Egypt: Plavba po Nilu

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Remus » 10 zář 2018 12:13

+v duchu Ziyada polituje, šest dětí! :D a nechá něco málo spropitného i pro posádku, když se o ně tak báječně starali, s prcky si užije dovádění v mělké vodě u moře a směje se, když ochutnají slanou vodu a protahují obličeje, staví s nimi z písku bradavický hrad a brání jim v tom se tím pískem krmit, a nechá Styx a Vanesse trochu společného času+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Styx Lupin » 10 zář 2018 21:32

+vytvoří s Remusem dvojčatům v písku na pláži brouzdaliště, namaže je, aby se nespálili na sluníčku a dá jim kloboučky, aby nedostali úpal a pak nechá Remuse užívat si s ratolestmi a ona jde s Vanessou něco pořešit na deku+

+a jak Remus staví dětem ten bradavický hrad, jde kolem nějaký muž, zastaví se a chvíli se zájmem pozoruje tu stavbu z písku+ To jsou Bradavice? +zeptá se po chvíli s úsměvem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Remus » 11 zář 2018 22:14

+dává pozor, aby dvojčata pravidelně pila, a zrovna staví astronomickou věž a Nick mu ji úspěšně bourá z druhé strany, když uslyší cizí hlas a otočí se+ Myslíte? +přimhouří oči, a odhaduje muže pohledem+ Je to možné. +usměje se pak+ Znáte je dobře? +zeptá se tak neutrálně, přece jenom jsou kouzelníci vázaní zachováváním tajemství+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Styx Lupin » 13 zář 2018 21:27

Studoval jsem tam +usměje se muž a dřepne si k hradu+ Tohle byla moje kolej +ukáže na západní havraspárskou věž, ale konkrétnější není+ Je zajímavé, že jsme se tady potkali +pousměje se té náhodě, ale víc to nerozebírá+ Nebudu vás už rušit, abyste se mohl věnovat rodině. Máte krásné děti +mrkne na prcky a pomalu se zvedne+ Rád jsem vás poznal.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Remus » 15 zář 2018 15:33

tak to jsme možná bývalí spolužáci. +pousměje se+ To tedy ano. +souhlasí s úsměvem a jemně Belle zabrání cucat kamínek, co právě našla+ Děkuji. +usměje se potěšeně a pozdraví zdvořilým pokývnutím+ přeji příjemný den. +rozloučí se, a v duchu přemýšlí, jestli ho někdy ve škole viděl, nebo se možná minuli věkem+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Styx Lupin » 16 zář 2018 00:46

+záhadný muž odejde a chvíli potom se vrátí Styx s Vanessou a hrají si s dětmi, zahrabávají jim dlaně a nožky do písku a prckové z toho mají děsnou legraci, až všude kolem lítá písek. Remus zatím zařídí pronájem malé jachty a poslední den dovolené všichni stráví odpočinkem na moři, dokud to děti nepřestane bavit a začnou zlobit, že už chtějí domů+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Remus » 17 zář 2018 00:53

+nikdy ho neomrzí se dívat, jak se dvojčata smějí, když vytáhnou chodidlo z písku a znovu ho objeví, a za chvilku se zahrabávají i navzájem a ohromně se přitom baví, na jachtě se ještě chvilku opalují a popíjí ve stínu, zatímco si prckové hrají v malém bazénku, a když začnou být rozmrzelí, vrátí se ke břehu, rozloučí se s Vanessou a pomalu se připravují vrátit se domů do Austrálie+ Viděla jsi v Egyptě všechno, cos chtěla? +usměje se na Styx a vezme Bellu do náruče+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Styx Lupin » 18 zář 2018 23:23

+sbalí všechny věci a připraví děti k odjezdu+ Bylo to úžasné a fascinující, starověká egyptská civilizace mě úplně ohromila. Navštívili jsme všechny nejzajímavější místa a památky, které jsem odjakživa toužila vidět na vlastní oči, takže jsem naprosto nadšená a spokojená. A ani nás nepostihla faraonova kletba +zasměje se a políbí ho za ten nápad jet sem+ Ráda bych se sem ještě někdy vrátila, v Egyptě je pořád co obdivovat a objevovat +vezme si Nicolase na ruce, protože už začíná být rozmrzelý+ Ale už se těším domů. Vy taky, že? +uculí se na prcky a jsou připraveni k přemístění+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Remus » 20 zář 2018 01:46

Jsem moc rád, že se ti to líbilo. +usměje se+ V to jsem přesně doufal. +přikývne+ Vrátit se sem můžeme vždycky, a třeba se i dozvíme, co to vlastně objevili v tom údolí králů. +uculí se, pohoupe Bellu v náručí a usměje se+ zamáváš egyptu, ano? +polechtá ji na tvářičce, a pak se ujistí, že mají všechna zavazadla a přemístí je domů+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Předchozí

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron