Bora Bora

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Bora Bora

Příspěvekod Remus » 12 črc 2019 23:04

+usměje se a přitáhne ji k sobě pevněji, a pak je oba přemístí, trvá to docela dlouho, takže to je nejspíš daleké přemístění, a když se vynoří z meziprostoru, dýchne na ně teplý vzduch+ nejdřív mě napadlo, že bychom se mohli po deseti letech zajít podívat na mýtinku, ale tam jsme byli minule, a i když vzpomínání je pěkné, měli bychom se obracet i do budoucnosti... +pousměje se a sundá jí dlaň z očí, takže může vidět, že se ocitli na terase jednoho z apartmánových domečků na moři+ a podívat se někam, kde jsme ještě nebyli. +mrkne na ni+ Uhodneš, kde jsme?

Obrázek
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Bora Bora

Příspěvekod Styx Lupin » 12 črc 2019 23:05

+nejdřív si myslí, že ve foyer se setkají s některým z jejich londýnských přátel, Viki s Byronem třeba, možná Regulusem Blackem, nebo nedejmerlin Snapem :D, ale když ucítí smršť přemístění, její zvědavost se zdvojnásobí. Když konečně otevře oči, téměř ji oslepí tropické slunce+ Jú +vyjekne a s překvapeným výrazem ve tváři se rozhlédne kolem sebe, ta tyrkysově modrá voda a slaměné domečky na kůlech jsou jí náramně povědomé+ To vypadá jako... Bora Bora? +koukne na Remuse, jestli to uhodla+ My jsme vážně uprostřed Tichého oceánu? +zasměje se nevěřícně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Bora Bora

Příspěvekod Remus » 12 črc 2019 23:06

+že by s nima Regulus slavil desátý výročí? :D teplo sálá ze všech stran, a s vlasy si jim pohrává větřík od oceánu, na terase vedle nich čeká prostřený stůl pro dva a všude kolem je klid a šumění moře+ Už to tak bude. +uculí se+ Pozítří nám sem přemístíme dvojčata a můžeme si vychutnat dovolenou jako rodina, ale na ty dva dny je tenhle domeček jenom náš. +usměje se n ni+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Bora Bora

Příspěvekod Styx Lupin » 12 črc 2019 23:07

Bora Bora? Tak to je úžasné! Vždycky jsem si přála tohle místo navštívit +vyjekne šťastně a obejme ho kolem krku+ Děkuju, Vlčku +vroucně ho políbí na rty+ Máš to tedy dokonale vymyšlené. Prckové si to tady určitě taky parádně užijí +pochválí ho, že myslel i na dvojčata+ Dva dny úplně sami v tomhle ráji uprostřed oceánu? +zasvítí jí významně oči při té představě+ To bychom měli vymyslet nějaký zajímavý program +uculí se a chytne ho za ruce+ Můžeme začít tím, že se na to posilníme +zasměje se a přistoupí ke stolu, plného plodů moře+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Bora Bora

Příspěvekod Remus » 12 črc 2019 23:07

Já vím, že přála. +uculí se na ni, chytne ji kolem pasu a obejme ji tak pevně, že ji na chvilku nadzvedne ze země+ Jsou tu i krásné písečné pláže, myslím, že se jim tu bude líbit. A nám ostatně také. +mrkne na ni+ Jsem si jistý, že už něco vymyslíme... +sklouzne jí dlaněmi z pasu trochu níž, a pak jí u stolu podrží židli, na něm kromě jídla samozřejmě vévodí kytice růží, za každý společný rok jedna+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Bora Bora

Příspěvekod Styx Lupin » 12 črc 2019 23:08

+zavýská, když ztratí půdu pod nohama a pevně se ho chytí kolem krku+ Myslím, že se jim budou líbit hlavně ty slaměné domečky +zasměje se+ Ale budeme muset na ně dávat mnohem větší pozor, aby nám nežbluňkli do vody, až budou tady řádit. Vlastně bychom je mohli tady naučit plavat +napadne ji a když jí Remus sklouzne dlaní po boku, příjemně ji zamrazí vzrušením, ale sedne si, aby pokračovali ve společném večeru, tady vlastně časném odpoledni+ To jsou ale nádherné růže... deset? +spočítá je pobaveně a se zavřenýma očima si k nim přivoní+ Děkuju, Vlčku +pohladí ho po hřbetu ruky a září štěstím jako sluníčko+ Nemůžu ani uvěřit, že už jsme spolu deset let +zazubí se vesele+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Bora Bora

Příspěvekod Remus » 12 črc 2019 23:09

+to rozhodně, budeme muset kolem vstupu do vody umístit nějaké zábrany, znáš je, nezastaví se. +uculí se na ni+ můžeme to vyzkoušet, nevím jestli nejsou moc malí... já se naučil plavat až tak v devíti letech. +zasměje se+ A jedna výhoda přemisťování proti času je, že máme najednou mnohem víc společných hodin. +mrkne na ni+ Já vím, nemá se dávat sudý počet květin v kytici... ale líbila se mi ta symbolika. +pousměje se+ Docela to uteklo, že?
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Bora Bora

Příspěvekod Styx Lupin » 12 črc 2019 23:09

Malí? Vždyť jim budou za chvíli dva roky. Spousta dětí umí plavat dřív než chodit +usměje se+ Uvidíme, jak se jim bude líbit ve vodě, rozhodně je do ničeho nebudeme nutit +dodá s úsměvem+ Aha, takže ty sis vzal sebou obraceč času, abychom si ukradli nějaký čas jenom pro sebe +zasměje se vesele+ Takže to jsi určitě myslel i na to, abychom tady netrávili dva dny ve společenských šatech a v obleku +uculí se rozverně, co vymyslel a podá mu láhev vína+ Nalil bys nám, prosím?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Bora Bora

Příspěvekod Remus » 12 črc 2019 23:10

možná to vidím moc úzkostlivě. +připustí pobaveně+ ale myslím, že budou chtít, oba jsou ve vodě jako doma, z bazénku je vždycky taháme s pláčem. +uculí se+ dva roky... letí to šíleně, že? +pousměje se+ Jen se neboj, nějaké oblečení z domova máme uvnitř v bungalovu... ale počítám, že moc času oblečení trávit nebudeme. +zavrtí hlavou a v očích mu blýskne, chopí se lahve a nalije jim oběma sklenici červeného+ tak na dalších deset... nejméně pětkrát. +uculí se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Bora Bora

Příspěvekod Styx Lupin » 12 črc 2019 23:10

Tys to naplánoval skutečně do posledního detailu +zasměje se, jak to má všechno připravené+ Myslíš, že oblečení nebudeme potřebovat? Alespoň do té doby, co tady budeme sami, viď? +uculí se šibalsky+ Ale proč ne... jsme široko daleko úplně sami. Jenom náš bungalov uprostřed oceánu... a ty a já +přimhouří spokojeně oči+ Ať jsou tak šťastné, jako bylo těchto deset +přiťukne si s ním a napije se, i přes to vedro má víno akurátní teplotu a je vynikající+ Překvapil jsi mě... a udělal mi radost s tímto nápadem +chytne ho něžně za ruku a pohladí palcem jeho prstýnek (pokud ho tedy nosí:)) a cítí tu magickou sílu, která je spojuje+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Další

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron