Vánoce v Alpách

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Vánoce v Alpách

Příspěvekod Styx Lupin » 31 pro 2018 12:51

+když se ocitnou na místě, rozhlédne se zvědavě kolem sebe+ Tak co andílci, líbí se vám tady? +zeptá se prcků, kteří překvapeně zírají na tu spoustu sněhu a pak se zadívá na Remuse+ Tohle je moje vánoční překvapení +usměje se+ Přála jsem si letošní Vánoce prožít tak trochu neobyčejně, abychom na to dlouho vzpomínali... +vrátí se pohledem k zasněženému městečku a kochá se tou romantickou scenérií+ Jestlipak uhodneš, kde to jsme.

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Remus » 31 pro 2018 12:52

tady je snad o třicet stupňu míň, než u nás doma. +zasměje se, jak prckům zrůžoví tváře a nosy+ Je to tu jako v pohádce. +usměje se a vděčně ji políbí+ Vypadá to tu jako rakouské Alpy... +rozhlídne se, jestli neuvidí nějaké nápisy na obchodech, podle nichž by mohl odhadnout aspoň jazyk+ Nenapínej mě. +uculí se, obejme ji kolem pasu a vtiskne jí polibek na čelo+ Ale je tu krásně. +usměje se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Styx Lupin » 31 pro 2018 12:53

+uculí se na dvojčata, jak jim mrznou tvářičky+ Tak už je vám jasné, proč musíte být pořádně oblečeni? +posune Belle čepici do čela, jak jí spadla pomalu až na nos+ Tipuješ rakouské Alpy? +zeptá se Remuse a rozhlédne se po zasněžených horách v dálce, chvilku ho ještě natahuje+ No tak jo... je znát, že jsi opravdu zcestovalý +uculí se na něj nakonec+ Ano, jsme v Rakousku, a tohle je Salzburg, to jsi možná i poznal podle hradu nad městem +uculí se, jak prckové hned zkoumají sníh a automaticky ho strkají do pusy a šklebí se, jak je studený+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Remus » 31 pro 2018 12:53

Vážně? +usměje se překvapeně, že to uhodl+ Tipuji proto, že ve Švýcarsku jsem ještě nebyl, takže jsem je neviděl z jiného úhlu. +zasměje se+ A tohle městečku vypadá tak kouzelně rakousky. +pousměje se+ A také proto, že jsi předtím zmiňovala Mýtinku. +dodá se smíchem+ Tak až tak detailně jsem to nepoznal. +uculí se na ni, a hlídá, jestli dvojčata náhodou neochutnávají žlutý sníh :D+ Podívej, a takhle uděláš kouli. +usměje se na Nicky a ukazuje mu, jak ji v rukavičkách uplácat+ Zajdeme na trhy na svařené víno? +navrhne jí+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Styx Lupin » 31 pro 2018 12:54

No jo, tou Mýtinkou jsem se nechtěně prozradila +uzná se smíchem a něžně zvedne na nohy Bellu, která se rozplácla do závěje+ Musíš dávat pozor, princezno, na sněhu to trochu klouže +utěšuje ji láskyplně, jak Bella začne natahovat a ometá jí sníh z obličeje+ Svařák by se v této zimě určitě hodil +souhlasí+ Ale nejdřív se musíme ubytovat +uculí se na něj, že další překvápko+ Zůstaneme tady pár dní, abychom měli ty pravé zimní Vánoce. Rezervovala jsem pro nás krásnou horskou chatu, bude se vám tam určitě líbit. A než se zeptáš, neboj, vše potřebné mám sebou +poklepe si na tašku+ Oblečení pro všechny, i vánoční dárky. Všechno ostatní včetně vánočního stromečku a štědrovečerní večeře máme na chatě +koukne na něj zvědavě, co řekne na to její vánoční překvapení+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Remus » 31 pro 2018 19:02

Studí tě to? +uculí se, jak se to Belle nelíbí+ Ubytovat? +podívá se na ni překvapeně+ Ale- +chce namítnout, ovšem to už ho ujistí, že má dárky s sebou+ Ty jsi báječná, myslíš úplně na všechno. +usměje se+ To budou nádherné vánoce. +přitáhne si ji do náruč, a políbí ji na rty+ Máme chatu jen pro sebe? +uculí se překvapeně+ Děkuji, Karkulko. Děláš nám krásné Vánoce každý rok, ale tohle je nádhera. +opře se jí lehce čelem o čelo, než ho Nick začne tahat za nohavici+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Styx Lupin » 01 led 2019 03:26

No, nejsem si jistá, jestli tam budeme sami, jsme ve velice oblíbené turistické oblasti. Nebude to vadit? +oplatí mu polibek a chvilku zůstane v jeho náručí a sleduje prcky, jak dovádějí ve sněhu+ Tak to jsem moc ráda, že jsem ti udělala radost +poznamená a pak vezme Nicka do náruče, Remus zase Bellu+ Přesuneme se k chatě. Sama jsem na ni moc zvědavá +chytnou se za ruce a v příštím okamžiku se ocitnou u stylové horské chaty přímo pod Alpami+

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Remus » 01 led 2019 19:40

To vůbec ne, aspoň se tam o nás někdo postará, a nebudeš se muset na vánoce tolik honit. +usměje se na ni, a jen se směje, jak Nick plácá rukama do sněhu a na celé kolo se řehtá, když prašan poletuje všude kolem. Vezme si dceru do náruče a nechá se společně přemístit do cíle+ To vypadá kouzelně. +usměje se na ni vděčně, na recepci si vyzvednou klíče od apartmánu a dojdou se ubytovat do pokoje+ voní to tu dřevem. +uculí se, dokonce tam mají i malý krb, a postýlky pro děti+ Tady to budou ty pravé zasněžené vánoce. +usoudí a vyhlédne z okna, odkud mají celé městečko jako na dalni+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Styx Lupin » 07 led 2019 23:44

+prochází si zvědavě všechny pokoje jejich apartmánu+ Je to tady kouzelně stylové... takové pohádkově vánoční +postaví prcky na zem, ať si to tady prozkoumají+ Z jednoho pokoje romantický pohled na rakouské městečko +chvíli se kochá rozzářenými vánočními světly ulic města pod kopcem a pak přejde do obýváku+ a odtud zase nádherný výhled na zasněžené Alpy +zasměje se spokojeně a jde omrknout i ložnici+ A tady máš i les +uculí se, když koukne z okna+ Dokonce ani vánoční stromeček nechy- +ani nedořekne a rychle se vrhne zachraňovat padající strom, který vzbudil zvědavost dvojčat+

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vánoce v Alpách

Příspěvekod Remus » 08 led 2019 21:34

to tedy ano. +uculí se a už vidí, jaké odtamtud budou mít pěkné fotky+ Máme od všeho trochu. +usměje se+ Můžeme sem někdy na dvě hodinky pozvat Matildu a zajít si do lesa na procházku. +navrhne, a běží odchytnout děti+ nene, stromeček na sebe nestrháváme. +zasměje se, a radši kolem něj kouzlem postaví zábran, a když je v tom, přidá jednu před krb, aby se tam nechtěli prckové podívat+ Tak, co kdybyste šli s maminkou vyhlížet Ježíška z okna vedle v pokoji? +přimhouří spiklenecky oči+ Já si jen odskočím do koupelny umýt ruce a přijdu za vámi. +dodá nenápadně+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Další

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron