Procházka zoologickou zahradou

Místní zoologická zahrada

Moderátoři: Remus Lupin, Zaměstnanec, Styx Lupin

Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Styx Lupin » 13 pro 2012 03:31

Vítáme vás v naší zoologické zahradě.

Tato zoologická zahrada je vědecké a osvětové zařízení, určené k chovu ohrožených druhů zvířat v zajetí, pokud možno v podmínkách co nejbližších přirozenému životu druhů v přírodě. Dozvíte se zde zajímavosti o nejrozmanitějších druzích zvířat, o jejich chování, výskytu, životním stylu, ohrožení.

Zveme vás na prohlídku naší fauny a prosíme, abyste naše zvířátka nedráždili a nekrmili. Mají všeho dostatek. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Obrázek

Zdroj všech obrázků a textů: internet, wikipedie a stránky o zvířatech, časopisy.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Remus Lupin » 13 pro 2012 03:31

Advent u klokanů
I oni mají svůj adventní kalendář...
Obrázek
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Styx Lupin » 01 čer 2013 15:46

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Beatrix » 30 srp 2013 16:58

+Vezmou s Kristiánem smečku na výlet do ZOO, projdou asitak půlku a sou rádi, že miniatury mají hlad a hodlají si chvílu hrát na jednom místě na nějakých prolízačkách, protože sou k neutahání.+

Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Byron » 28 zář 2013 01:22

Byron: Já mám nejradši sneky. +zazubi se na ni zaklapne si helmu a vyrazí směr zoo. Po několika kilometrech a ohrožení veřejné dopravy se tam živí a zdraví dostanou. Byron zaparkuješ motorku a pomůže Vici dolů a strasne nenápadně ji u toho osahával. Koupi dva lístky a chytne ji za ruku+ Kam cces jít nejdřív? +zeptá se ji+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Victoria » 28 zář 2013 01:30

Na bylinkách? +zazubí se, nechá se ochmatat, zatáhne parkovací lístek a vezme si mapičku areálu+ Nejdřív k občerstvení pro párek v rohlíku, a pak k surikatám. Nebo ke slonům. +uculí se, pověsí si na krk foťák a všechno fotí jako správná turistka+ Tyjo tady to je ale velký. +kulí oči okolo+ Hele, hele, tam jsou hroši. Nejdřív musíme na hrochy. +nadchne se a táhne ho za ruku k pavilonu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Byron » 28 zář 2013 02:04

Já chci horkyho psa s kecupem a s cibuli abych pak moh libat svý děvče. +zazubi se na ni a vydají se k občerstvení ale ještě než tam dojdou tak ho Vici zatahne ke hrochum. Tak věnuje touzebny pohled občerstvení nicméně u vybehu s hrochama je jako první a naklani se dolů div tam nespadne+ Hele jaký má zubiska! +ukazuje na hrošího samce co vypadá že se mu chystá ukousnout ruku+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Victoria » 28 zář 2013 02:19

Tak to bude rozhodně oslňujícně sexy. +zazubí se a hnedka si všechno fotí+ Myslím, že se mu taky líbíš +uculí se, když mu kousek pod rukou sklapnou hroší čelisti+ Víš co? +musí se uculit, když vidí, jak kouká po tom stánku s jídlem+ Skočíš nám koupit jídlo? Já si dám párek s hořčicí a něco k pití. A vem nějaký sladký mandle nebo něco, prosím. +přitáhne si ho blíž, aby mu dala pusu, a pak si zapálí, zatímco na něj čeká, a fotí umělecký úhly hroších tlam+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Byron » 28 zář 2013 10:40

Že jo, vezmem si ho domů a budem ho chovat ve vaně. +koukne na ni se světýlkama v očích a usmívá se jako malej nadšenej kluk+ Jasně, koupim. +přikývne, dá jí pusu a u stánku vezme pro oba párky v rohlíku a pak velkej pytlík mandlí v páleným cukru+ Tady to je. +uculí se na ni, dá jí pusu a pak ještě párek+ Vici. +koukne na ni s úsměvem+ Já jsem fakt šťastnej, díky.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Victoria » 28 zář 2013 13:14

Čuchám v tom snahu vyhnout se koupání. +koukne na něj pobaveně, a musí se usmívat, jak je nadšenej+ Ale dobře, beru hrocha, když mi koupíš malýho tygra, do st velkýho, abych na něm mohla jezdit po bytě. +zazubí se a vezme si od něj všechny pochutiny; a když to řekne, tak jí na tváři vykvete širokánskej úsměv+ Jsem netušila, že tě zoo takhle rozněžňujou. +neodpustí si a hezky něžně ho políbí, na chviličku se k němu přitulí a opře se mu spánkem o spánek+ Já taky, fakt moc. +zašeptá u do ucha+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Další

Zpět na Zoo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník