Bora Bora

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx Lupin

Re: Bora Bora

Příspěvekod Remus » 12 črc 2019 23:11

chtěl jsem, aby sis to užila. +pousměje se+ i po deseti letech se můžeme rozmazlovat, nebo ne? +uculí se+ Jsem si tím skoro jistý. +zasměje se, a sklouzne po ní očima, od její tváře přes křivky zahalené v šatech+ přesně tak... uvidí tě jenom ryby... a já. +přimhouří oči a napije se vína+ to jsem rád. +pousměje se a dlaní mu projede zajiskření magie z prstenu, který samozřejmě nosí :)+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Bora Bora

Příspěvekod Styx Lupin » 12 črc 2019 23:11

Jsem ráda, když mě rozmazluješ. To se mi nikdy neomrzí +uculí se na něj nevinně a proplete si s ním prsty+ Taky cítíš tu vyzařující magii, kterou nás Amon tenkrát svázal? +sevře prsty pevněji kolem jeho dlaně+ Já ji cítím pokaždé, když se mě dotkneš +zašeptá s úsměvem+ Svlékni mě +poprosí a dívá se mu přitom hluboce do očí+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Bora Bora

Příspěvekod Remus » 12 črc 2019 23:12

Cítím tvoji magii, a svou, a to pouto, které nás pojí. Je to jako... elektrické brnění a jemná vlna tepla. +pokusí se to popsat+ Ale zároveň známá, jako kdyby byla mou součástí. A tak to asi má být. +usměje se a přikryje její dlaň svojí větší+ Vážně? +uculí se, a pomalu se k ní postaví zezadu+ třeby tady? +vyjede jí lehce prsty od dlaně nahoru, na holou paži+ nebo tady... +sklouzne jí konečky prstů po šíji až skoro do vlasů, skloní se, a políbí ji na krk, a pak se chopí zipu jejích šatů a rozepne ho+ nebo tady... +zašeptá, a přejede jí prsty po páteři, kterou odhalil, a nechá jí šaty spadnou z ramen+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Bora Bora

Příspěvekod Styx Lupin » 12 črc 2019 23:12

Já to vnímám trochu jako magnetické pole. Vždycky, když jsi blízko, tak cítím, jak mě úplně přitahuješ +zasměje se tiše a skoro jako by mu chtěla dokázat, že si nevymýšlí, se celá zachvěje, když jí přejede dlaní po paži+ Ano... přesně tam... +přimhouří oči v očekávání a užívá si to mazlení+ Tam taky... +nakloní hlavu, jak ji zahřeje horký polibek na krku+ Tam nejvíc... +ze rtů se jí vydere rozechvělý vzdech a páteř se jí lehce prohne pod doteky jeho prstů. Nechá šaty spadnout na zem, vystoupí z nich a otočí se k němu, nahá jako Eva v ráji+ Není to fér, když ty jsi oblečený +uculí se a pomůže mu dostat se z obleku+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Bora Bora

Příspěvekod Remus » 12 črc 2019 23:12

Myslíš, že to je tou magií? +uculí se, vnímá reakce jejího těla, a sklouzne jí prsty po boku, čímž jí pomůže shodit šaty+ nebo prostě tím, že se pořád přitahujeme? +oči mu trochu blýsknou, jemu to svlékání trvá o něco déle, protože má víc vrstev, ale dostane se z nich překvapivě rychle, takže může hned vidět, jak ho vzrušuje. Teprve pak po ní sklouzne žhavým pohledem, v němž je zjevný jeho hlad a touha, vychutná si očima každou křivku jejího těla+ Jsi nádherná, víš to? +pousměje se, přitáhne ji k sobě, a zopakuje cestu svého pohledu prsty, a dlouze, dychtivě ji políbí+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Bora Bora

Příspěvekod Styx Lupin » 12 črc 2019 23:13

Vlastně, když se tak zamyslím +zvedne obočí v hraném přemýšlení+ tys na mně působil jako magnet úplně od první chvíle, kdy jsem tě poznala +zasměje se potměšile+ Takže to asi nebude magií, ale něčím úplně jiným +přejede mu smyslně bříškem prstu po rtech a přimhouřenýma očima sleduje, jak ze sebe Remus nedočkavě shazuje oblečení, až před ní stojí úplně nahý, krásný, s tělem jako bůh+ TY jsi nádherný +s leskem v očích si ho prohlíží od hlavy k patě, stojí proti sobě ve vzájemném obdivu a ona se trošku zardí, když ji tak nenasytně hltá pohledem, ne ze studu, ale vzrušením z příslibu toho, co bude následovat, až se mu dostane do rukou+ Jsi můj... jenom můj +přistoupí těsně k němu a musí se dost ovládnout, aby si hned neklekla a nevzala do úst jeho provokující chloubu :D, ale nechce to uspěchat, chce si ještě vychutnávat to dráždivé jiskření před vášnivou bouří+ Kdyby mi tě chtěl kdokoli vzít... +přejede dlaní po křižovatce vybledlých jizev na jeho hrudi, velice něžně, jako by byly čerstvé+ ...zabiju ho +šeptne, ale i v tom šepotu je jasně slyšet, že to myslí smrtelně vážně. Zaboří prsty do jeho vlasů a konečně popustí uzdu své krotící touhy po něm a polibek mu oplácí se stejnou vášní a dravostí, až se jí z něj podlomí kolena+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Bora Bora

Příspěvekod Remus » 12 črc 2019 23:13

myslím, že to tak bylo vždycky. +pousměje se a oči mu zajiskří, když jsou konečně oba nazí a mezi jejich těly jako by probíjela statická elektřina+ ano? +musí se uculit, sklouzne jí prsty po páteři na bedra a přitáhne ji k sobě blíž+ Mě od tebe nikdo nedostane... +přimhouří oči+ už to zkoušeli... a jak to dopadlo. +pousměje se, a vzápětí se zmocní jejích rtů v dravém polibku, a přitiskne ji k sobě, tělo na tělo. Upadnout ji nenechá, nikdy nenechal, a nehodlá s tím začít. Jeho tělo se horce tiskne k jejímu, kopíruje její křivky dlaněmi a nemůže se ho nabažit, uctívá její kůži každým dotekem+ Jsi jenom moje. +zavrčí jí chraplavě do rtů. žilami mu koluje čirá touha, jedním pohybem odsune talíře stranou, až spadne pár skleniček, a vysadí ji na stůl. Nechce čekat ani chvilku, navíc skoro nepamatuje, kdy naposled si mohli užít za bílého dne a jinde než v soukromí jejich postele. Tady je nikdo nehoní, nikdo se nedívá, a když jí pomalu roztáhne stehna od sebe a klesne před ní na kolena, aby si mohl vychutnat její touhu, nikdo je neslyší+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Bora Bora

Příspěvekod Styx Lupin » 12 črc 2019 23:14

+každým kousíčkem pokožky vnímá horkost jeho těla, tisknoucího se k ní a přímo cítí, jak prudce mu tluče srdce v hrudi. Dlaněmi nedočkavě mapuje jeho zvlhlou kůži a propadává se do hlubiny jeho polibku+ Navždy jenom tvoje +zašeptá mu do rtů a pak opět svádí bitvu s jeho jazykem. Ani neví jak a ocitne se na stole, přimhouřenýma očima pohlédne vyzývavě na Remuse, z očí jí plane touha, kterou už sotva drží na uzdě+ Udělej mi to... prosím +zašeptá ochraptěle a roztáhne nohy ve výzvě a když se jejího klína dotknou jeho rty, jazyk, prsty, přestane se už ovládat a nechá gejzír své touhy vytrysknout na povrch. Slastné vzdechy, deroucí se jí z hrdla, se ani nesnaží krotit jako jindy, tady, kde široko daleko nikdo není, se nemusí nijak ovládat ani omezovat. Když ji po chvíli strhne lavina explozivního orgasmu, její výkřik nejvyšší rozkoše spojený s Remusovým jménem se nese v ozvěně po vlnkách oceánu někam do dálky+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Bora Bora

Příspěvekod Remus » 12 črc 2019 23:14

+když poprvé ochutná tu nenapodobitelnou, neskutečně vzrušující chuť jejího vzrušení, zvedne k ní nahoru oči a její výraz plný touhy a slasti je mu největším zadostiučiněním. Baví se probouzením vzdechů v jejím hrdle, laská každý kousek jejího klína a soustředí se na ta místa, o kterých ví, že ji přivádí k šílenství+ Ano. +vydechne horce, slyšet ji prosit mu vyšle do podbříšku ostrý záblesk rozkoše, a ponoří se do svého úsilí s novou vášní. Zuby lehce stiskne jemnou kůži jejího stehna, nikam nespěchá, protože maí všechen čas, který budou chtít, a když ucítí, jak se pod jeho rty a doteky rozpadne v orgasmu, rty mu zvlní spokojený úsměv a dovede ji ve vyvrcholení až do konce+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Bora Bora

Příspěvekod Styx Lupin » 12 črc 2019 23:15

+jen co se malinko vzpamatuje z výbuchu orgasmu, omotá si nohy kolem Remusova pasu, pevně se ho chytne kolem krku a pomalu, s požitkem nasedne na jeho vyzývající erekci, z hrdla jí přitom unikne roztřesený vzdech. V jednom okamžiku splynou v jedno tělo, spojeni jako siamská dvojčata:) a Styx si s rozkoší vychutnává ten nádherný pocit cítit ho uvnitř sebe+ Ach, je to naprosto úžasné být takhle s tebou, lásko +pošeptá mu tiše u ucha, jemně mu olízne lalůček a pak se polibkem zmocní jeho rtů a začne se na něm rytmicky, smyslně pohybovat, nešetří slastnými vzdechy, opojená rozkoší z milostného spojení jejich těl+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron