Výměna manželek: Rebecca a Enzo

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Pevnost Masyaf

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 31 bře 2016 13:39

+když se ozve zaklepání, vstane a jde otevřít. Pustí je bezeslova dovnitř a vrátí se k posteli; Safíja zatím spí, ale slyší její tep a pozná, že se pomalu probouzí. A když Altair promluví, prudce otevře oči, pohled ještě trochu rozoostřený spánkem, ale panika a hrůza, která jí okamžitě stoupne do očí, se nedá přehlédnout. Becca se bleskurychle pohne, zablokuje jí pohled na něj, zachytí její pohled očima a bez váhání jí ovládne svojí mocí; kolem ní se vzedme teplý vánek a pokoj naplní vůně tureckých růží, exotického koření, podivně spojená s vůní lesa, mechu a vlhké půdy.+ Spi Safíje, jsi v bezpečí. Nikdo ti neublíží. +šeptá jí téměř neslyšně arabsky a křečovitě napjaté tělo pod přikrývkami během několika vteřin ochabne a dívka znovu usne. Otočí se k Altairovi a moc kolem nich pomalu mizí, jako když opadá voda po povodni+ Už je to lepší. Pomocí kouzel jsem zahojila nejhorší vnitřní i povrchová zranění. Tělo bude v pořádku během pár dnů. +ohlédne se krátce na hluboce spící dívku, než se podívá zase na Altaira+ S duší to bude horší. Ale zvládne to. +prohlásí s jistotou+ Nezlomili ji. Jenom ohnuli. +zvedne jeden koutek v neveselém úsměvu+ A s tím se dá pracovat...+pokrčí lehce rameny+ Ještě jednou děkuju, že jsi mi povolil vzít ji sem. +zadívá se mu vážně do očí+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pevnost Masyaf

Příspěvekod Altair » 31 bře 2016 20:59

+Altair zachytí Safíjin vyděšený pohled a ani trochu se mu to nelíbí+ Pošlu sem našeho lékaře, ať ji pořádně ošetří. A nechám jí sem přinést nějaké jídlo +rozhodne+ Mně vážně nemáš za co děkovat. To Enzo ji dopravil sem do bezpečí. Ale pochybuji, že stojí o tvůj vděk. My assassíni nejsme na to zvyklí +Enzo za jeho zády jen souhlasně přikývne. Altair přistoupí k oknu a zahledí se ven+ Původně jsem myslel, že tady ta arabská dívka s tebou zůstane až do konce výměny. To jsem ale netušil, že je to tak zlé. Nemyslím její zranění, z toho ji doktor brzy dostane. Ale neuniklo mi, jak na ni zapůsobila moje přítomnost +otočí se zpátky k Becce, opře se o parapet a založí si ruce na prsou+ Řekni mi, jak ji chceš udržet tady, v pevnosti plné mužů? Nikdo z mých lidí jí neublíží, za to se můžu zaručit... nejsme jako ti druzí. Ale to dítě má nejspíš trauma z mužů +zadívá se na ni, jak chce tohle vyřešit+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Pevnost Masyaf

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 31 bře 2016 22:20

A je ten lékař žena? +zvedne tázavě obočí+ Protože rozhodně nepřipadá v úvahu, že by na ni měl sahat muž. +zavrtí rozhodně hlavou+ A kromě toho, kouzelnické léčitelství je opravdu dost efektivní a rychlé. +pousměje se, rozhodně se jich nechce nijak dotknout+ Počítala jsem s tím, že na tom v tomhle směru nebude dobře a to ještě dost dlouho. Těch pár dní může být klidně tady a s nikým z pevnosti nepřijde do styku. A navíc si myslím, že to nebude tak hrozné, jak to teď vypadalo. +podívá se na okamžik na klidně spící Safíju a pak znovu na Altaira+ Byla ještě napůl v zajetí spánku, od našeho příjezdu ji několikrát vzbudila noční můra a tak teď prostě jen nebyla schopná ihned rozlišit mezi realitou a sny. Jen si uvědomovala, že je v posteli a viděla dva muže. Po tom, co má za sebou mě ta reakce nepřekvapila. Lidská mysl je nesmírně složitá. +pokrčí lehce rameny+ Takže bych to prostě zatím zkusila takhle, zůstane tady na pokoji, jsem si jistá, že nebude mít zájem kamkoliv chodit. Když budu mít čas, začnu jí učit jazyk a věřím, že jakmile jí ukážu, jak se zachází s notebookem, už ji od něj neodtrhnu. +ušklíbne se pobaveně+ Nicméně pokud by to z jakéhokoliv důvodu nefungovalo, odjedeme dřív. +pokrčí rameny+ V žádným případě nechci ještě víc narušovat váš režim a tak vůbec všechno. +zadívá se na oba, jestli mají nějaké zásadní připomínky+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pevnost Masyaf

Příspěvekod Altair » 01 dub 2016 14:17

EDIT:
Ženy tady až na pár asasínek nemáme. Ale to jsi věděla, už když jsi mě požádala, jestli ji tady můžeš schovat +připomene jí+ Lékař je muž... nikoho jiného bohužel nabídnout nemůžu. Takže pokud byste potřebovali odbornou pomoc, náš doktor je vám kdykoliv k dispozici +nabídne jí, kdyby to kouzelnické léčitelství nestačilo+
To doufám +že to byla jenom Safíjina dočasná indispozice+ Nikdo jí tady nechce ublížit +pohlédne zamyšleně na spící dívku+ Přemýšlel jsem, že až se trochu vzchopí, mohla by volný čas využít k tomu, že bys ji v našem výcvikovém středisku začala učit bojovat. Třeba po nocích, když tam nikdo nebude... ale pokud je na tom psychicky špatně, pochopitelně to nepřipadá v úvahu.
To se dá zařídit, aby nepřišla do přímého kontaktu s muži z pevnosti. Postarám se, aby sem kromě lékaře, pokud bude tady potřeba, neměl nikdo jiný přístup. A ty dohlídni na to, aby ani ona nevycházela ven z pokoje. Všude narazí na mé muže +nabídne řešení+ Kdybys ale měla pocit, že chceš svoji chráněnku odsud radši odvést pryč, nikdo ti v tom nebude bránit +ohlédne se po Enzovi, jehož se to vlastně týká, z Enzova výrazu je ale jasné, že on ji rozhodně zdržovat nebude a Altair se poprvé za celou dobu usměje, jak se Enzo snaží zbavit manželky+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Pevnost Masyaf

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 04 dub 2016 14:53

Dobře, díky za nabídku, ale myslím, že to už nebude nutné. +zavrtí krátce hlavou+ Vím, že ne. A ona si to do určité míry uvědomuje taky. Ale rány na duši se bohužel nehojí ani zdaleka tak rychle, jako ty na těle. +povzdechne si a pak se na něj zadívá+ To je skvělý nápad. +přikývne na ten návrh, aby ji začala učit bojovat už tady+ Naopak si myslím, že by to právě té psychice mohlo výrazně pomoct. Nic člověka tak nepovzbudí a nedodá mu pocit bezpečí, jako to, když zjistí, že není úplně bezmocný. +pousměje se+
Samozřejmě, o to se postarám. +přikývne na to, aby nechodila ven; když pak zachytí Enzův výraz, při představě, že by ji měl z krku dřív, zvlní jí rty trochu škodolibý úsměv+ Já myslím, že to nebude nutný a nějak těch pět dní už překlepeme. Viď, drahý? +zamává na Enza řasama, hotová ztělesněná nevinnost:D ale v očích jí zahoří ďábelské plamínky+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pevnost Masyaf

Příspěvekod Altair » 04 dub 2016 20:25

Dobře. Tak až bude na tom natolik dobře, že bude schopná vyjít ven – tím myslím i po psychické stránce +na to dá důraz+ zařídím, abyste měly v určitou hodinu cvičiště jenom pro sebe. Důsledně dodržujte čas, který vám poskytnu +upozorní ji ještě a pak se ohlédne po assassínovi+ Po zbytek výměny si ty dvě ženy vezmeš na starost, Mentore +ve službě se k němu chová autoritativně a nadřazeně, přátelství jde v tuto chvíli stranou. Enzo jen poslušně přikývne, i když ve tváři se mu odráží nevole, ale nedovolí si zpochybňovat rozkaz. Altair opět stočí pohled k Becce+ Jestli je to tedy všechno... +dá jí poslední příležitost zeptat se ho na cokoliv, protože se už s největší pravděpodobností neuvidí, Altairův čas je příliš drahý na to, aby se zabýval věcmi, které se netýkají řádu+

+Enzo se na Beccy poznámku o "drahém manželovi" jen pohrdavě ušklíbne, ale zdrží se v přítomnosti nadřízeného jakýchkoliv sarkastických poznámek+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Pevnost Masyaf

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 06 dub 2016 00:55

Jistě, dám si na to pozor. +přikývne souhlasně na dodržování času pro tréninky a sleduje, jak Altair předává rozkazy ohledně jí a Safíje Enzovi a trochu jí zaškube ve tváři, ale očividně tady už své sebeovládání vypilovala do extrémní odolnosti, takže jinak neraguje:D+ Ano, je to všechno. Díky za tvoji pomoc. +mírně skloní hlavu, jako vyjádření respektu a úcty, ale hned zase vzhlédne; když zachytí Enzův výraz nad jejím oslovením, neubrání se pobavenému úšklebku. Vzájemné sympatie jsou stále očividně těsně nad bodem mrazu:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pevnost Masyaf

Příspěvekod Altair » 06 dub 2016 11:40

Nemáš vůbec zač +blahosklonně se pousměje+ Věřím, že přítomnost dvou cizích žen nenaruší chod této pevnosti. Enzo se o to postará. Řiďte se jeho pokyny +doporučí jí a ještě naposled spočine pohledem po Safíje+ U nás bude v bezpečí +ujistí ji+ Užijte si zbytek pobytu v Masyafu +rozloučí se s Beccou – jestlipak vůbec ví, že je to Bei kamarádka:) – a zamíří ke dveřím, u Enza se na okamžik pozdrží+ Až tady budeš hotov, stav se u mně +poté bez zbytečného zdržování opustí místnost+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Pevnost Masyaf

Příspěvekod Enzo » 06 dub 2016 18:18

+když Altair odejde, zamračeně pohlédne k Becce+ Měla bys ještě jednou zvážit, jestli by opravdu nebylo pro tebe lepší výměnu předčasně ukončit. Nevím, jak to chceš všechno stíhat... věnovat se té holce a přitom si plnit povinnosti, kvůli kterým tady jsi +dává jasně najevo, co si o celém tom projektu myslí+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Pevnost Masyaf

Příspěvekod Enzo » 07 dub 2016 09:54

+naštvaný opustí Becciny komnaty a vydá se ke kasárnám. Cestou se zastaví ve vězení, vybere jednu templářskou vězenkyni a s asasínským doprovodem ji pošle Becce do pokoje, ona už bude vědět, co s ní. Sám pak zamíří za Altairem+

+zaklepe na dveře Atairovy cely a vejde dovnitř. Zavře za sebou a hned ode dveří projevuje svoji nevoli+ Co tě to sakra napadlo, abych si ty dvě vzal na starost, Altaire? Copak jsem nějaká chůva, abych dohlížel na děcko? Jako by mi nestačila jedna manželka... ještě budu mít na krku tu malou holku +protestuje podrážděně+ Nechci zpochybňovat tvé rozhodnutí, ale proč jsi vůbec souhlasil s tím, že tady bude?
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron