Svatební cesta

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Svatební cesta

Příspěvekod Styx Lupin » 29 lis 2015 16:03

+nají se, chvíli ještě posedí a vychutnávají si tu pohodu, nikam nespěchají. Nakonec zaplatí a vydají se na další procházku městem+ Zahrajeme si hru? +vyrukuje najednou Remus s nápadem, jak procházejí ulicemi Marazionu+ Zkus si tipnout, který dům patřil mým rodičům +mrkne potměšile na Styx+

Fajn +chytne se hned toho Styx a začne koukat pozorněji po domech, které míjejí+ Myslím, že to asi nebyl úplně obyčejný dům. Řekla bych, že to byla typická anglická architektura a že měl v sobě i něco kouzelnického. Znám totiž ten váš lupinovský vkus +uculí se na něj vesele a kouká kolem sebe, ale žádný dům, který by splňoval měřítka, jí zatím nepadl do oka+ Co tamhleten? +ukáže po chvíli na jeden, který by to eventuálně mohl být, ale Remus jen tajemně zavrtí hlavou. Po chvíli dojdou ulicí až k pobřeží a Styx najednou zaujme jeden dům, trochu se vymykající stylu okolních budov+ Tamten první v řadě by se mi k tobě hodil +prohlíží si ho z dálky+

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Svatební cesta

Příspěvekod Styx Lupin » 30 lis 2015 23:50

+Remus se zastaví a kouká z dálky na ten dům, ve tváři se mu mihne pár emocí. Po chvíli mlčení promluví, hlasem trochu ochraptělým vzrušením+ Skoro vůbec se nezměnil. Akorát ty dveře v průčelí tam tenkrát nebyly. Byla tam taková velká bílá okna. Tam dole jsme měli obývací pokoj s jídelnou +zavzpomíná+ Co se tam dnes asi provozuje... nějaký obchod?

+Styx podle jeho výrazu ihned pochopí, že je to TEN dům, ve kterém Remus strávil kus dětství+ Tak tady jsi bydlel? Opravdu moc hezký dům +prohlíží si ho obdivně+ Je tam nějaká informační tabule. Pojďme se kouknout blíž +vykročí ulicí k domu+ Ve kterém okně jsi měl svůj pokoj? +zeptá se zvědavě+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Svatební cesta

Příspěvekod Styx Lupin » 01 pro 2015 22:56

+přijdou blíž a přečtou si nabídku na tabuli+ Volné pokoje? Do prkenné ohrádky, z našeho domu je penzión! +kroutí Remus překvapeně hlavou a pak Styx zavede až skoro pod okna+ Můj pokoj byl v prvním patře... tamhleta dvě okna +ukáže jí nenápadně, aby někdo nepojal podezření, že si to tady obhlížejí jako zloději+ A vidíš to okno až skoro pod střechou? +dramaticky ztiší hlas+ Tak tam jsem za zamčenými dveřmi přežíval úplňky. Akorát tam tenkrát bývaly zabedněné okenice +vybaví si i ty nepěkné vzpomínky+ Docela by mě zajímalo, jak to v domě vypadá dnes +poznamená zamyšleně+

+Styx kouká zvědavě nahoru do oken Remusova pokoje+ To jsi měl krásný výhled na moře +přikyvuje a když jí Remus ukáže okno svého bývalého vězení, podívá se na něj zúčastněně, ale víc to nekomentuje+ No tak se jdeme podívat +zareaguje po svém na tu jeho poznámku a než Remus stačí cokoliv namítnout nebo ji zadržet, Styx otevře dveře a vejde dovnitř+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Svatební cesta

Příspěvekod Styx Lupin » 05 pro 2015 01:57

+Remusovi nezbývá, než vstoupit dovnitř taky. Ocitnou se v recepci, Remus zůstane stát u dveří a rozhlíží se po místnosti, která byla před třiceti lety jejich obývákem, Styx přistoupí k recepčnímu pultu a zazvoní na zvoneček+

+po chvilce se ze dveří za recepcí vynoří starší žena a s úsměvem si je oba prohlédne+ Dobrý den. Co pro vás můžu udělat? +zeptá se zdvořile+

Dobrý den +odpoví Styx+ Chtěli bychom se na jednu noc u vás ubytovat. Máte nějaký volný pokoj, prosím? +zajímá se a pobaveně ignoruje Remusovy posunky, jak se snaží nenápadně na sebe upozornit+

Ano, máme volné pokoje. Je po sezóně, takže moc turistů už do našeho města nezavítá +pokrčí rameny recepční+ Mohla bych vám nabídnout VIP pokoj, přímo nad recepcí. Je to největší a nejpřepychovější pokoj v celém penziónu.

Díky... ale my bychom si rádi vybrali ten pokoj v prvním patře s výhledem na moře... pokud je volný +požádá ji Styx a po očku pohlédne na Remuse. Remus, když uslyší její požadavek, jen rezignovaně zakroutí hlavou a musí se usmát nad důvtipem své ženy+

Ano, ten je taky volný... ale je trochu skromnější, než ten VIP. Ale pokud chcete přímo ten, není to vůbec žádný problém +usměje se+ Mohla bych vás požádat o vaše doklady, prosím?

+Styx s Remusem jí je podají+ Pán a paní Lupinovi... +na okamžik se zarazí, jakoby to jméno už někde slyšela, ale pak si je zapíše do knihy hostů a podá jim klíč od pokoje+ Je to v prvním patře. Když vyjdete po schodech-...

Vím, kde to je +přeruší Remus s úsměvem zkoprnělou recepční, vezme si klíč a neomylně zamíří ke schodům do patra+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Svatební cesta

Příspěvekod Styx Lupin » 05 pro 2015 23:49

Tak to se ti tedy povedlo, Karkulko +plácne Remus laškovně Styx po zadku, když stoupá před ním po schodech+ To by mě nikdy nenapadlo, ubytovat se ve svém rodném domě +zahihňá se a když se ocitnou v prvním patře, Remus se rozhlédne po chodbě+ Tamhle byla ložnice mých rodičů +ukáže na dveře asi nejspíš VIP pokoje a na chvíli se ztratí v myšlenkách+ A tady +přistoupí pak k jedněm dveřím a napjatě je odemkne+ jsem bydlel já +vstoupí dovnitř... a zaplaví ho emoce a vzpomínky+

+Styx si to tam taky se zájmem prohlíží a ví, že i když to tam už dnes vypadá jinak, než když tam bydlel Remus s rodiči, něco z té staré atmosféry tam zůstat muselo. Po očku sleduje jeho reakce a je dojatá z toho, jak emotivně reaguje na každý kout v tomto domě. Vstoupí do Remusova pokoje a zvědavě se kolem sebe rozhlédne a jak předpokládala, vidí jen úplně obyčejný hotelový pokoj se dvěma lůžky. Pak se s úsměvem otočí k Remusovi+ Tak co... změnilo se to tady hodně?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Svatební cesta

Příspěvekod Styx Lupin » 06 pro 2015 22:10

+Styxin hlas Remuse vytrhne ze vzpomínek+ Cože... no, vlastně ani ne. Jiný nábytek, jiné tapety, ale jinak se tady nic nezměnilo +zahledí se z okna na moře+ Tady jsem měl stůl, tamhle postel. A tamty dveře vedou do šatny +kráčí po pokoji a odhaluje jí kus svého dětství+ Styx... +zastaví se nakonec u ní a obejme ji+ chtěl bych ti poděkovat, že jsi mě sem vzala. Jsem moc šťastný, že jsem se sem mohl vrátit +něžně ji políbí na rty+

+Styx si pokouší představit si, jak to tady vypadalo, když tady bydlel Remus a když otevře další dveře, uculí se+ Tohle ale není šatna... to je koupelna +oba zvědavě nakouknou dovnitř a Remus jen spokojeně poznamená, že výborně+ A já jsem zase šťastná, že jsem ti tím udělala takovou radost +postaví se na špičky a polibek mu vrátí, nejdřív jenom jemně, pak jej prohloubí s rodící se vášní a touhou+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Svatební cesta

Příspěvekod Styx Lupin » 08 pro 2015 19:59

+její polibek probudí v Remusovi touhu, přirazí si Styx blíž a vášnivě ji políbí, ruce se mu chaoticky rozeběhnou po jejích zádech a zadečku v napasovaných džínách+ Bylo by to hodně divné +zavrčí jí ochraptěle na rty+ kdybychom se pomilovali v mém dětském pokoji? +ani nečeká na její odpověď, nadzvedne si ji a odnese ji do postele+

+Styx se musí usmát+ Vůbec ne. Tento pokoj ti přece vždycky sloužil na hraní +obemkne se stehny kolem jeho pasu a cestou k posteli ho líbá s rostoucí vášní. Sotva se ocitne na zádech, Remus jí netrpělivými prsty rozepne kalhoty a svlékne jí je rovnou i se spodním prádlem, zahlcuje přitom polibky její ústa. Pak si rychle rozepne poklopec, nezdržuje se nějakou milostnou předehrou jako jindy a nedočkavě do ní pronikne. Milují se vášnivě, rychle a divoce, dokud si neukojí svoji touhu a neklesnou zadýcháni a zpoceni do polštářů+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Svatební cesta

Příspěvekod Styx Lupin » 12 pro 2015 01:45

+leží proti sobě v objetí a hledí si do očí+ Nečekala jsem, že to bude až tak skvělý výlet. Hlavně ten závěr +uculí se Styx šibalsky a pohladí Remuse zamilovaně po tváři+ Miluji tě, Vlčku.

Měla jsi opravdu fantastický nápad +přikývne Remus a ve tváři se mu zračí naprostá spokojenost+ Nikdy bych nevěřil, že se sem ještě někdy vrátím. Moc rád jsem si zavzpomínal na své dětství +přitáhne si ji k sobě+ Díky... za všechno +políbí ji něžně na oční víčko+ Miluji tě, Karkulko.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Svatební cesta

Příspěvekod Styx Lupin » 13 pro 2015 02:34

+po vzájemném vyznávání lásky se nakonec oba zvednou z postele, jdou se společně osprchovat a pak si celý večer až do noci vesele povídají o Remusových historkách z dětství, které prožil v tomto domě a v tomto pokoji, až se nakonec pozdě v noci po dalším divokém sexu odeberou konečně spát+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Svatební cesta

Příspěvekod Styx Lupin » 13 pro 2015 03:12

+ráno se ozve zaklepání na dveře a rozespalý Remus dojde otevřít. Venku stojí recepční, nejspíš je to i majitelka penziónu, a podává mu tác se snídaní+ Dobré ráno. Doufám, že jsem vás neprobudila +usměje se na něj omluvně+ Přeji dobrou chuť +Remus poděkuje a odnese snídani na noční stolek a začne jemně probouzet Styx+

To už je ráno? +protáhne se Styx v posteli a nejradši by ještě spala, ale vůně snídaně ji dokonale probudí. Nasnídají se s Remusem v posteli a pak s lehkou nostalgií opustí Remusův dětský pokoj, dole zaplatí recepční za pobyt a slíbí jí, že se sem určitě ještě někdy vrátí a pak se ze super výletu přemístí zpátky domů, aby mohli začít balit na dovolenou na Maledivách+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron