Výlet do Sýrie

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Beatrix » 29 říj 2016 13:03

+Když už tam leží nějakou chvíli, tak se trochu vzpamatuje, sundá si šátek, kterej jí stejně už padá z hlavy a jak je tam hnusně vlhko, tak jí vlasy září důrazně blond. Urve kus šátku a s notným skučením se snaží ovázat si prst. Krev už zaschla, takže se to ani nelepí na ránu, ale stejně ji to šíleně bolí.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Altair » 29 říj 2016 19:15

+už na bráně se dozví, že se ozvali únosci, pevnost je kvůli Beině únosu vzhůru nohama. Altair zuřivě zatne pěsti, až mu zbělají klouby a v pracovně si pozorně vyslechne vzkaz únosců a jejich podmínku, aby si přišel pro rukojmí sám. Bez jediného slova a s chladným klidem si vybere ty nejlepší a nejspolehlivější zbraně, ozbrojí se až po zuby, nasedne do auta a nastartuje. Nezdržuje se s návštěvou u Jerryho, podmínka je podmínka. Jerry ale už určitě musí vědět, co se děje+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Chris Devon » 29 říj 2016 22:08

+Když se to donese k Jerrymu, tak dostane záchvat vzteku a zlosti, že být poblíž Altair, nejspíš se ho pokusí zabít. Altair je naštěstí jemu neznámo kde a tak mu nezbyde než běhat po pevnosti a hledat ho, až nakonec zjistí, že odjel bez něho+ Kurva! To si dělá prdel! +Když s tím dojde za Amonem, ten jen nezúčastněně potřepe hlavou, že je to Beina blbost, tak ať si to vyžere, protože VÍ, že jí zatím nejde úplně o život, ale to Jerrymu neřekne.+ Doprdele! Tady semnou každej jenom vyjebává! +vezme si tam nějaký auto a na vlastní pěst se vydá hledat Altaira a Beu, když mu všichni odmítají pomoct.+ Kurva-kurva-kurva-kurva! +mlátí přitom cestou vztekle do volantu+
"To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou!"
Uživatelský avatar
Chris Devon
Člověk
 
Příspěvky: 399
Registrován: 16 lis 2010 15:25

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Altair » 29 říj 2016 23:14

(ale Altair ještě neodjel:D Kdyby se Jerry nezdržoval běháním po pevnosti, tak ho ještě mohl chytit u brány;)) +jak vyjede ven, dá se opačným směrem než ráno. Podle instrukcí se Bea nachází v jedné z vesnic obsazených islamisty asi dvě hodiny východně od Masyafu. A jelikož Jerry by sám tu vesnici nikdy nenašel, navede ho správným směrem oblak prachu v dálce, který víří za koly rychle jedoucího Altairova vozu v poušti. Asi po hodině jízdy Altair najednou prudce zpomalí, protože už nějakou chvíli pozoruje ve zpětném zrcátku mračno prachu za nějakým autem a jelikož na téhleté bohem zapomenuté silnici není velký provoz, vlastně prakticky žádný, mohli by to být možná únosci. Zajede ke krajnici, zastaví a sleduje v zrcátku přibližující se auto+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Chris Devon » 30 říj 2016 11:15

(á já to brala, že už je fuč..)
+Když vyjede za brány Masyafu, všimne si nedaleko auta - a jelikož je to tam jak po vymření, vydá se rovnou za ním. Cesta stojí teda za kulový, takže to s ním hezky mlátí - ono ani to auto není nic moc - tudíž nemůže jet rychleji, aby auto před sebou dohnal. Když se zastaví, hned sáhne po pistoli a zastaví dvacet metrů za ním. Chvilku čeká a pak vystoupí a s pistolí namířenou na místo řidiče v autě před sebou se k němu blíží.+
"To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou!"
Uživatelský avatar
Chris Devon
Člověk
 
Příspěvky: 399
Registrován: 16 lis 2010 15:25

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Altair » 30 říj 2016 15:29

+když auto zastaví za ním, nejdřív si myslí, že je to někdo od únosců, aby na něj dohlédl a dovedl ho na místo, kde drží Beu. Tělo má napjaté a je ve střehu. Vyčkává. Když z auta vystoupí muž, sleduje ho ve zpětném zrcátku, nespustí z něj oči+ Co tady děláte, sakra? +osloví ho podrážděně, když vidí, že je to Jerry+ Vraťte se zpátky, tohle musím vyřídit sám +ten žoldák se do jeho plánu prostě nehodí. Nebere na vědomí, že na něj míří pistolí a zařadí rychlost+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Chris Devon » 30 říj 2016 17:23

Co JÁ tady dělám?! Co kurva vy děláte, že s váma nechám Beu jednu noc a teď ji mají nějací šílenci?! +nepřestává na něho mířit+ Vystupte hned z auta! A neopovažuj se kurva-! +jak Altair zařadí, tak mu pistolí rozfláká okýnko a přiloží mu ji ke spánku+ Vypadni z toho auta nebo tě kurva zabiju! +a je vidět, že to myslí víc než vážně a už tak má co dělat, aby ho na místě nezabil, jak je vzteky bez sebe+ Jestli se Beatrix něco stane...+zavrčí+
"To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou!"
Uživatelský avatar
Chris Devon
Člověk
 
Příspěvky: 399
Registrován: 16 lis 2010 15:25

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Altair » 30 říj 2016 21:06

+nenamáhá se vysvětlovat mu, že on doprovodil Beu v noci do pevnosti v pořádku, že jí u jejího útěku neasistoval, ani ji nepředhodil vlkům+ Přestaňte sakra na mně mířit, nejsem váš nepřítel +už má nohu na plynovém pedálu, když ucítí na spánku chladný kov. Zakleje nahlas v arabštině, ten žoldák evidentně nechápe, o co tady jde+ Fajn, fajn, uklidni se +sundá nohu z plynu, aby ho ten magor fakt nezastřelil, ale vystoupit nehodlá+ Musím Beu najít, tak bys mě neměl zdržovat +ani si v tom vzteku neuvědomí, že vyslovil důvěrnější formu jejího jména+ Jestli se Beatrix něco stane... +zopakuje po něm tu výhrůžku+ bude to tvoje vina. A pak zabiju já tebe +taky to myslí smrtelně vážně+ Takže schovej tu bouchačku a nech mě jet. Ztrácím s tebou vzácný čas.
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Chris Devon » 30 říj 2016 21:37

+Neudrží se ve svým nasrání a ještě s tím, jak se k němu Altair chová, a jak na něho míří, tak pistoli otočí bokem a pěstí mu dá ránu do zubů+ Ty víš kde ji hledat?! Já jí kurva říkal, aby se od takových jako seš ty držela dál! Moje vina?! Já ji sem nezatáhl! To kvůli tobě dala hlavu na špalek! Jako by se nemohla kurvit s někým jiným! +otevře zadní dveře a nasedne si za něho a do týlu mu zarýpne zbraní+ Jeď! A nic na mě nezkoušej!
"To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou!"
Uživatelský avatar
Chris Devon
Člověk
 
Příspěvky: 399
Registrován: 16 lis 2010 15:25

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Altair » 30 říj 2016 22:51

+když schytá ránu do zubů, projede jím prudká vlna vzteku a má co dělat, aby nevymrštil ruku a nezapíchl Jerrymu vystřelovací dýku do krční tepny. Jedině fakt, že tohle by mu Bea nikdy neodpustila, se v poslední vteřině ovládne+ Nestojíš mi za to, abych na tebe teď plýtval energií, žoldáku, ale varuji tě, buď pořád ve střehu. Protože tu ránu pěstí ti neodpustím. A té urážky Beatrix +zle se mu blýskne v očích+ budeš velmi litovat +když si Jerry sedne dozadu, aniž by ho Altair do svého vozu pozval, chvíli na něj hledí ve zpětném zrcátku. Pak pomalu pootočí k němu hlavu a s chladným klidem poznamená+ Jestli nechceš, abych ti zlomil ruku, sundej tu pistoli z mé hlavy +antipatie mezi nimi přímo jiskří+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron