Stonehenge - narození dvojčat

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Stonehenge a Mungo

Příspěvekod Marcus_Kraft » 02 zář 2017 00:43

+Sestřička nechá rodiče chvilku miminko pochovat a pak si ho zase vypůjčí, aby ho omyla a zabalila. Markus zatím doošetřuje Styx, všechno řádně zkontroluje a kývne na sestřičky a asistujícího doktora, že to je v pořádku. Jedna ze sester Styx pomůže do koupelny a druhá to tam zatím dá trochu do pořádku. Když se pak Styx už opět převlečená do čistého vrátí, hned dostane k chování obě miminka. Markus se přitom dívá do dokumentů a něco tam vypisuje.+ Tak už máte vymyšlená jména? Starší drobek má 2750 gramů a měří 49 cm a ten mladší váží 3250 gramů a měří 50 cm. Všechno je v pořádku...později uděláme ještě další testy...
Kdybyste měla zájem o liposukci, stavte se u mě...
Uživatelský avatar
Marcus_Kraft
Člověk
 
Příspěvky: 195
Registrován: 06 kvě 2009 13:33
Bydliště: Cloak & Dagger Center

Re: Stonehenge a Mungo

Příspěvekod Remus » 02 zář 2017 00:44

+podruhé si přestřihne šňůru, a zatímco je Styx v koupelně, nachomýtne se k vážení prcků a udělá si i pár fotek, teď už je v klidu. Pak se vrátí k posteli, pomůže Styx přikrýt, a posadí se k nim na kraj postele, aby na všechny tři viděl, a s úlevou si vyslechne, že jsou v pořádku+ Jména? +otočí se na Marcuse, a pak se usměje na Styx+ Jména máme. +přikývne+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Stonehenge a Mungo

Příspěvekod Styx Lupin » 02 zář 2017 00:44

+nadiktuje jim jména dětí do záznamů a když ze sebe v koupelně smyje všechny ty útrapy, vrátí se zpátky do postele a položí si obě děti vedle sebe a Remusovi uvolní místo, aby se k nim posadil+ Jak se cítíš, lásko? +usmívá se, nedokáže ten šťastný úsměv smazat z tváře+ Já jsem ještě nikdy nebyla tak šťastná jako teď. Tenhle pocit už nemůže nikdy nic překonat +pohladí Remuse po ruce a pak se zadívá do těch spokojeně spících tvářiček+ To jsou naše děti… +řekne téměř nevěřícně a oči se jí zatřpytí dojetím+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Stonehenge a Mungo

Příspěvekod Marcus_Kraft » 02 zář 2017 00:44

+Když tam pak vše dořeší, tak ty dva nechají s miminkama a sestřičky bedlivě kontrolují, jestli všechno probíhá jak má.+
Kdybyste měla zájem o liposukci, stavte se u mě...
Uživatelský avatar
Marcus_Kraft
Člověk
 
Příspěvky: 195
Registrován: 06 kvě 2009 13:33
Bydliště: Cloak & Dagger Center

Re: Stonehenge a Mungo

Příspěvekod Remus » 02 zář 2017 00:45

Já? +musí se zasmát+ jak se cítíš ty? máš za sebou neskutečný výkon. +usměje se a tak napůl si k nim přilehne, a střídavě pohladí obě děti+ Jsem rád, že jsi šťastná. +usměje se, a políbí ji na čelo, a je trochu naměkko+ Jsme rodina. +přikývne s úsměvem a vychutnává si ty první nenahraditelné chvilky+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Stonehenge a Mungo

Příspěvekod Styx Lupin » 02 zář 2017 14:10

Myslím, jak se cítíš jako otec +usměje se+ Ale ty jsi přece podal taky úžasný výkon. Zvládnul jsi to přímo profesionálně, máš můj neskonalý obdiv +pochválí ho+ Já unaveně. Ještě nikdy jsem nebyla tak unavená jako teď +přesto se pořád usmívá+ A ty jsi šťastný? +ještě to totiž neřekl :D+ Ano, jsme velká rodina. Ty, já, Isabelle Rose a Nicolas John +usměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Stonehenge a Mungo

Příspěvekod Remus » 02 zář 2017 14:11

Ještě jsem si asi nezvykl. +zasměje se+ a asi jsem se ani nevzpamatoval. +pousměje se+ Ale ty sis vedla úžasně. +vtiskne jí pusu+ Nikdy jsem nebyl tak šťastný jako teď. +přikývne, a je mu to vidět na očích+ Jsou to perfektní jména. +pousměje se+ Myslím, že je i poznám od sebe, aniž bych musel otvírat plenky. +uculí se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Stonehenge a Mungo

Příspěvekod Styx Lupin » 02 zář 2017 14:11

Děkuju... za to, jak jsi mě podporoval +opětuje mu pusu+ Na koho se podobají? +zkoumá tvářičky dětí+ Holčička má jméno po mé mamince a tvé babičce a chlapeček po mém otci a po tobě +usměje se na něj a pak se rozesměje na ty plenky a vůbec, jak to všechno z ní opadne+ No, myslím, že i když jsou to dvojčata, určitě je od sebe rozeznáme, aniž by musely mít na krku cedulky +uculí se a chytne Remuse za ruku, zavře oči a jak je unavená, tiše usne, dokud ji děti nechají spát+

:Love
Obrázek

Obrázek
:D
Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Stonehenge a Mungo

Příspěvekod Remus » 02 zář 2017 21:29

Zatím asi ještě na nikoho. +uculí se+ Ale přijde mi, že má tvoje oči... +pošimrá holčičku na nose, aby ho nakrčila+ Přinejhorším jim dáme odlišné svetry. +zasměje se, a tiše tam s nimi sedí, jak všichni tři spí, obě děti uloží zpátky do postýlek, aby mohla Styx po tom výkonu v klidu spát, a konečně vytáhne telefon, a zavolá Vanesse a rozešle smsky s oznámením narození, a převezme za ně poštu :D+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Předchozí

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron