Výlet do Sýrie

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Chris Devon » 30 říj 2016 23:06

+Nejrači by ho z toho auta vytáhl za krk okýnkem, zlámal mu všechny žebra a nadělal z něho sekanou. Vztek - a taky trochu zoufalství z téhle zasrané situace - s ním doslova viditelně cloumá. Má dost hnusnej pocit, že tohle není jedna z těch situací, kdy z toho Bea může vyjít maximálně tak pomuchlovaná, ale spíš bez hlavy. A Amonovi je to ještě ke všemu jedno. V hlavě vidí všechny ty hnusný scénáře, co se jí právě teď může dít a pohled na Altaira ho nasírá o to víc.+ Před tebou? +teatrálně se krátce zasměje+ Ukradli ti Beu pod nosem!!! Tebe se nikdo bát nemusí! +hnusně ho přitom bodne u srdce, když si představí, že by měl Zuzce říct, že přišla o matku+ Vůbec neber její méno do pusy! Až ji odtam dostaneme, tak se k tobě už ani nepřiblíží! Nikdy!!!
+zafuní a ještě trochu víc přitlačí na pistoli, no nechce zdržovat, tak se stáhne+ Jestli nechceš mít mozek na předním skle, tak kurva jeď! +bouchne pěstí do předního sedadla, opře se a snaží se trochu vzpamatovat. Cítí jak je rozhozenej a ví, že takhle se do akcí nechodí. Takhle se ve válce nevyhrává.+
"To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou!"
Uživatelský avatar
Chris Devon
Člověk
 
Příspěvky: 399
Registrován: 16 lis 2010 15:25

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Altair » 31 říj 2016 12:16

Neper se s vlastními lidmi, šetři si síly na nepřítele +neodpustí si ještě okomentovat Jerryho zuřivý výstup a pak už na ty jeho posměšné a výhrůžné provokace nijak nereaguje, nevšímá si ho, jako by tam nebyl. Soustředí se už jen na to, co je pro něj teď jediné důležité. Jak dostat Beu bezpečně ze spárů těch zabijáků. Když ho Jerry konečně přestane ohrožovat pistolí, šlápne plyn až na podlahu a rozjede se k cíli. Celou cestu mlčí a vymýšlí plán. Má pouze dvě možnosti. Dostat se k Bei přes mrtvoly a riskovat, že ji za to zabijí, anebo se jim vzdát bez boje a přistoupit na výměnný obchod. Jenomže on ty parchanty moc dobře zná a ví, že propuštění rukojmí je pouze léčka, jak ho dostat živého. Je si naprosto jistý, že když se jim dobrovolně vzdá, ihned poté zabijou Beu přímo před jeho očima. Nemá proto jinou možnost, než si tiše a nenápadně vydláždit cestu k Bei mrtvolami. V tom je nejlepší z nejlepších. Tedy, v případě, že pracuje sám a nemá za zadkem vzteklého psa. Poprvé za celou cestu pohlédne do zpětného zrcátka na Jerryho+ Co máš v plánu? +zeptá se ho, nehodlá připustit, aby mu ten pruďas zkazil akci a ohrozil tím Bein život+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Chris Devon » 01 lis 2016 22:22

Ty nejsi můj člověk! Máš se držet u muslimek a nezajímat se o ženskou, jako je Beatrix! Na takovou se nemáš ani podívat! +zavrčí nasraně. Po nějaké době jízdy se trochu uklidní a nabere nějakej ten klid. Podívá se přes zrcátko na Altaira.+ Já? To záleží na tom, jestli se ty hodláš nechat zabít, nebo odtam chceš Beu dostat. Buď se jim vzdáš, zabijou tě - a ji s trochou štěstí pak dostanu ven, nebo je všechny zabijeme a ji si pak odvedem. Mně se líbí obě varianty. +ušklíbne se+
"To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou!"
Uživatelský avatar
Chris Devon
Člověk
 
Příspěvky: 399
Registrován: 16 lis 2010 15:25

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Altair » 03 lis 2016 23:26

Nechtěl bys to radši nechat na Beatrix, s kým se chce ona přátelit? +ušklíbne se sarkasticky na to jeho rejpání a v jeho hlase je jasně slyšet, že si od něj rozhodně nenechá diktovat, jestli se bude s Beou stýkat nebo ne. Jediné, co ho na tom trochu zaráží, je to, že Jerry o jejich tajném vztahu očividně ví, ale teď se tím nechce zabývat+ Tady nejsi v Americe. Tady se nemůžeš spoléhat na štěstí. Ale jenom sám na sebe a na své dovednosti +vyvede ho z omylu a ignoruje jeho rýpavou narážku, protože kdyby měl pokaždé reagovat, už by ho musel dávno zabít. Poněkolikáté pozorně zkontroluje ve zpětném zrcátku, jestli je nikdo nepronásleduje. Když se v dálce před nimi rozechvěje v horkém vzduchu obrys vzdálené vesnice jako fata morgána, Altair sjede z prašné cesty a jede ještě kus, než vůz zastaví mezi pouštními křovinami. Vypne motor a otočí se dozadu na Jerryho+ Jdu zachránit Beatrix. Nemám vůbec radost z toho, že ses mi pověsil na paty. Vždycky pracuji sám. Ale než tě tam vypustit mezi ty fanatiky jako tornádo – už jsi mi dokázal, jak impulzivní seš – radši tě přiberu do akce jako parťáka +na chvíli se odmlčí, aby si to Jerry přebral+ Mám ale jednu podmínku. Já jsem tady velitel. Já to tady znám a já znám ty lidi, co drží Beu. Takže mě budeš poslouchat. Varuji tě, že jestli nás něčím prozradíš a ohrozíš tím život Beatrix a oni ji kvůli tobě zabijou dřív, než se k ní dostanu, budeš hodně, hodně dlouho trpět, než s tebou skoncuji +v potemnělých očích se mu zračí varování, že to myslí smrtelně vážně+ Takže... jdeš do toho?
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Chris Devon » 06 lis 2016 12:34

To teda nechtěl! Beatrix totiž neumí myslet hlavou a pak se "přátelí" s kde-kým! +mávne nad ním rukou+ Karma funguje. Díky ní je i Bea navzdory všemu ještě na živu.
+Podívá se na něho a je vidět, jak moc se ovládá+ Nepříchází-v-úvahu. +procedí skrz zuby+ O tom, kdo bude jak dlouho trpět by se dalo polemizovat, protože když se tohle posere, tak to mnou zdaleka nekončí. Asis jaksi pozapomněl, že ta tvoje nádhera zamčená támhle v kobce má doma nájemnýho vraha, co lidi odstřeluje na kilometr. +připomene mu skutečnost, že se mu bude chtít v případě špatného konce pomstít asi trochu víc lidí...+ Rozhodně nepůjdu do akce s někým, kdo neumí dělat v týmu a když přijde na lámání chleba, tak se na mě vysere. Takže mi ukaž tu budovu a běž si po svých.
"To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou!"
Uživatelský avatar
Chris Devon
Člověk
 
Příspěvky: 399
Registrován: 16 lis 2010 15:25

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Altair » 09 lis 2016 23:01

Jako mluvčí jsi dost dobrý. Ale měl bys taky konečně ukázat, jaký jsi voják +už má plné zuby těch Jerryho siláckých řečí, teď se potřebuje soustředit a chladně uvažovat+ Nevím, kde přesně ji vězní... ale hodlám to brzy zjistit +procedí skrz zuby, taky mu ani za mák nevěří+ Jak chceš +pokrčí rameny, když Jerry odmítne jeho nabídku, tím líp pro něj. Beze slova se od něj odvrátí a vystoupí z auta. Zahledí se k vesnici v dálce, myslí na Beu a pečlivě si v hlavě probírá plán. Když se chvilku poté začne stmívat, ještě jednou si zkontroluje zbraně, prostě zvyk, nasadí kápi na hlavu a jako stín v poušti vyrazí k vesnici+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Chris Devon » 12 lis 2016 15:17

Tobě nemusím nic dokazovat. Kdybych neuměl zabíjet, tak tady nejsem. Ty nevíš kde je? +podívá se na něho nevěřícně, že si snad dělá srandu+ Skvělý! +otočí se a vyrazí dopředu pěšky+ Sbohem! +a jak jse po silnici, tak je najednou fuč - je mudla, ale prostě umí efektivně zmizet :D. Vydá se směrem, kterým podle něho Altair vyrazil a telefonem přitom řeší se základnou, aby získali záznamy z téhle oblasti... Než se začne šeřit, tak už ví kudy jít. Udělá průzkum, počká do tmy a pak se začne postupně zabíjet a odklízet všechny, kdo vypadají být postradatelní, ale mohli by mu zavařit...+
"To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou!"
Uživatelský avatar
Chris Devon
Člověk
 
Příspěvky: 399
Registrován: 16 lis 2010 15:25

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Assassins » 12 lis 2016 23:39

+v nepřátelském táboře jsou všichni v pohotovosti, celý komplex je přísně hlídaný. Abbás vydal rozkaz pod trestem smrti dostat asasína živého. Nic neponechá náhodě, i když na jednu stranu dost pochybuje, že by se jim velmistr asasínského řádu kvůli nějaké ženské, a navíc nevěřící, dobrovolně vzdal. Pokud mu ta bezvěrkyně vůbec stojí za námahu, spíš se bude snažit vysvobodit ji. A to mu nemůže dovolit. Počká si na něj v cele společně s vězeňkyní a půl tuctem po zuby ozbrojených bojovníků, proti kterým nebude mít asasín šanci. Fahím se zatím postará o Beu, aby to velmistr neměl tak jednoduché. Pokud se tedy dostane až sem+
Uživatelský avatar
Assassins
 
Příspěvky: 41
Registrován: 14 pro 2013 22:58
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Altair » 13 lis 2016 10:52

+do vesnice se vkrade pod rouškou tmy. Skryt ve stínu polorozpadlé stodoly, přímo pod nosem nepřítele, nejdřív obhlídne místo a jak předpokládal, vesnice se jen hemží bojovníky Daíše v černých uniformách, všude jsou hlídky, všichni čekají na asasína. Altair se ve vesnici vyzná, není tady poprvé, ale neví, ve které budově vězní Beu. Proplíží se přes dvorky chudých chatrčí, nemá strach, že by v tuto dobu narazil na nějakého vesničana, všichni jsou po setmění zalezlí doma v bezpečí a nevystrčí nos. Kolem něj projde dvoučlenná stráž, vůbec netuší, že jsou jen pár kroků od muže, kvůli kterému jsou všichni na nohou. Jeden z dvojice se vzdálí a vleze si do úzké uličky mezi dvěma domky, aby vykonal potřebu. Sotva si stihne rozepnout poklopec, uslyší tiché zasvištění kovu o kov a na krku ucítí chladnou čepel+ Kde je ta žena? +zašeptá Altair za jeho zády+ Naser si! +prskne na něj ten chlápek+ Kde je ta žena! +zopakuje Altair tiše a přitlačí na čepel, po které zteče potůček krve k rukojeti. Muž zasténá a nadechne se, aby spustil poplach. Z úst se mu místo hlasu vydere jen nelidské zachrčení, jak mu hrdlo zaplaví krev z podřezaného krku. Altair muže pustí a ten se dusící vlastní krví sesune na zem. Zaposlouchá se, jestli incident nepřilákal něčí pozornost, ale všude je mrtvolné ticho. Jen chrčení u jeho nohou pozvolna skomírá. V ústí tmavé uličky se objeví postava a Altair se přitiskne do stínu+ Džafar? +ozve se hlas a když nedostane odpověď, voják sundá z ramene samopal a s hlavní namířenou před sebe váhavě udělá pár kroků do uličky. Tělo svého kamaráda zahlédne ve stejnou chvíli, kdy se mu do krku zakousne úzká dýka a z probodnuté krční tepny mu začne v prudkém gejzíru pulzovat krev. Altair mu stlačí ránu prsty, aby zastavil krvácení a tiše, s hlasem chladnějším než ta ocel, mu zašeptá u ucha+ Máš pár vteřin na to, abys mi řekl, kde vězní tu ženu. Až mi to řekneš, pustím tě a ještě pořád budeš mít šanci se zachránit +muž, i přestože je v šoku, si moc dobře uvědomuje, že hraje o čas+ Mešita... +prozradí podělaný strachy+ sklepení +Altair pustí ránu a krev začne okamžitě stříkat na blízkou zeď+ Pozdravuj v pekle +rozeběhne se k východu z uličky, ten umírající muž už ho nezajímá. Ví, že upadá do hypovolemického šoku a Alláh by musel být k němu hodně, hodně milosrdný, aby to přežil. Proplíží se mezi domy do nitra vesnice, protože už přesně ví, kde drží Beu+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Výlet do Sýrie

Příspěvekod Chris Devon » 17 lis 2016 15:37

+To odklízení mrtvol mu dá docela zabrat, no nehodlá spustit poplach tím, že někdo najde zabitou hlídku. Pevně doufá, že nikdo nekouká za květináče a do temných jezírek. Sem tam někoho bodne, jindy zase zlomí vaz, nebo použije tlumič. Nenechává po sobě stopy ani důkazy. Přesto si není úplně jistej, jestli jde správným směrem - ale nakonec, stejně je na "dobré cestě", tak co. Čím míň, tím líp.
Přeleze zeď na nádvoří a skovanej za sloupem akorát zahlídne skupinu ozbrojených, kteří míří k mešitě. Připadá mu jako docela dobrej nápad tiše za nima jít tím směrem. Zatímco oni ale projdou hladce, jeho cestou ještě čeká spousta práce...+
"To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou!"
Uživatelský avatar
Chris Devon
Člověk
 
Příspěvky: 399
Registrován: 16 lis 2010 15:25

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron