Procházka zoologickou zahradou

Místní zoologická zahrada

Moderátoři: Remus Lupin, Zaměstnanec, Styx Lupin

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Byron » 29 zář 2013 23:07

+uculuje se na ni a okouzleně sleduje zase on ji+ Ty seš vážně rozkošná, když tě něco tak zaujme, víš to? +s úsměvem jí dá pusu, trochu od kečupu a pak si ještě vezme pizzu+ Počkáš tu na mě? Jak tak na tebe koukám, tak ty odtud neutečeš, co? +zasměje se a zajde rychle za roh, kde si všiml že zašel jeden chovatel, tak s ním chvilku rozmlouvá a pak se vrátí pro Vici+ Pojď. +chytne ji za ruku a táhne ji pryč+ Neptej se a pojď. +dotáhne ji do veterinární ordinace, co tam pro tygry mají a tam je na stole rozespalý tygří kotě+ Můžeš se s ním pomazlit, ale moc ho nedlachni. +chovatel pokýve hlavou, jako aby ho pak nedlachnila+ A nemůžem si ho nechat, už jsem se ptal.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Victoria » 29 zář 2013 23:29

No to teda nejsem, já jsem punková jak prase. +vyplázne na něj jazyk od kečupu, ale culí se, a olízne si kečupovou bradu, a když ji tam nechá, klekne si zas s pizzou v ruce ke sklu a dělá na tygry opičky+ Počkééj, ještě chvilku... +dělá oči, že se jí ještě nechce pryč od tygrů, ale když vidí, kam ji vede, spadne jí čelist+ No nekecej. +vypadne z ní, a zas se začne culit jak pako+ Fakt může? +koukne na něj nevěřícně, ale už je u stolu, natáhne ruku a položí ji tygříkovi na hrudník, chvilku cítí, jak se mu nepravidelně zvedá a klesá, a když si je teda jistá, že spí, pomazlí si ho pořádně, prohrábne mu prsty srst a zaboří do ní obličej, něco mu potichu říká, a vypadá to, že ji od něj už neodtrhnou+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Byron » 29 zář 2013 23:33

+směje se+ Opatrně kočko. Jinak ho už máma nebude chtít. +položí jí ruku kolem pasu, protože vidí, jak je zaujatá tím tygrem+ Nemůžeme si ho sice nechat, ale můžeme ho pojemnovat. No... sice to bude druhý jméno, ale co, spousta významnejch lidí má druhý jméno, ne? +uculí se na ni a taky pohladí tygříka po hlavě+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Victoria » 29 zář 2013 23:43

Já mu klidně budu dělat mámu, když ho nebude chtít. +nabízí se zcela dobrovolně, ale trochu se teda stáhne, drbe ho pod bradou a na bříšku, a je z toho celá hotová+ Fakt? Nekecej. +vykulí oči+ Třeba... třeba... uh... +přemejšlí honem strašně usilovně a zrovna ji nenapadá nic dostatečně majestátního+ No... a nemoh by se jmenovat po tobě? +uculí se na něj+ To je jméno hodný králů, ne? +zazubí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Byron » 29 zář 2013 23:53

No tak to by mě vůbec nepřekvapilo, ty bys byla úplná tygří máma. +zasměje se a dá jí pusu zboku na krk+ Po mě? Proč, prosím tě, po mě? Je takovejch hezkejch jmen. +usměje se, ale ve skutečnosti ho to fakt potěšilo+ No... ale je to nakonec tvoje volba. +pousměje se+ Fakt Byron?
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Victoria » 30 zář 2013 00:00

A až by vyrost, mohla bych na něm jezdit do kuchyně. +zazubí se a ještě pomazlí tygříka na hřbetě, a děsně se jí to líbí+ No a? Tohle je nejhezčí ze všech. +pokrčí rameny, skloní se k mláděti, a ještě ho ňufá, aby si to užila, než je vyženou, a potichu mu přitom říká něco o tom, že dostane jméno po nejlepším klukovi na světě, tak ať si toho kouká vážit+ Jo, bude to Byron. +přikývne rozhodně+ Jak se křtěj tygři? +koukne nejistě na chovatele+ Jako lodě? Mám o něj rozbít šampańský? +poškrábe se ve vlasech+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Byron » 30 zář 2013 00:05

+chovatel se zasměje+ Nee, tygři se křtěj jako tygři. +pokrčí vesele rameny+ Ale jestli na něj chcete něco vylít, tak doporučuju trochu kečupu. Úplně ho zbožňuje. +pousměje se na ně a Byron jestě trochu poňuchňá tygra+ Na, kočko. +vtiskne jí do ruky malej sáček s kečupem+ Můžeš ho teda pokřtít, zasloužíš si to. +mrkne na ni a dá jí pusu+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Victoria » 30 zář 2013 00:15

No vidíš, zbožňuje kečup. Takže to je pro něj ideální jméno. +zazubí se na Byrona, vezme si kečup a chvilku bojuje se zavírátkem, než ho nakonec urve zubama+ Tak kam? +zadumá se, a nakonec mu kečupem pokecá tlamu, aby si to mohl olízat, až se probudí+ Takže. Křtím tě na Byrona, protože je to boží jméno. +zadeklamuje a vymačká mu zbytečky na čumák+ Teda. To bylo boží. +zazubí se nadšeně+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Byron » 30 zář 2013 00:23

+zasměje se, když ho pokřtí, chytne ji do náruče a políbí ji+ Ty jsi taky boží, abys věděla. +zazubí se na ni a koukne na tygříka+ Je to náš kluk. +pohladí ho ještě po hlavě, když se tygřík najednou pohne, rozespale a pomalu, ošetřovatel k nemu přijde a koukne na něj+ No, už ho budu muset vrátit do výběhu, ale ještě na něj můžete koukat. Ale za tři hodiny zavíráme. +zazubí se na ně, pustí je ven a tygříka pustí do výběhu k ostatním, kde rozespale mžourá a pak se zjevnou chutí začne olizovat ten kečup+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Procházka zoologickou zahradou

Příspěvekod Victoria » 30 zář 2013 00:34

To teda jo. +uculí se,a je z toho fakt celá pryč, probírá se mu prstama v kožichu, a furt se otáčí, když už musí jít, a sotva se za nima zavřou dveře, omotá mu ruce kolem pasu a pořádně ho políbí+ A já tě miluju, abys věděl. +uculí se a hezky vděčně ho zlíbá+ Já tě tak miluju, to snad ani není možný. +zavrtí hlavou, pohladí ho po tvářích a ještě mu dá pusu, nejlepší jakou dovede, a má fakt děsnou radost+ děkuju. +zazubí se na něj+ Tak půjdem kam chceš ty. Chceš na slony? Nebo na ty surikaty? +chytne ho za ruku, i když by nejradši šla zpátky do pavilonu koukat přes sklo na tygřího Byrona, a klidně by to ty tři hodiny vydržela+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Zoo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron