Africká výprava Remuse a Styx

Akce Manori a jejích postav

Moderátoři: Postrach, Manori

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 22 dub 2013 16:00

+vyleze ze sprchy jako znovuzrozená, vypne vodu ve vaně a vklouzne až po krk do voňavých bublinek, zavře oči a slastně vzdychá, než přijde Remus do koupelny+ Pospěš si, lásko, čeká tě ten nejpříjemnější okamžik z celé Afriky. Tedy kromě toho milování pod marulou, pochopitelně +uculí se na něj potutelně a pak si zmáčkne nos a ponoří se na chvíli pod hladinu a užívá si horkou koupel. Když se zase vynoří, Remus už se sprchuje, tak ho z vany s jemným úsměvem na rtech okukuje+ Asi nikam nepůjdeme. Necháme si jídlo donést sem a povečeříme venku na terase. Když romantika, tak se vším všudy +mrkne na něj se širokým úsměvem, když vykoukne ze sprchy na ni+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Remus Lupin » 23 dub 2013 15:45

Jak chceš...mě se popravdě taky už nikam moc nechce..navíc...odtud.*vyleze ze sprchy* myslíš, že se v té vaně dva neutopíme...*nabere hrst bublinek a plácne jí jich pár na nos* pozor, velryba na obzoru...*varuje ji a opatrně vleze do vany za ní, hladina sice stoupne, ale jinak se zdá, že je vana jak dělaná pro dva*tohle jsem tedy neočekával, že zrovna v Africe zažijem,...*usměje se a vyhřívá se v teplé vodě*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 23 dub 2013 20:21

+sfoukne si se smíchem bublinky z nosu a pokrčí nohy, aby udělala Remusovi místo+ Kde se v africké poušti vzala velryba? +rozesměje se, jak prudce stoupne voda ve vaně, když si tam Remus vleze+ Taky mě to moc příjemně překvapilo. Ta Afrika je jedno překvapení za druhým. Jsem zvědavá, co nás tady ještě čeká +uculí se a vezme do ruky houbu+ Chceš umýt? +natáhne pokrčené nohy kolem jeho boků za jeho záda a posadí se mezi jeho stehna a pritahne se blíž+ Už jsi přemýšlel, kde bude Bahati bydlet? V zoo, na Orlíku... nebo u tebe? Jak by si asi rozuměl s Niou a Romulusem +směje se a houbičkou mu přitom myje ramena a hrudník, spíš mu je laskyplně hladí než myje+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Remus Lupin » 25 dub 2013 11:01

Připlula vodovodem...*uculí se* No původně jsem myslel, že bude v Zoo...ale nevím, jestli si ho nechceš nastěhovat na Orlík...*usměje se na ni* To nevím, co by říkal na draka...pes by mu asi nevadil...*zamyslí se nad tím a spokojeně přivírá oči, jak je takhle opečováván* Hm..tohle ti musím vrátit...*probere se z letargie po chvíli, vezme jí z ruk houbu a teď je to on, co ji jemně přejíždí po kůži a zanechává za rukou stopu pěny* skoro jako Venuše...*poznamená, aniž by z ní odtrhl oči* jen moře chybí...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 25 dub 2013 18:45

Nejradši bych si ho vzala na Orlík, úplně jsem si ho zamilovala. Ale nebylo by to ode mě hezké, abych si ho nechala jenom pro sebe. Už jsem se rozhodla, dáme ho do naší zoo, aby se jím potěšili i jiní, a hlavně děti. Je to přece maskotek naší zoo +když ji Remus začne roztírat pěnu po těle usmívá se na něj, je jí s ním tak nádherně, že nechce zkazit tento úžasný večer tím, co má na srdci+ To je tak romantické, to s tou Venuší... och, Vlčku, jak já tě miluji +obejme ho něžně kolem krku a políbí na vlhký čumáček. A možná že je zrovna teď příležitost, když jsou oba tak naměkko+ Remusi...měla bych ti říct něco, z čeho nejspíš nebudeš mít velkou radost +pohlédne mu do očí a dá mu vybrat, jestli to chce slyšet teď, nebo to odloží na později+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Remus Lupin » 25 dub 2013 19:38

Dobře...tak ho ubytujeme v zoo...tam se mu bude líbit...a je i na podobné prostředí zvyklý, tak snad nebude žádný problém...*přikývne a usměje se* to dělá ta horká koupel...*pak malinko zpozorní a pečlivě si ji prohlíží* No...tak sem s tím...*dívá se na ni, s čím přijde*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 25 dub 2013 21:20

+sundá ruce z jeho krku a zhluboka si povzdechne + No, víš jak jsem včera večer něco hledala v tašce a nenašla? Někde mi to muselo cestou vypadnout, možná v té masajské osadě, jak jsme tak kvapem odešli... možná mi to ukradli ti kočkodani... kdoví, ale to už je teď stejně jedno +ještě pořád vydrží koukat se mu do očí+ Prostě, ztratila jsem... +ztiší hlas+ antikoncepční lektvar. Neužila jsem ho včera po tom našem milování +a že nezůstalo jen u jednoho+ Měl bys to vědět +nevydrží už a sklopí zrak, aby před ním skryla slzy, které se jí nahrnuly do očí a zkroušeně čeká, co jí na to Remus řekne+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Remus Lupin » 26 dub 2013 01:34

( :lol: :lol: :lol: morče je na scéně:D přesně to jsem čekala, že na něj vybalí)

*chvíli na ni kouká, jak se to snaží pochopit a pobrat...*proč´s neřekla, vláčím sebou docela objemnou lékárnu...*povzdechne si, promne spánky* to je ted jedno, to máš pravdu...*přikývne a znovu se na ni zadívá, pak si ji přitáhne k sobě do náruče, jak ji vidí jak hromádku neštěstí sedět* to nic...bude to dobré..něco vymyslíme... musíme něco vymyslet...*stiskne čelisti, což ale Styx asi nevidí, jak ji má stulenou*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 26 dub 2013 15:27

(Lách :lol: ale to morče není vůbec jisté ;) ani já sama ještě nevím, jak to dopadne :pii )

+zvedne k němu zaslzené oči+ Netušila jsem, že vozíš sebou antikoncepční lektvar +pokrčí rameny, že teď už je to fuk, ale oddechne si, že sebrala odvahu říct mu to. Když si ji přitáhne do náruče, schoulí se mu do ní jako malé kotě+ Já vím... bude to v pořádku... +šeptne tiše a věří tomu. I když nevidí, jak se Remus tváří, cítí to, celou svou duší to ví a píchá ji z toho u srdce. Najednou závidí všem těm, kteří jsou v této situaci šťastni+ Omlouvám se, nechtěla jsem nám zkazit večer +vymaní se z jeho objetí a pohlédne mu do tváře, vidí ji rozmazaně, ale je šťastna, že je teď s ní+ Platí to pořád, že si dnešní večer pořádně užijeme? +vykouzlí nakonec na tváři úsměv+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Remus Lupin » 27 dub 2013 11:58

(to ví jen Merlin, co? :P )

*jen pokrčí rameny*Prostě jsem dostal úplnou lékárnu, že když do Afriky...*znovu pokrčí rameny a nechá to být* Promiň, Styx....*vycítí její rozpoložení* jen se prostě bojím..o tebe...a toho, co by všechno se mohlo stát. *pohladí ji po vlasech* ale ten most přejdeme, až u něj budem...*pousměje se na ni, když k němu zvedne tvář* Nic jsi nezkazila...ted stejně nic neuděláme...a je dobře, že vím, že si mám ted dávat pozor...*mrkne na ni a něžně ji políbí na rty*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

PředchozíDalší

Zpět na Manplanet

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron