Vánoce v Alpách

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Styx Lupin » 08 led 2019 22:59

To bychom určitě mohli... vlastně jsem to čekala, že se budeš chtít jít projít po okolí +uculí se, už ho zná jako vlastní boty+ Radši pro jistotu zabezpeč úplně všechno, dveře, okna, terasu... máme extrémně aktivní děti +zasměje se, že po kom asi budou+ Tatínek má výborný nápad. Pojďte honem vyhlížet z okna Ježíška. Dej mi ručku, princezno... Nicku... +chytne každého za ruku, zamrká šibalsky na Remuse a kývne hlavou k tašce, ve které má schované zmenšené dárky pro prcky, co spolu vybírali a odvede děti do vedlejšího pokoje+ Tak co myslíte, zlatíčka, přiletí k nám Ježíšek s dárečky? +prckové se nadšeně překřikují že jo, jo, jo, a napjatě zírají z okna, jestli někde nezahlédnou něco letět, nosíky přimáčknuté ke sklu, ve tvářičkách roztomile nedočkavý výraz, až se Styx musí dojatě usmát+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Remus » 09 led 2019 22:26

přece to tu musíme trochu obhlédnout. +uculí se, a rovnou kouzlem zabezpečí i terasu, zásuvky, a podobně nebezpečná místa. Koneckonců dva kouzelničtí prckové můžou klidně i odlevitovat komínem. S úsměvem sleduje, jak dvojčata se Styx odejdou vedle, a když zmizí, rozsvítí svíčky na stromku, naklade pod něj dárky, zahladí stopy a ještě schová v místnosti očarovaný zvoneček, který pak kouzlem aktivuje z vedlejšího pokoje. Teprve pak se k nim připojí, obejme Styx kolem pasu, pohladí Nicka po vlasech, a chvilku s nimi vyhlíží a užívá si, že to děti vlastně poprvé opravdu vnímají. A o chvilku vážné debaty nad Ježíškem později nechá vedle zazvonit zvonek+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Styx Lupin » 12 led 2019 01:06

+Styx s úsměvem pozoruje prcky, jak kulí očka do tmy a trpělivě vyhlížejí Ježíška a je jí jich až mateřsky líto a musí se nad nimi slitovat+ Už je nebudeme trápit +uculí se na Remuse a najednou vedle zazvoní zvoneček+ Jú, Ježíšek přiletěl druhým oknem, pojďte se honem podívat +dvojčata se rozeběhnou ke dveřím, vlítnou do pokoje a začnou ječet radostí, když vidí ty haldy dárků od stromečkem. Vrhnou se k nim a začnou trhat vánoční papíry, aby se co nejrychleji dostali k dárečkům+ Nevím, proč jsem se vůbec dělala s tím pracným balením dárků +zasměje se Styx, obejme Remuse kolem pasu a dojatě sledují své potomky, jak při každém rozbalení dárku vykřikují radostí jéé, mimi, jéé, auto, jéé, šiši+ Je to naprosto úžasné pozorovat jejich první Vánoce, viď?... Fotíš to vůbec? +rázem procitne z té dojatosti+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Remus » 12 led 2019 21:15

Možná támhleten záblesk, nebyl to on? +hraje to s prcky a musí se uculit, jak děti zpozorní, když uslyší zvonek+ Tak nám nakonec proklouzl. +zavrtí hlavou se smíchem, obejme Styx, a pozorují spolu, jak tam děti nadšeně poskakují a pobíhají kolem dárků a ukazují si navzájem co dostali+ Myslím, že to vůbec neocenili. +usměje se na ni+ Ale Ježíšek nezapomněl ani na tebe. +uculí se, že tam taky mají pár balíčků+ To tedy ano. +souhlasí s úsměvem+ Tohle za celou tu dlouhou cestu stálo, řekl bych. +poznamená a vtiskne jí polibek na rty+ No to máš pravdu... +vytasí se s foťákem+ Nějak jsem se zapomněl v té chvilce. +uculí se, a udělá jim několik snímků těch rozzářených dětských očí+ Měli bychom si taky udělat rodinnou fotku do alba. +mrkne na ni se smíchem a nastaví tam autospoušť+ Všichni připravení?
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Styx Lupin » 13 led 2019 17:16

Opravdu nezapomněl ani na mně? +uculí se, vezme si od něj dárky a nenápadně přikouzlí pod stromek ještě dárky pro Remuse+ I pro tebe tady něco nechal +mrkne na něj a rozbalí si zvědavě ty své a oči jí září, jak se opět trefil do jejího vkusu+ Děkuju, Vlčku, moc se mi líbí +políbí ho něžně na rty a chvilku se kochá dárečky+ No jasně, první opravdové společné Vánoce musíme zvěčnit +naaranžuje děti mezi tu záplavu dárků, posadí se s Remusem k nim a zapózují před foťákem. I když prcky zajímají hlavně hračky a ne nějaké rodinné focení, udělají tatínkovi radost a taky mu zapózují před objektivem+ Tak co byste řekli tomu, kdybychom se před večeří vydali prohlídnout si to nádherné městečko? +navrhne Styx romantickou procházku+

ObrázekObrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Remus » 13 led 2019 22:22

Jako by to šlo. +uculí se a sleduje, jak rozbaluje dárky, a ještě tam má i pár drobností+ Tohle je jen takový nápad. +poznamená, když rozbaluje obálku, a v ní je poukaz na hodiny společenského tance pro dva+ Je to pro pokročilé, vím, že trochu spolu tančit umíme, ale napadlo mě, že by bylo hezké mít takový pravidelný společný rituál, večer jen pro nás dva. +usměje se, rozbalí si svoje dárky, a vděčně ji za ně políbí. Kolem foťáku nechá poletovat světýlko, aby prckové koukali do objektivu, a ne po stromečku, a pak se spokojeně usměje+ Tahle vyšla moc hezky. +konstatuje, a foťák vypne+ nu, to bychom rozhodně mohli, co vy na to? +uculí se+ postavíme sněhuláka? +usměje se a vezme Bellu do náruče+

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Styx Lupin » 15 led 2019 21:55

+rozzáří se jí oči, když vytáhne ten poukaz+ No to je úžasné... my budeme chodit do tanečních? +zasměje se a vlepí mu nadšenou pusu+ Už se moc těším na ty společenské večery ve dvou +rozbalí si další dárky+ No ta je boží! +obdivuje tu parádní kabelku+ Tak tohle si budu muset přečíst ještě než vyrazím mezi asasíny +poklepe s úsměvem na knihu+ A tahle nádherná zbraň mě tam bude doprovázet +pomazlí se s dýkou a pak si otevře krabičku s náušnicemi+ Ty jsou překrásné... +nasadí si je+ Sluší mi? +zapózuje se smíchem před Remusem a pak ho chytne kolem krku a něžně políbí na rty+ Moc děkuju za dárečky, ježíšku, všechny jsou úžasné +nakoukne mu přes rameno+ A co přinesl Ježíšek tobě?

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Remus » 15 led 2019 23:39

Kdyby se ti tam nelíbilo, můžeme chodit i za taneční. +zasměje se, a spokojeně ji políbí+ Ale je to příležitost se hezký obléct a udělat si čas jen pro sebe, a myslím, že to budeme potřebovat. +uculí se trochu, a je rád, že se jí to podle všeho líbí+ Nejspíš se tam nedozvíš nic, co o nich ještě nevíš... ale aspoň se pobavíš. +usměje se na ni+ Vypadáš báječně... ale to i bez nich. +pousměje se a obejme ji+ No tedy, já jsem ale musel být hodný. +zavrtí se smíchem hlavou a všechny dárky obdivuje, svetr si rovnou natáhne+ Do té zimy venku se bude hodit. +mrkne na ni+ A tebe zahřeju já. +přimhouří oči s úsměvem+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Styx Lupin » 17 led 2019 00:07

Buďme rádi za tu zimu... ve zprávách říkali, že v Austrálii je teď přes čtyřicet stupňů +upraví mu límeček na svetru+ Tak to já se nechám od tebe zahřívat moc ráda +přitiskne se k němu, obejme ho kolem pasu a políbí na krk. Dlouho jim však ta intimní chvilka netrvá, vyruší je křik, jak se dvojčata začnou přetahovat o panenku a ani jeden se jí nechce vzdát+ Příští rok se budeš muset převlíknout za Ježíška, aby měli ti ďáblíci z Vánoc aspoň trochu respekt +zašeptá potichu se smíchem a jde je tam srovnat do latě+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Remus » 17 led 2019 21:53

to není moc vánoční počasí. +uculí se, přitáhne si ji k sobě a olíbne jí rty, ale pak se musí rozesmát+ Spíš to vypadá, že jim budeme muset dát naprosto stejné dárky, aby se o ně nehádali. +uculí se, a dívá se, jak prckové kajícně koukají nahoru na maminku, když jim domlouvá+ Můžete si přece hrát s panenkou spolu. +navrhne s úsměvem, posadí se k nim a spokojeně se usmívá+ Nebo s kolejemi, hm? +pomůže jim postavit z kolejí cestu, a pak každému podá vagónek, aby jezdili společně+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron