Africká výprava Remuse a Styx

Akce Manori a jejích postav

Moderátoři: Postrach, Manori

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 27 dub 2013 13:45

+hledí mu do očí, ale i když má ve tváři vepsané trápení, na rtech ji hraje jemný úsměv+ O mně se přece nemusíš bát... budu v pořádku +pohladí ho prsty po čelisti+ Takže tě to neodradilo od milování? +zasměje se nakonec, zmizí jí i chmury z tváře a opět vypadá vesele a šťastně+ Nerada bych kvůli té... nehodě přišla o romantické chvilky s tebou +obejme ho a s láskou políbí na rty+ Mám šílený hlad. Měli bychom zavolat do recepce, aby nám přinesli nahoru večeři +vtiskne mu na nos ještě jeden pěnový polibek a pak vyleze z vany, zabalí se do osušky a jde vyřídit telefonát+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Remus Lupin » 28 dub 2013 14:25

To tedy neodradilo...*mrkne na ni a tentokrát sleduje on ji, když leze z vany...chvíli ještě zůstane, ponořen do pěny a myšlenek...pak potřese hlavou a vyleze z vody, opásá se ručníkem a jde vedle* Takže? Neumřeme hlady?*usměje se*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 28 dub 2013 18:12

+vrátí se do pokoje+ Neboj, objednáno, Vlček mi tady hlady neumře +usměje se, políbí ho a jde se převléknout, aby nebyla na té slavnostní večeři v županu. Když se vrátí, má na sobě krátké letní šatičky a akorát jim klepe hotelová služba na dveře. Styx jim otevře a pustí je dál+ Položte to prosím na terasu +když to poslíček odnese ven na stůl, dá mu spropitné a dojde si pro Remuse+ Pojď, Remusi, je prostřeno +zapálí svíčku na stole a nakoukne, co jim tam všechno přinesli+ No páni, to vypadá skvěle +rozplývá se nad tím+
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Remus Lupin » 29 dub 2013 11:41

(slííínt, takhle před obědem...)

*taky na sebe něco hodí, at se tam nepromenáduje jen v ručníku, zatímco vedle nosí jídlo...jak zacítí vůni, tak zrychlí oblékání, jen na sebe hodí nějaké kraťasy a tenkou košili s krátkým rukávem a nedá se Styx moc pobízet* už běžím, tohle nevypadá na nějaké podezřelé mlíko s něčím...*komentuje to už po cestě - aneb nakrmte chlapa a zapomene, že možná budou vlčátka :lol: * no teda....*to co uvidí na stole předčí očekávání* To se tedy vytáhli...*usadí Styx, otevře šáňo, rozlije jim a pak si sedne vedle ní* Tak na co si připijeme? Na Afriku se všemi překvapeními, která nám zatím uchystala a uchystá?*mrkne na ni přes plamen svíčky*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 29 dub 2013 12:54

( :lol: )

+musí se zasmát, jak Remus okamžitě zavětří dobré jídlo a obhlíží s ním, co tam všechno mají+ Taky jsem si říkala, že musíme být vzácní hosté, když nás takhle královsky uhostili. Poslíček říkal, že jsou to grilovaná antilopí žebírka. Prý abychom ochutnali taky něco místního. Kdyby věděl, že už jsme měli tu čest... +zasměje se a vezme si skleničku šampusu+ Tak na to si ráda připiju. Miluji Afriku a její překvapení +ťukne si s ním a pak se napije, hledí mu přitom při světle svíčky do očí+ Tak dobrou chuť +vezme si příbor a zvědavě ochutná+ Hm... skoro jako naše zvěřina. To ti bude zaručeně chutnat +uculí se a sleduje ho, co na to řekne on, i když vůbec nepochybuje o výsledku+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Remus Lupin » 30 dub 2013 14:19

No kdyby věděl...*uchechtne se* merlinví, co by si pomyslel...*upije ze své sklenky a pak se do toho pustí podobně zvědavě jako ona*hm...není to vůbec špatné...máš pravdu, skoro taková lehčí srnka...*přikývne a chvíli hodujou* hm..tak mi řekni, Karkulko...*prohodí* Máš nějaké speciální přání, čím tě ještě Afrika nepřekvapila?*usměje se na ni mezi jídlem*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 01 kvě 2013 14:35

+pochutnává si na tom grilovaném masíčku a občas si upije vína+ Speciální přání? +zvedne zvědavě k němu oči od jídla+ Všechno, co si jen můžu přát, teď zrovna mám. Skvělé jídlo, nádherné romantické místo, celou noc před námi +a spermie, zuřivě útočící na vajíčko :D )+ A to nejdůležitější... tebe, Vlčku +položí mu dlaň na jeho ruku a oči jí září+ Jsem šťastna, jak už jsem hodně dlouho nebyla +tak nějak zasněně se na něj usměje a pak se vrátí k jídlu+ A ty? Máš nějaké přání, které by sis chtěl dnes splnit?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Remus Lupin » 01 kvě 2013 16:45

Hm...to je škoda, že všechno už máš...*pousměje se na ni uličnicky* ale třeba ještě něco by se najít dalo...ale dneska...mě už odtud nikdo nedostane...*blýskne mu v očích a stiskne ji ruku, kterou zvedne k ústům a něžně ji políbí do dlaně* Jedno jo, aby tenhle večer hned tak neskončil...*zadívá se na ni přes světlo svíčky*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 01 kvě 2013 17:30

Myslela jsem pro tuto chvíli +zasměje se+ Jinak samozřejmě zdaleka nemám všechno, co bych chtěla. Ale člověk ani nemůže mít všechno. A já jsem trpělivá, počkám si, až se mi nějaké tajné přání vyplní +mrkne na něj s úsměvem+ No počkej... ještě tě budu muset dostat do ložnice +uculí se lišácky a pak se zahledí do dálky na krajinu, osvětlenou svitem měsíce+ Je tady opravdu nádherně. Chtěla bych takovéto výlety podnikat častěji... prosím... +počká, až Remus dojí, neriskne si, aby na ni vlček vrčel hlady:) a pak se zvedne a sedne si mu do klína, proutěné křeslo je dost velké pro oba+ Záleží přece jen na nás, jak dlouho potrvá +pohladí ho po tváři dlaní, do které jí před chvíli vtiskl polibek a něžně políbí+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Africká výprava Remuse a Styx

Příspěvekod Remus Lupin » 02 kvě 2013 11:28

Hm...tak z jedné místnosti do druhé...to se i přemístím...a rád...*uculí se, dojí v rychlostí* To bych ti myslím mohl splnit...kam bys chtěla jet příště?*dopije a pevně si ji přidrží, aby mu nikam neutekla nebo nepadala, něžný polibek opětuje, po chvíli ale nabere dravosti a divokosti, rukama ji vjede pod ty krátké letní šatičky a hladí jemnou pokožku na stehnech*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

PředchozíDalší

Zpět na Manplanet

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron