neozve ani hlasovka, telefon je úplně hluchý. Hruď mu sevře zlá předtucha. Odhodí mobil na sedadlo spolujezdce a s kvílením pneumatik se otočí do protisměru. Vyrazí zpátky do pevnosti v chabé naději, že se tam Bea mezitím sama vrátila. Neomylný instinkt mu ale napovídá, že je to pouze jeho zbožné přání a že Bea ve skutečnosti lítá v pěkném průseru+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron