Velká výprava do staré Číny

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Velká výprava do staré Číny

Příspěvekod Remus » 01 lis 2016 17:32

Doufám, že i tobě to chutnalo trochu víc. +zasměje se+ To jsem rád. +usměje se a pohladí ji po ruce+ To jsi dopadla ještě dobře, představ si muset jíst jezevce. +směje se taky+ Ano? +pousměje se+ Tak to abychom se tam přesunuli, co říkáš? +mrkne na ni, zaplatí za večeři a vydá se spolu s ní zpátky do hotelu. Hong Kong kolem nich žije typickým velkoměstským nočním životem, ale kupodivu je ani nikdo neokrade :D takže za chvilku dorazí do hotelu a vyjedou výtahem nahoru+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Velká výprava do staré Číny

Příspěvekod Styx Lupin » 01 lis 2016 21:29

Hm, vegetariánkou bych být nemohla. Obzvlášť když mám za manžela vlka +zasměje se a vezme si jeho ruku do dlaní+ Copak jezevce, ale jíst takového nebelvírského lva, to už by zavánělo kanibalismem +protočí se smíchem panenky (Styx se zvěromág lvice:))+ Už abychom tam byli +přeje si a když pak o pár chvil později zamknou za sebou dveře hotelového pokoje, Styx se otočí k Remusovi a něžně ho políbí. Rozepíná mu knoflíčky košile a přiměje ho couvat k terase+ Poslední večer si musíme pořádně užít +usměje se na něj hezky, odhodí jeho košili na zem a vezme sebou láhev vychlazeného sektu a skleničky+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Velká výprava do staré Číny

Příspěvekod Remus » 01 lis 2016 23:33

To tedy ano, svoje kolejní zvíře bych na večeři nechtěl. +zasměje se+ Ale možná si jako zákusek dá lvici. +pousměje se a oči se mu zalesknou+ Už tam budeme. +uculí se pobaveně, jak je nedočkavá. Když se octnou v pokoji, jen se musí uculit a nechá ji převzít kontrolu, cestou k terase si svlékne i zbytek oblečení, vklouzne do vody, která je z teplého dne příjemně vyhřátá, a než se k němu styx připojí, otevře jim šampaňské+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Velká výprava do staré Číny

Příspěvekod Styx Lupin » 02 lis 2016 22:24

+v pokoji se svlékne, vyjde nahá na terasu a žbluňkne za Remusem do bazénku+ Příjemná +pochvaluje si vodu a chvilku si ji vychutnává se zavřenýma očima+ To je úžasný pohled +kouká fascinovaně přes skleněnou bariéru na Hong Kong, který září do noci jako nějaká pouťová atrakce+ Koukej na tamten obrovský mrakodrap, to bude asi nejvyšší budova ve městě, že? Nechápu, jak v tom mohou lidé bydlet +naplní jim skleničky šumivým sektem a přesune se k němu, aby se mohli tím výhledem kochat spolu+
(nebo jestli máš nějakou svoji fotku?)

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Velká výprava do staré Číny

Příspěvekod Remus » 03 lis 2016 00:59

To ano. +usměje se a když tam k němu vklouzne, políbí ji na rameno+ A co teprve, když se jim rozbije výtah. +rozesměje se+ Je to nádhera... tohle se mi bude v budoucnu špatně překonávat. +směje se, vezme si od ní sekt a připije si s ní+ Na další dobrodružství. +mrkne na ni spiklenecky, a nakloní se, aby ji políbil na rty+

(můj foťák moc ve tmě fotit neumí, chudák :D)
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Velká výprava do staré Číny

Příspěvekod Styx Lupin » 03 lis 2016 21:08

To se tedy pořádně našlapou až nahoru +zachichotá se+ Vypadá to sice úchvatně, ale já bych se tam cítila jako v kleci. A ty jakbysmet. My dva potřebujeme volný prostor a přírodu kolem sebe +opře se mu o rameno a kouká na tu betonovou džungli a popíjí šampus+ Ale prosím tě, ty se vždycky jenom tak děláš, že jsi nasadil laťku moc vysoko a že už ji nepřekonáš. A pokaždé ji překonáváš znova a znova +zasměje se+ Máš prostě bezkonkurenčně skvělé nápady +pohladí ho něžně po tváři+ Co se ti líbilo na Číně nejvíc, lásko? +opře si bradu o jeho hrudník a rekapituluje výpravu+ Já jsem byla nadšená úplně ze všeho, že ani jednoznačně nemůžu říct, co mě uchvátilo nejvíc. I když možná... +přimhouří potměšile oči+ ...zkus hádat +uculí se a je zvědavá, jestli ji zná opravdu dobře+
(aha, to je škoda :D )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Velká výprava do staré Číny

Příspěvekod Remus » 04 lis 2016 00:07

To se snad ani nevyplatí lézt nahoru, za chvilku musí zase dolů. +zasměje se+ Ne, město není pro nás. +přisvědčí souhlasně+ Máš pravdu, jako vždycky. +uculí se+ Tentokrát si nejsem úplně jistý. +usměje se na ni+ Mně? nejvíc? +zamyslí se nad tím+ Asi posvátná hora, teď naposledy. Stát nahoře za východu slunce... bylo to jako být na střeše světa. +pousměje se+ A tobě... +přimhouří oči+ To nevím, šaolinský chrám? +uculí se na ni tázavě a zlehka ji hladí po vlasech+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Velká výprava do staré Číny

Příspěvekod Styx Lupin » 04 lis 2016 22:41

Hm, posvátná hora a východ slunce byl neopakovatelný zážitek +přikyvuje souhlasně a pak se musí rozesmát+ Vidím, že za ty roky mě znáš opravdu dokonale. Já už před tebou vůbec nic neutajím +směje se+ Uhodl jsi to, nejvíc mě uchvátili šaolini. Svým filozofickým učením, bojovým uměním, ovládáním vnitřní energie. Moc to na mně zapůsobilo +obejme ho kolem krku a otře se mu nosem o jeho nos jako eskymák+ Ale každé místo, kam jsi mě zavedl, zanechalo ve mně obrovský dojem +přitiskne se na jeho rty a dlouze, něžně a hluboce ho políbí. Ale když se do jejich polibku začne vkrádat vášeň, jemně se odtáhne+ Počkej, počkej s tím ještě chvilku. Mám pro tebe totiž jedno malé překvapení. Jako poděkování za tuto úžasnou exotickou dovolenou. Pojď +hodí na sebe župany a podá mu ruku a tváříc se tajemně odvede ho zpátky do pokoje, který se za tu chvilku, co byli na terase a co Styx nenápadně odváděla Remusovu pozornost jinam, proměnil v provizorní masážní salón. Uprostřed stojí masážní lůžko, stoleček s různými vonnými ingrediencemi a tři překrásné čínské masérky se na Remuse široce usmívají a pokynem ruky ho uctivě vyzývají, aby si lehnul na lůžko. Odněkud se line příjemná relaxační hudba+ Napadlo mě, že by ses mohl uvolnit a odreagovat a odpočinout si u pravé čínské masáže, Vlčku. Myslím, že tvoje duše a tvoje tělo si to víc než zaslouží +usměje se na něj hezky+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Velká výprava do staré Číny

Příspěvekod Remus » 05 lis 2016 15:19

Tvoje nadšení se opravdu nedalo přehlédnout. +rozesměje se a těší ho, že se jí tohle malé dobrodružství zvlášť líbilo, protože jeho organizováním strávil hodně času. Obejme ji kolem pasu a oplácí jí polibky, zprvu něžné a pak čím dál vášnivější+ Vážně? +usměje se na ni překvapeně, pohladí ji po kůži a vezme si župan+ To jsem sám zvědavý... +pousměje se a jde s ní dovnitř+ U Merlina, kdy jsi tohle všechno stihla? +podívá se na ni překvapeně+ Moc rád, děkuji. +usměje se potěšeně a vděčně ji políbí+ A co ty, masáž tě neláká? +mrkne na ni zatímco si lehá na lůžko+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Velká výprava do staré Číny

Příspěvekod Styx Lupin » 05 lis 2016 23:36

To jsem nestihla já, ale hotelový personál +uchichtne se a má radost, že se jí povedlo ho překvapit+ Já jsem to jenom domluvila včera večer, když jsi usnul +prozradí mu s úsměvem a to už si Remuse vezme do parády jedna z masérek, posadí si ho na lůžku, uvolní ho a jemnými pohyby prstů po jeho těle začne praktikovat tlakovou čínskou masáž, která Remusovi postupně uvolní blokády v kloubech, působí na nervová vlákna a správnou funkci orgánů. Styx ho zpovzdálí tiše sleduje a moc si přeje, aby mu tato léčebná metoda alespoň trochu pomohla zharmonizovat jeho nerovnovážné stavy po přeměnách+ Myslíš, že bych měla taky? +uculí se+ Nejdřív si to užij ty, lásko, je to tvůj večer.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron