Stonehenge - narození dvojčat

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Stonehenge - narození dvojčat

Příspěvekod Styx Lupin » 02 zář 2017 00:25

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Stonehenge - narození dvojčat

Příspěvekod Styx Lupin » 02 zář 2017 00:26

+když je Styx konečně trochu líp, vydají se s Remusem na místo, kde byli oddáni, aby si spolu připomněli druhé výročí své svatby. Přemístí se před Stonehenge a z dálky pozorují tu monumentální stavbu, rýsující se proti obloze plné hvězd+ Od naší svatby jsem tady ještě nebyla +poznamená s úsměvem+ Půjdeme se podívat dovnitř kruhu? +usměje se a chytne Remuse za ruku+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Stonehenge a Mungo

Příspěvekod Remus » 02 zář 2017 00:26

Ani já ne. +pousměje se a dívá se na tmavé kameny+ V noci to tu vypadá úplně jinak, než když se to tu hemží turisty... +podotkne a přikývne, kouzlem zneškodní alarm a pomůže jí přes lano oddělující návštěvnické prostory od zakázaných. Přirozená magie místa se trochu tetelí ve vzduchu, pro ty, kteří ji umí vidět, a noc je stejně krásná a příjemně teplá jako před dvěma lety+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Stonehenge a Mungo

Příspěvekod Styx Lupin » 02 zář 2017 00:27

+s námahou překročí zábranu, břicho jí trochu překáží, ale zvládne to a ocitnou se uprostřed kruhu+ Přijde mi, jako by to bylo teprve nedávno, co nás tady Amon oddával +přimhouří oči a vybaví si ty okamžiky+ Víš, že bych si to docela ráda někdy zopakovala? +uculí se a přitulí se k němu+ Škoda jen, že si naše děti dávají tak načas... na naše výročí to už nestihly +zasměje se tiše a vnímá tu magii kolem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Stonehenge a Mungo

Příspěvekod Remus » 02 zář 2017 00:27

Čas letí čím dál rychleji. +usměje se souhlasně+ chceš se znovu vdávat? +překvapí ho to+ doufám, že neplánuješ měnit ženicha... +popíchne ji trochu+ alespoň se nám to nebude plést... a užijeme si dvě oslavy. S oslavou narozenin dvojčat bychom určitě na výroční večeře chodit nemohli. +uculí se+ A do tvých narozenin to určitě stihnou. +pousměje se a obejme ji+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Stonehenge a Mungo

Příspěvekod Styx Lupin » 02 zář 2017 00:27

Myslíš, že by si mě někdo vzal se dvěma dětmi? +zasměje se pobaveně+ Já už mám svého ženicha, až do smrti smrťoucí. Mně se jen tak nezbavíš +uculí se a obejme ho kolem pasu, ale moc jí to přes to velké břicho nejde+ Myslela jsem, že by to bylo hezké znovu si obnovit manželský slib. Třeba až budeme slavit zlatou svatbu +navrhne s úsměvem+ Hm, nějak se jim nechce. Zítra asi dojdu za Marcusem. Už bych to chtěla mít za sebou +povzdechne si toužebně+ Jdeme se projít? +vezme ho za ruku a pomalu zamíří k menhirům, když je tak krásná noc+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Stonehenge a Mungo

Příspěvekod Remus » 02 zář 2017 00:27

Myslím, že by olízli všech deset. +uculí se, a obejme ji tak trochu z boku, aby si ji k sobě mohl přitulit i přes břicho+ Myslíš? +usměje se+ To by bylo hezké. Jestli ještě budu chodit. +zasměje se, vezme ji za ruku a prochází se s ní mezi kameny+ Už to jistě přijde. +stiskne jí ruku+ Zatím si můžeme vychutnat poslední chvíle ve dvou. +mrkne na ni+ Rád bych ti nějak pomohl, ale bohužel nemám moc jak. +pousměje se+ Chceš, abych šel s tebou?
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Stonehenge a Mungo

Příspěvekod Styx Lupin » 02 zář 2017 00:28

Vážně? +rozesměje se, jak jí polichotí+ Prosím tě, s tou tvoji skvělou kondičkou mě o zlaté svatbě k tomu oltáři určitě poneseš +směje se dál+ Byla bych ráda, kdybys šel se mnou. Marcus si mě tam už nejspíš nechá +postaví se na nějaký kámen, aby byla v úrovni jeho očí a obejme ho kolem krku+ No jo, máš pravdu... tohle je jedna z posledních chvilek jenom ve dvou... to bychom měli ještě využít +mrkne na něj lišácky a něžně ho začne líbat a hladit po zádech. Najednou mu zasténá do polibku, ale není to slastný vzdech, spíš bolestivě heknutí. Odtrhne se od jeho rtů a s rozšířenýma očima mu strnule hledí do tváře, ozářené svitem měsíce. Pak se jí z hrdla vydere další bolestivý vzdech+ Remusi... lásko... myslím, že naše děti už chtějí ven...
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Stonehenge a Mungo

Příspěvekod Remus » 02 zář 2017 00:28

Uvidíme, rád si na to počkám. +uculí se+ Dobře. +přikývne+ KOneckonců, máme všechno připravené, tašku máš sbalenou... +pousměje se+ Ano? +blýskne mu v očích pobaveně, políbí ji, a nenápadně vyhlíží nějaký placatý kámen, když v tom tak zvláštně vzdychne, moc se mu to nezdá. Nadechne se, aby se zeptal, jestli je v pořádku, ale ona je rychlejší+ Teď hned? +vykulí oči trochu, na moment překvapeně strne, ale pak začne jednat+ Dobře... opři se tady. +pomůže jí k nejbližšímu kameni a podívá se na hodinky a zapamatuje si čas kontrakce, aby zjistil, jak daleko jsou od sebe a jestli se zvládnou přemístit. V tu chvíli ani nemyslí na to, že brzo bude otcem, spíš jen na ni a na to, že ji musí dostat k lékaři+ Zvládneš se asistovaně přemístit? +přidřepne si k ní a vezme ji za ruku, ale nejdřív vyšle rychlého patrona Markusovi, že se tam co nevidět objeví+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Stonehenge a Mungo

Příspěvekod Styx Lupin » 02 zář 2017 00:29

Jo, to si nevybraly zrovna vhodnou chvíli +pousměje se trochu nakřivo a snaží se být v klidu a nepanikařit+ To bude v pohodě, ještě máme spoustu času +uklidňuje ho, ale pak jí tvář zkřiví další bolestivá křeč a přinutí ji posadit se na kámen+ Hm, tak ne +zkroutí se do klubíčka a pár okamžiků rozdýchává tu bolest a snaží si přitom vzpomenout, jak ji to učili v kurzu. Když bolest po chvíli odezní, s úlevou se narovná, ale zůstane sedět+ Snad to zvládnu přemístit se. Počkej ale ještě chvilku +pár minut se pokouší pravidelně a klidně dýchat a nemyslet na to, co ji čeká. Už se začne pomalu zvedat, když ji další kontrakce přiková zpátky do klubíčka. Lapne Remuse za ruku, jako tonoucí stébla a pevně mu ji zmáčkne, aby si trochu ulevila od bolesti a snaží se dýchat rychle jako pes+ Uf... nečekala jsem, že to bude až takové +zakňourá, když to konečně pomine+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Další

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron