Africká výprava Remuse a Styx

Akce Manori a jejích postav

Moderátoři: Postrach, Manori

Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Remus Lupin » 02 úno 2013 12:49

Obrázek
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Remus Lupin » 21 úno 2013 12:26

*přemístí se sem, doprostřed jakž takž pěšiny, po Anglii v zimě je teplotní rozdíl docela pecka...vzduch je o hodně teplejší, prosycen pachy buše a zvířat v nich, i když na první pohled není teď žádné vidět, jen k nim občas dolehne nějaký ten zvuk*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 21 úno 2013 17:13

Fuj... to je vedro jak v Africe +uculí se a rozhlédne se zvědavě kolem sebe a zkusí odhadnout, ve které části kontinentu asi jsou+ Kde konkrétně se vlastně nacházíme? +kouká do houští, kde není nic vidět, slyšet, což je docela zvláštní+ Zajímalo by mně, kolik očí nás teď pozoruje.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Remus Lupin » 21 úno 2013 18:02

*nadechne se* je to docela skok, že? Kousek od hranic se Zimbabwe, ale pořád ještě v Jihoafrické republice...*rozhlédne se* myslím, že docela dost...asi si lámou hlavu, jak jsme sem dostali...*natáhne k ní ruku* tak pojďme....*vydají se po pěšině mezi houštinou a když se z toho nepřehledného terénu vymotají, dostanou se na rovinatou část, kde je docela pěkný výhled*
Obrázek
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 21 úno 2013 19:06

Jihoafrická republika? Tak to jsme pěkně daleko od domova +hvízdne překvapeně+ Tady někde by měla být i poušť Kalahari, jestli se nepletu...? +snaží si vzpomenout na hodiny zeměpisu+ Uvidíme i křováky? To by bylo úžasné... dívat se na někoho z výšky +uculí se vesele a vydá se za ním. Když se vymotají z toho houští a před nimi se otevře subtropická scenérie, je jí zcela okouzlená+ To je ale nádhera... takhle jsem si vždycky představovala obrázek africké přírody...
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Remus Lupin » 21 úno 2013 20:30

No, to jsme...poušť je dál, jsme docela na východě...ale možná se k ní postupně propacujem...záleží co a kdo se nám připlete do cesty.*zasměje se, až z vedlejšího stromu vzlítne vyrušený pták* tak z výšky, jo?*zastaví se a rozhlédne, vytáhne kompas, aby se ujistil o směru* je to skoro až kýč, že? Ale přece bych nezačal někde, kde není nic k vidění, to by byla nudná výprava.*mrkne na ni a vydá se trávou dál*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 21 úno 2013 23:38

Jasněže z výšky... nebo myslíš, že nějaký křovák bude vyšší než já? +uculí se vesele a pak se chvíli kochá tou scenérií+ No trochu to vypadá jako tapeta... ale jinak je to opravdu krásné. Tak pokud bys nás přenesl někam doprostřed pouště, asi bych se tak nerozplývala +usměje se a pak ho následuje+ Jaké máš vlastně plány... prozradíš mi, kam jdeme, nebo je to překvapení?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Remus Lupin » 22 úno 2013 17:19

No, na poušti by to bylo nemilé...vzhledem k tomu, že je slunce ještě vysoko...ale zas by ses v noci hodně tulila díky chladu...*mrkne na ni úkosem* dneska bych rád jen trochu zmapoval terén a uvidíme, na co všechno narazíme...musíme najít i místo vhodné k rozbití tábora, takže pár dní se připrav na sparťanské podmínky...ale neboj, mám i překvapení, za odměnu, jestli tě něco po cestě tam neposvačí.*usměje se*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 22 úno 2013 18:35

Nemám ráda velké vedro. Vzpomínám si, jak jsme se jednou v Egyptě poprali o místo ve stínu obelisku. Ale neměj strach, když bude potřeba, budu třeba kočovat pouští jako beduínka +mrkne na něj vesele, kdoví, jestli si nedělá legraci+ Překvapení zbožňuji. To jsem zvědavá, co sis na mně vymyslel... jízdu na velbloudovi? +uculuje se, očividně má dobrou náladu, uvidí se, jak dlouho jí vydrží+ No jo, drž se radši ode mně dál, jsem totiž oblíbený chod všeho masožravého +připomene mu se smíchem talent přitahovat hladové bestie+ A čím jsem si vysloužila tu odměnu? +vyzvídá+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Remus Lupin » 23 úno 2013 11:36

To mi připomíná, jak tvá egyptská výprava, proběhla, proběhne...?*vzpomene si* Hm...velblouda tady nesplaším asi....ale co taková zebra?*navrhne v legraci* ts, jen asi to někdo zkusí, žádné okusování v mé přítomnosti...*zatváří se výhružně do trávy kolem a když obejdou další stromy, naskytne se jim pohled na první z afrických zvířat*

Obrázek
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Další

Zpět na Manplanet

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron