Procházka zoologickou zahradou

Místní zoologická zahrada

Moderátoři: Remus Lupin, Zaměstnanec, Styx Lupin

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Byron » 28 zář 2013 13:46

Sakra, tak teď jsi mě prokoukla. +zasměje se+ Ale mohli by sme ho chovat v bazénu, když se chceš teda mermomocí koupat ve vaně. +koukne na ni s úsměvem+ Ty chceš jezdit na tygrovi? Nechceš si ranči na ježdění vzít třeba... pásovce a tygra mít jako na vodítku? +plánuje ještě další zvířata+ Ale to ne, já jsem chlap a jsem drsňák, já se nerozněžňuju. +zvedne nos a pak si něčeho všimne+ Hele, lachtaňátka. Ty jsou rozkošný! ťu ťu ťu. +zubí se k nim dolů+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Victoria » 28 zář 2013 14:07

Ve vaně je to přece hezký... +přemlouvá ho a významně se přitom culí+ Jezdit na pásovci. +zamyslí se nad tím+ Hm, to ne, ale když nemůžu mít tygra, chci slona. +vymíní si+ Budu na něm jezdit a pak mě dycky sundá chobotem. +rozhodne se+ No ty seš drsnej jak šmirgl. +zazubí se+ rozhodně tak škrábeš. +pohladí ho po strništi+ Ukáž! Jezusko ty jsou malinký! A koukej na ty očička! +klekne si a ťuká na ně přes sklo+ Byronee, já chci malinkýho lachtánkaaa... +udělá na něj oči+ No ty seš krásnej, ty máš čumáček, kuku... +dělá na lachtana opičky+ Hele, a za chvilku bude krmení lachtanů. +nadchne se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Byron » 28 zář 2013 14:14

+culí se a šklebí na ty malý lachtany a je z nich úplně u vytržení+ Božíčku! +vyjekne+ Jů, já ch i krmet lachtany! Já chci krmit lachtany! +začne tam poskakovat jako cvok, ale uklidní se, když přijde chovatel s bednou mrtvejch ryb a spraží ho poohledem, tak chvilku dělá, že je děsně dospělej a pak se znova připlácne na sklo+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Victoria » 28 zář 2013 14:46

+Ksicht má napláclej na sklo a cukruje na lachtánky+ Koukej, koukej, jak se perou o tu rybu. +volá na něj a klepe do skla+ Jaký maj malý zoubky! +dělá na ně ksichty+ Já jim chci dát taky rybu. Pučte mi rybu... +udělá oči na chovatele a tváří se že by jí každej hodil korunu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Byron » 28 zář 2013 14:52

+Chovatel na ně udělá ksicht ze kterýho je úplně jasný, že si myslí, že se chovaj jako malý děcka a akorát ukáže na ceduli, kde je napsaný, že nemají bušit do skla, načež odejde. Byron na něj udělá parádní ksicht+ Pch! Však my si budem našeho lachtama krmit samy. +prohlásí rozhodně+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Victoria » 28 zář 2013 15:45

No tak si trhni. +vyplázne na chovatele jazyk, a na just zabouchá do skla až zadrnčí+ Jo, to teda budem. +zvedne nos uraženě+ Poď, tady my bejt nemusíme. Jdem k tučňákům. +prohlásí rozhodně, vezme ho za ruku a odkráčí středem, ale moc dlouho jí to nevydrží a už za rohem se začne culit a pustí se do svýho párku, nejdřív ho olíže od hořčice, a pak ho teprv sní+ Tak kam teď? +zastaví se nerozhodně na křižovatce+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Byron » 28 zář 2013 18:03

Jo, k tučňákům, ty si taky koupíme a budem je chovat v mrazáku jak Ace Ventura. +zazubí se na ni, ale pak se mu myšlenky poněkud rozprchnou, když vidí, jak Vici olizuje ten párek+ Éééé... +snaží se sesumírovat nějakou větu, než z ní odtrhne zrak, ale nakonec se přece jenom vzpamatuje+ Hele, támhle prodávaj krmení pro tučňáky, můžeme je nakrmit. +hned jde koupit dva pytlíky+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Victoria » 29 zář 2013 12:07

Mohli bysme ty lachtánky adoptovat, pak bysme to krmení platili my, takže by nám rybu dát musel. +nadchne se+ byroneee, adoptujem lachtánka, že jo, žejo? +udělá na něj nejprosebnější oči, co dovede+ Copak? +zazubí se, když na ni tak kouká, ale pak ji uchvátí tučňáci, takže do sebe hodí zbytek jídla a čapne pytlík z krmením+ Snídaně! +informuje tučňáky zvučným hlasem a rozhodí mezi ně hrst, div je nesestřelí+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Byron » 29 zář 2013 15:15

+horlivě přikyvuje+ No jasně, že si adoptujeme lachtana. A taky surikatu. +napadne ho ještě+ A vůbec, uděláme si seznam a pak ho hodíme na vrátnici. +zazubí se utře si prsty od jídla do kalhot a kouká jak se tučňáci vrhají po tom jejich krmení a začne jim ho taky sypat+ Ty jsou boží! +směje se+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Victoria » 29 zář 2013 15:41

Jo! +poskočí nadšeně, když jí to odsouhlasí, obejme ho kolem pasu a dá mu pořádnou pusu+ Myslíš, že je budem moct i pojmenovat? +zamyslí se a už jí hlavou běhaj totálně nevhodný jména+ No rozhodně, surikaty jsou strašně roztomilý. Jak stojej s těma packama a koukaj. +předvádí to hnedka a culí se, a hází jim to různě blízko a daleko, aby museli plavat, a taky aby se dostalo i na ty malý tučňáky, co jsou od velkejch šikanovaný+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Zoo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron