Klub někde v L.A...

Moderátor: Rebecca Altamirano

Re: Klub někde v L.A...

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 10 úno 2014 00:55

+směje se, když začne Styx rusky+ Hele náhodou dobrý, zjevně máš na jazyky dobrej odposlech. +mrkne na ni vesele+ To nic není, peněz mám dost a takhle aspoň někomu pomůžou. +pokrčí rameny a obratně se proplétá los angeleským provozem, i v tuhle hodinu poměrně hustým+ To je skvělý nápad, aspoň by se měli odkud odrazit. +přeloží to holkám+ Tak máš zjevně kliku. Polovina z nich má kosmetický a masérský kurzy a školy. Původně totiž přijely do Států s tím, že právě to tady budou dělat. +zamračí se+ A druhá polovina pro změnu přijela pracovat jako pokojské, uklízečky, hospodyně... +přetlumočí Styx co jí holky řekly+ Takže mám dojem, že si u nás žádný dluh neudělají. +pousměje se+ No, když jsem tam umisťovala tu cé čtyřku, byl zhruba v polovině. Docela tvrďák, nečekala bych, že to fakt zkusí. +ocení ho in memoriam a ušklíbne se+ No já proti záchraně kohokoliv v nouzi nemám ani to nejmenší. Ale upřímně...fakt bych aspoň občas ocenila, kdyby se to nijak nezvrtlo. +povzdechne si rezignovaně a koutky jí cuknou smíchy.+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Klub někde v L.A...

Příspěvekod Styx Lupin » 12 úno 2014 00:21

To bude těmi misemi v Rusku +zasměje se pobaveně+ Tak to je fakt neuvěřitelná náhoda, přišly jako na zavolanou. V salonu se najde práce vždycky, stávající personál občas vůbec nestíhá, tak přijmu nějaké posily. Dívky budou rády, že můžou dělat něco jiného, než obšťastňovat nadržené chlapy +ohlédne se na černý kouř na obzoru+ V polovině? +pozvedne překvapeně obočí+ Tak to je...byl...vážně dobrej. Ostatně, co mu zbývalo, že? Trpět, nebo žít...přesně, jako ty ubohé dívky. A za to, co jim udělal, si zasloužil trpět před smrtí +poznamená bez jakékoliv lítosti+ No jo, máš prostě čich na mizery a padouchy. Což ocení jejich oběti. Ale řekni, nestojí to pak za to? +otočí se s úsměvem dozadu na dívky, které vezou na svobodu+ Kdybys potřebovala někdy píchnout, víš, kde mně najdeš +mrkne na ni vesele a spokojeně si zamne ruce+ (pomalu to ukončíme;))
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Klub někde v L.A...

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 18 úno 2014 15:23

Tak to je super. +usměje se spokojeně a zastaví na parkovišti u menšího hotelu. Přeloží holkám, co se Styx domluvila a nadšené výrazy mluví za vše. Ještě jim poradí, aby se co nejrychleji naučily anglicky. Když jim přestanou měkkce znějící ruštinou děkovat, zmizí v hotelu a poslední jim ještě s úsměvem zamává.+ Máš pravdu. Stojí to za ty změny plánu na večer. +pousměje se a zajede do nějaké tmavé uličky. Vystoupí, počká až vystoupí i Styx a pak nechá auto prostě zmizet+ Jasně, že vím. A ty zrovna taky. +oplatí jí mrknutí a rozhlédne se.+ Tak asi vypadnem ne? Musím někde schovat svou bledou kůži, losangelský slunce mi moc nesvědčí. +zakření se, natáhne ke Styx ruku a když se jí chytí, přemístí je někam k domovu:P+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Předchozí

Zpět na Beccy´s Earth

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron