Egypt: Plavba po Nilu

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Styx Lupin » 15 dub 2018 21:26

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Styx Lupin » 10 kvě 2018 21:10

+přemístí se s Remusem do Asuánu do nějaké boční uličky u přístavu a dojdou k řece, kde je zakotveno několik turistických lodí, menších i větších, a hledají tu svoji, kterou se budou nejbližších pár dní plavit po Nilu z Asuánu až do Káhiry+ Jak se jmenuje ta naše loď? Abychom nenastoupili do nějaké cizí +zeptá se Remuse a prolétá pohledem exotická jména na bocích lodí, jako Imhotep, Cairo nebo Sethi+ Hele, tamhle je Amon +ukáže se smíchem na jednu loď, která se jmenuje stejně jako Pán zla+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Remus » 11 kvě 2018 00:31

+v egyptě je zrovna odpoledne a město bzučí spoustou lidí a nedalekým tržištěm+ už teď je mi vedro. +zasměje se+ Měla by se jmenovat Isis. +usměje se a rozhlíží se tam+ No vážně, tu jsem měl zamluvit. +uculí se+ Támhle je. +ukáže, protože je přece jen vyšší, a má větší rozhled :D loď není velká, ale je útulná a čistá a před ní už čeká příjemně vypadající snědý muž+ Vy budete asi Lupinovi. +prohlásí, když k němu dojdou+ Já jsem Ziyad, a po dobu vaší plavby se budu starat o vše pohodlí. +usměje se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Styx Lupin » 11 kvě 2018 21:55

+vyfotí si na památku Amona na mobil+ Jen počkej, jaké vedro ti teprve bude u Abú Simbel +varuje Remuse se smíchem+ Kde? +natahuje krk+ Jo, už ji vidím. Vypadá hezky +cestou k lodi nenápadně kouzlem zvětší jejich zavazadla, aby to nebylo posádce divné, že jedou na takovou cestu s prázdnýma rukama:)+ Těší mně, já jsem Styx +představí se Egypťanovi anglicky, nedá ani slůvkem znát, že umí perfektně arabsky+ Nejdřív se asi ubytujeme a pak nám to tady všechno ukážete +usměje se na něj+

(občas sem hodím nějaké svoje fotky z Egypta, jsou sice amatérské, protože na tom prudkém saharském slunci se nedalo pořádně fotit, ale aspoň vypadají věrohodně, jako by je fotil Remus :D +
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Remus » 12 kvě 2018 00:35

(jasný, takový jsou nejlepší :D)
doufám, že nás egypťané naučí pár triků, jak si pod horkým sluncem udržet chladnou hlavu. +pousměje se, potřese Ziyadovi rukou a představí mu Styx. A napadne ho, že to bude legrace, jestli je personál bude pomlouvat za zády :D+ Samozřejmě. +přikývne Ziyad, má trochu přízvuk, ale jinak mluví anglicky velmi dobře, a pomůže jim s kufry na palubu, načež dá posádce znamení, že mohou vyplout+ Tady jsou dveře do vaší kajuty. +ukáže jim+ Až budete připravení, ukážu vám zbytek lodi.
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Styx Lupin » 12 kvě 2018 11:11

Jim tady rozhodně horko není +kývne nenápadně ke splývavému sněhobílému hábitu dlouhému až po kotníky, co má Ziyad na sobe a bílému turbanu na jeho hlavě+ Já bych se v tom uvařila +uchichtne se tiše a pak následuje Ziyada vchodem na boku do útrob lodi. Loď je o něco menší, než ty turistické https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5B923E80 :D a když vstoupí bočním vchodem do podpalubí, příjemně ji překvapí ten luxus společenské haly, který se zvenku nezdál+ Tady je to hezké +pošeptá Remusovi nadšeně a rozhlíží se kolem. Vystoupají do prvního patra a vstoupí do své kajuty, tam je Ziyad opustí. Styx se chvilku rozhlíží, nakoukne i do koupelny a pak se spokojeně usměje https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5B4FE4C7 + Je to tady úžasné. Vybral jsi to moc dobře +políbí ho na rty+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Remus » 12 kvě 2018 17:13

možná bych si takový měl taky pořídit, líbil bych se ti? +uculí se+ Nosí se pod tím vlastně něco? +zeptá se tiše, aby Ziyad neslyšel :D Loď se pomalu pohne, jak odrazí od břehu, ale pluje s nimi plynule a nijak moc se nekolíbá+ Jsem rád, doufal jsem, že to nebude moc odlišné od obrázků. +usměje se, vyzkouší měkkost postele a vykoukne z okna na to, jaký mají výhled na přístav, který se pomalu začíná vzdalovat+ Myslím, že se nám tu bude líbit. +usměje se spokojeně, a na stolku na ně čeká drobné občerstvení, ovoce a zvoneček, až budou chtít přivolat obsluhu+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Styx Lupin » 12 kvě 2018 20:42

Líbil by ses mi v tom asi tak jako já tobě v tom čádoru, nebo jak říkají tomu ženskému pytli +zasměje se a dává si záležet, aby je Ziyad neslyšel+ Já ti nevím... ale myslím si, že pod tím chodí naostro. Ale můžu se zeptat, jestli to potřebuješ vědět +dobírá si ho se smíchem. Jak loď vypluje z přístavu, vyleze na pidibalkónek, nakloní se přes zábradlí a kouká do zpěněné řeky+ Překvapuje mě, že je Nil docela čistý. Myslíš, že v něm ještě žijí krokodýli? +zeptá se zvědavě a kouká, jak loď pluje proti proudu směrem na jih+ Ráda bych si prohlédla loď, co ty na to? +navrhne, když už mají celou kajutu prozkoumanou a kufry vybalené+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Remus » 12 kvě 2018 21:48

ale v tom bys nebyla vidět. +zasměje se+ Myslíš? +uculí se+ myslel jsem, že to je jako hábity, prostě natažené na oblečení. +popichuje ji trochu a uculuje se+ Moc se nenakláněj, nebo to zjistíš. +pousměje se, vystoupí za ni na balkon, protože vedle už se nevejde, a obejme ji kolem pasu+ Myslím, že bude špinavější a špinavější, jak se budeme dostávat k deltě+ Souhlasím. +přikývne a zazvoní na zvoneček, který vzápětí přivolá Ziyada+ Jsme připraveni na prohlídku. +usměje se Remus, a Ziyad je ochotně provede po lodi, představí jim kapitána, a ukáže jim, kde se bude podávat snídaně, a dokonce tam mají i opravdu malý bazének, spíš takovou malou vířivku, kdyby se hodně potřebovali zchladit+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Egypt: Plavba po Nilu

Příspěvekod Styx Lupin » 14 kvě 2018 21:15

Vždyť by se v tolika hadrech v tom vedru usmažili +zasměje se+ Tohle hezky větrá, chrání kůži před sluncem a je to pohodlné. Ale přesto... není nám takhle líp? +kývne na to jejich sporé letní evropské oblečení. Projdou si celou loď, okázalá orientální krása společenského sálu Styx obzvlášť okouzlí a protože na tomto omezeném prostoru stráví celý týden, kromě té vířivky jim dopřejme i normální bazén přímo na palubě, aby se při té dlouhé plavbě pod saharským sluncem neuvařili (my jsme jej tam taky měli, a taky kino, restauraci, kavárny a obchody, ale to by museli mít tu loď nafukovací :D )+ Je to tady všechno úžasné +pochválí jim jejich loď a seznámí se i s personálem lodi, který kromě průvodce Ziyada tvoří kapitán, pokojský a kuchař+ Samí chlapi... kde jsou nějaké ženy? +zeptá se Remuse tiše, protože jí přijde divné, že tam uklízí chlap+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Další

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron