Vlkodlačí duel

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Lov na vlčici

Příspěvekod Remus Lupin » 03 říj 2013 18:10

*nadechne se k odpovědi, ale pak si to rozmyslí, částečně i proto, že se Styx vrátí a vidí, jak se Vanessa opět stáhne do sebe. Ví, že teď to nemá smysl, možná později.... Asi ho i přece jen žere svědomí, že ji do toho kožichu dostal a snaží se jí aspoň v tom pomoct. Napadne ho, že kdyby třeba někoho poznala, nebo někoho měla, nebyla by tak zahořklá*

Hm..asi je to hlubší, než jsem si myslel...*poznamená, když se to nehodlá ani kouzlem zahojit a jak si stoupne, tak se s ním zamotá svět, jak stále ztrácí další a další krev* myslím, že to nebude úplně blbý nápad...*rezignuje nakonec, doktory zrovna dvakrát nemusí, ale taky nechce vykrvácet*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Lov na vlčici

Příspěvekod Styx Lupin » 03 říj 2013 18:29

(heh, uspořádají Vanesse seznamku, nebo dají seznamovací inzerát do DV, snad jim pak konečně dá pokoj, až bude mít chlapa :lol: )

+zachytí ho, když se mu zamotá hlava a má co dělat, aby se s ním udržela na nohou. Každopádně ji to pěkně vyděsí+ Musíš do nemocnice... hned +rozhodne nekompromisně (ani Imperio nemusela použít:D)+ Vanesso, chyť se mně taky +předpokládá, že je stejně vysílená po té akční noci a pak je oba přemístí k Mungovi+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Lov na vlčici

Příspěvekod Remus Lupin » 03 říj 2013 19:25

(no jasně, si konečně pořádně vrzne a bude klid :lol: :lol: ale koukám, že v nemocnici už se objevil nápadník, tak to možná nebude inzerát třeba...i když..."hledá se dobrovolník, který by obšťastnil mou sestru. zn. rychle, je s ní k nevydržení, hryže mi do přítele.")

*už ani neprotestuje, je mu čím dál hůř, vlastně mu tak blbě už dlouho nebylo, tak se nechá v polovědomí přemístit. Tak, aspoň se to hezky naváže na Munga.*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Lov na vlčici

Příspěvekod Styx Lupin » 03 říj 2013 19:52

(lách, jsem zvědavá, který dobrodruh by na takový inzerát odpověděl :lol:
No nápadník snad ani ne, i když kdoví, jak to dopadne, znáš to, že si schízy dělají, co chtějí :D Ale aspoň bude mít Vanessa konečně nějakou spřízněnou duši :Love (taky proto jsem jí ušetřila život, nebýt Jacoba, byla by už mrtvá :D
Jj, s tím jsem i počítala, že to takhle ukončíme a navážeme u Munga, akorát už jsem nemohla vydržet, tak jsem to tam začala trochu dřív :pii :D )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Předchozí

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron