Klub někde v L.A...

Moderátor: Rebecca Altamirano

Klub někde v L.A...

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 16 led 2014 12:18

Obrázek
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Klub někde v L.A...

Příspěvekod Styx Lupin » 16 led 2014 12:20

+po krátkém hledání konečně narazí na tento klub a tak zapadne dovnitř. Rozhlédne se po ztemnělém baru, který je v tuto noční dobu docela narvaný a když není nikde místo, sedne si na volnou židli k barovému pultu a objedná si skotskou. Občas hodí očkem ke vchodu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Klub někde v L.A...

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 16 led 2014 12:30

(jsem nakonec přece jen změnila místo na neutrální, snad neva :roll: )

+vejde dovnitř a po chvíli pátrání, přece jen objeví Styxinu blond hřívu u baru a zamíří k ní.+ Ahoj, promiň že jdu pozdě, tady najít místo na parkování, to je fakt mission impossible. +protočí významně oči a objedná si tradičního Jacka+ Tak co, máš se? Něco novýho? Povídej, přeháněj. +zamrká na ni zvědavě+

+a kolem zatím probíhá běžný život v luxusním nočním klubu, gogo tanečnice se věnují své profesi, nadržení chlápci pod podiem jim strakají stodolarovky za kalhotky, probíhají i obchody v různých stupních ilegálnosti. Na jednom z vip podií sedí dva muži, jeden v dokonalém tmavém obleku nejmíň za dva tácy, druhý o poznání míň nóbl, ale s podstatně drsnějším vzhledem, v kožené bundě, dvoudením strništěm a tvrdýma, modrýma očima. Evidentně jde o nějaký ten byznys...+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Klub někde v L.A...

Příspěvekod Styx Lupin » 16 led 2014 17:39

(vůbec neva;))

+když zmerčí Beccu, mávne na ni, aby ji v tom chumlu lidí našla a protože sedí na vysoké barové židli, tak ji je kupodivu i vidět:D+ Ahoj. V pohodě, taky jsem přišla teprve před chvilkou. Ale jsem ráda, že jsi už dorazila, sama jsem si tady připadala jako na lovu +ušklíbne se a hodí si nohu přes nohu+ Já se mám...no ujde to. Nic nového, vše běží ve starých, zavedených kolejích, pro holku jako já trochu nuda. Chtělo by to zase nějaké vzrůšo +uculí se a spláchne hrdlo skotskou+ Ale ty povídej, co je u tebe nového. Četla jsem, že máš nějaké nové známosti. Znám je? +vyzvídá lišácky a pootočí se, aby viděla i do baru. Všimne si těch dvou nenápadných chlápků na pódiu, zaujme ji ta jejich nesourodost, ale jelikož nedělají nic nezákonného, než že očumují holky v baru, nevěnuje jim zvýšenou pozornost. Přesto k nim občas stočí pohled, jakoby se jí na nich přece jen něco nezdálo+ A jak to jde ve Slastech? +opět se otočí k Becce+ Tak dlouho už jsem tam nebyla... Nechystá se nějaká akce pro VIP hosty? +mrkne na ni zvědavě+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Klub někde v L.A...

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 16 led 2014 18:04

No možná by sis za chvíli začala připadat spíš jako lovená. +přejede pohledem nejbližší okolí a mlsné pohledy, které jejich směrem hází pár týpků+ No hele, ale klídek a pohoda holkám jako my taky nemůže občas škodit. +zamrká na ni vesele+ A upřímně začínám mít dojem, že se nemůžu vypravit vůbec nikam, aniž by se to do nějakýho toho vzrůša..nezvrtlo. +protočí oči+ No u mě...+zatváří se tajemně, ale rty se jí tak nějak samy roztáhnou do mírně nablblého úsměvu+ Ta jedna známost...je docela fajn. A zatraceně sexy. +schová radši nos do skleničky a pořádně se napije. Všimne si, kam Styx občas zalétne pohledem a nenápadně se tam zadívá taky. Jak na potvoru se zrovna ten orvanější týpek zadívá jejich směrem, zvedne koutek v křivém úsměvu a pozvedne jejich směrem skleničku+ Ježiš...to nám tak chybělo. Nadržený macho na lovu...+zavrčí a ostentativně se odvrátí+ No...ve Slastech dobrý. Všichni žijou. Minimálně od soumraku do úsvitu. +zazubí se+ Snad by něco v dohledný době být mělo, ovšem kdy přesně...to ví jen Nejvyšší. +uculí se pobaveně+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Klub někde v L.A...

Příspěvekod Styx Lupin » 17 led 2014 00:01

Copak si každý musí myslet, že když si jdou dvě kámošky posedět do baru, logicky jde o lov? +kroutí hlavou nad těmi chlípnými pohledy, ze kterých se jí dělá špatně+ To máš pravdu, že zrovna nám dvěma trocha klidu neuškodí. Připadám si, že sama nevím, co vůbec chci. Když jsem měla to akční období, toužila jsem po tom, až budeme mít konečně zasloužený klid. A teď, když jej máme, už mě svědí dlaně z toho nicnedělání. Není to se mnou jednoduché +přizná se se smíchem+ Ale brzy se chystáme s Remusem na výpravu, tak tam snad ukojím své dobrodružné choutky +zatváří se spokojeně+ Pšt, nezakřikni to, nebo zase něco dnes večer přivoláš +dělá si srandu+ Tak docela fajn, jo? +uculuje se pobaveně na to, jak se Becca tváří nevinně+ Taky sis jich všimla? +zpozorní, když ti dva chlápci upoutají i Beccinu pozornost, koukne na ně nenápadně přes rameno a pak se k nim otočí zády+ Čumí na nás už nějakou chvíli a úplně vidím, jak jim odkapávají sliny z koutků rtů na bradu +snaží se nevyprsknout smíchy, ale po chvíli se přestane o ně zajímat a napije se+ Takže něco se ve Slastech chystá? Tak to je skvělá zpráva. Doufám, že to bude dřív, než- +zmlkne, když barman před ně postaví dvě sklenky dvojitého Jacka a důvěrně jim sdělí, že jim to posílají tamti pánové a kývne směrem k těm dvěma na VIP pódiu a když se Styx a Becca k nim otočí, chlápci pozvednou sklenky a gestem je pozvou ke svému stolu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Klub někde v L.A...

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 17 led 2014 14:16

Úplně tě chápu, bývám na tom totiž dost podobně. +potřese se smíchem hlavou+ A pak toho většinou dodatečně lituju a slibuju sama sobě, že už do ničeho nebudu ten svůj čumák strkat. Zatím to ale nikdy moc nevyšlo. +uculí se a dopije první skleničku+ Takže na výpravu? A kampak? +zadívá se na ni zvědavě+ Mě taky jedna výprava čeká, ale že bych se na ni nějak zvlášť těšila, to se říct nedá. +povzdechne si+ Jo všimla. Zaručeně něco pečou, jinak by se spolu dva tak rozdílný týpci nikdy nebavili. A vsadím krk, že to nebude nic nevinnýho. +zamračí se trochu, ale další nit úvah jí přeruší barman, který před ně položí drinky. Chvíli na skleničky kouká, jakoby ji snad měly pokousat a pak koukne na Styx.+ Chceš tam jít? +zeptá se jí, ale než jí Styx stačí odpovědět, ozve se znovu barman+
"Být vámi, raději tam jdu. Podruhé už místo drinků pošlou svoje gorily." +kývne nenápadně ke čtyřem typickým mlátičům, kteří postávají za zády svých šéfů. Becca podrážděně nakrčí nos.+ Vidíš to? Já to asi fakt přivolala. +protočí oči, ale pak si ještě zavolá barmana+ Co jsou zač? +zeptá se ho tiše a nenápadně mu po barpultu přisune dvě stodolarovky. Ten nejdřív nervózně mrkne směrem k vip podiu, pak shrábne peníze a nakloní se blíž. Samotné váhání Becce prozradí víc, než kdyby jí odvyprávěl jejich životopis+ Ten v kvádru je šéf losangelskýho podsvětí, má pod palcem úplně všechno, od obchodu s drogami až po obchod s bílým masem. A ten druhý mu dodává holky. Je to Rus, nebo Ukrajinec. Jménem ho neznám. +je vidět, že víc by z něj dostala jedině mučením, tak ho nechá být a zadívá se znovu na Styx.+ Chtěla jsi vzrůšo? Myslím, že se dočkáš. +usměje se a v očích jí zablýskne+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Klub někde v L.A...

Příspěvekod Styx Lupin » 17 led 2014 22:18

Když ono to ani jinak nejde. Ty průsery prostě přitahujeme. My za to vlastně vůbec nemůžeme +hájí je se smíchem+ Do Austrálie. Půjdeme se trochu ohřát k protinožcům, už nás to sychravé britské počasí nebaví. A jdeme se hlavně porozhlédnout po nějaké vhodné destinaci, kde bychom se natrvalo usadili. Jo četla jsem, že se zase řítíš do nějakého průšvihu. Hlavně na sebe dávej pozor, ať si užiješ ještě pár století +mrkne na ni důležitě a pak koutkem oka zabloudí k těm dvěma+ Přesně tak. Pán a jeho pes +zase se otočí k baru a tiše povídá+ Nemají tady žádnou obchodní schůzku, protože tady sedí sami dva, co jsem přišla. Obchodní partner by se už dávno objevil, tito chlápci nejsou zvyklí čekat. Tlusťoch v perfektně padnoucím kvádru nasává drahý koňak, zatímco ten filmový padouch sedí nasucho. Takže je jasné, že boháč si přišel vybrat nějakou děvku a drsňák ji „přesvědčit“ +naznačí prsty a pak ztichne, když před ně barman postaví drinky+ Jít tam? Zbláznila ses? Ani jeden není můj typ +zachechtá se pohrdavě a pak si pozorně vyslechne, co z barmana vytáhly Becciny stodolarovky. Otočí k ní významný pohled a pozvedne obočí v gestu No neříkala jsem to?+ To si vážně nemůžeme skočit ani na skleničku, aniž by se něco nesemlelo? +cukne rty v úsměvu a v očích jí zajiskří rodící se vzrušení. Když se barman zase začne věnovat leštění sklenic, Styx se nakloní k Beccy+ Tak obchod s bílým masem +šeptá+ Zdá se, že jsme se právě staly žádaným zbožím +přiloží ke rtům skleničku a naznačí pití, protože jí je jasné, že jsou pod palbou pohledů a posune se na židli, aby si v zrcadle nenápadně prohlédla ty gorily za svými zády a prozkoumala terén, dokud je klid+ Nesnáším Ukrajince +dopije, položí prázdnou sklenici na pult a vezme do ruky sklenku, co jim poslali+ Sami si o to řekli. Tak jim dáme malou lekci +široce se na Beccu usměje a sesune se ze židle. S ní po boku se pak vydá ke stolu mafiánů, pomalou, vyzývavou sexy chůzí, kroutí svůdně zadkem a vystavují na obdiv své dlouhé nohy, štíhlé pasy a výstavné hrudníky ( :lol: ), aby dali těm dvěma dokonale vychutnat, o jaké zboží to dneska v noci přijdou. Když dojdou k nim, Styx oslní pracháče zářivým úsměvem+ Ahoj. Díky za drink. Můžeme si k vám přisednout? +pohodí smyslně hlavou a dlouhé prameny blonďatých vlasů se jí rozvlní kolem tváře jako ve zpomaleném filmu, asi nějaké malinké kouzlo, které ale splnilo účel, protože tři ze čtyř goril si museli přešlápnout a poupravit puky na kalhotách+ Já jsem Rose a tohle je moje kamarádka... Katie.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Klub někde v L.A...

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 17 led 2014 23:35

Obávám se, že spíš než by si přišel vybrat holku pro sebe, vybírá si jich hned několik, který pro něj budou makat. +konstatuje tiše a zamyšleně vezme do ruky skleničku, kterou jim poslali.+ Chci zjistit, kde ty holky drží. A dostat je ven. +dodá ještě odhodlaně, nasadí společenský úsměv a když procházejí kolem vyvýšeného podia s tanečnicemi, zachytí pohled jedné z nich a neunikne jí strach v jejích očích. Díky lepšímu zraku si všimne i blednoucích podlitin, zakrytých vrstvou make-upu. Odvrátí pohled a má co dělat, aby se udržela a rovnou je oba nezastřelila. Když dojdou k nim, zastaví je jeden z bodyguardů, aby je prohledal. Zjevně nehodlají nic podcenit, za což jim Becca přičte bezvýznamné plus. Zbraně má naštěstí ukryté ještě zastíracím kouzlem, takže za chvíli už si přisednou k nim. Becca se tedy ujme Ukrajince, když je Styx nesnáší (:D), který jí okamžitě položí ruku na stehno. Věnuje mu milý úsměv, ale myslí hlavně na to, jak mu tu ruku utrhne.+

Takové krásky, jako jste vy, můžou naprosto cokoliv. +naznačí Styx, aby se posadila vedle něj+ Jackson Dauville. +políbí jí dvorně ruku+ Můj obchodní partner Jurij Lagunov. +představí sebe i svého společníka+ Řekněte mi, dámy, jak je možné, že jsou takové kočky úplně sami? +sjede Styx pohledem a velmi dlouho se zastaví v jejím výstřihu+

Možná tady jsou na lovu. Hledají někoho, kdo by se o ně..postaral. +zapojí se do hovoru Jurij a posune svou dlaň výš.+ Věř mi, Juriji...umíme se o sebe postarat vcelku dobře samy. +usměje se na něj sladce Becca a položí svou dlaň na jeho.+ Ale samozřejmě jsou věci, ve kterých se nějaká ta...splečnost..hodí. +dodá mírně zastřeným hlasem a zadívá se mu významně do očí+

Zdá se, že tvoje kamarádka není zvyklá ztrácet čas. +zasměje se chlípně Jackson a ovine svou ruku Styx kolem ramen+ Řekni Zlatovlásko, jsi v tom stejná jako ona? +nakloní se k ní tak blízko, až jí jeho dech sklouzne po kůži na krku+

+Jurij se pobaveně ušklíbne, pak prudce vstane a vytáhne Beccu na nohy.+ My se půjdem trochu projít...na čerstvý vzduch. +podívá se na Jacksona významně+ Svezu tě ve svý nový káře, kotě. Chceš? +přitáhne si Beccu k sobě a zamíří k zadnímu vchodu podniku.+ To si piš, miluju rychlý auta. Je rychlý, že jo? +drží se Becca svý role profesionální zlatokopky a než zmizí ve dveřích, mrkne nenápadně na Styx, aby dala najevo, že je to plán...+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Klub někde v L.A...

Příspěvekod Styx Lupin » 18 led 2014 03:31

+neunikne jí Beccy znepokojivý pohled, když procházejí kolem tanečnic a dovtípí se, že ty holky nejspíš patří tomu mafiánskému bossovi. Při prohlídce u ní taky nic nenajdou, i když má u sebe SIG Sauer a nůž, obojí od Postracha, co nosí pořád u sebe, ale stejně jako Becca dobře skryté. Posadí se vedle muže v obleku a ujme se své kamuflážní role naivní blondýny+ Moc nás těší, pánové +usmívá se na všechny strany a vystavuje své ženské zbraně+ Nač ztrácet čas, když máme tak příjemnou společnost +široce se usměje na toho „svého“ a jak ji obejme, neuhne, je jí jasné, že si ji sem nepozval proto, aby ji zadarmo hostil u stolu+ Jsem lepší +zavlní významně obočím a a provokativně mu zmáčkne stehno. Když se k ní ten chlípník tak blízko nakloní, naskočí jí husina, ona si však pořád drží ten profesionální úsměv. Jak se Jurij s Beccou zvednou k odchodu, nenápadně jí odkývne, že rozumí. Nebojí se o ni, je si naprosto jistá, že s jedním mudlou, navíc s Ukrajincem:D si Becca poradí levou zadní. Když odejdou, rozjede svůj vlastní part a nakloní se důvěrně k šéfovi podsvětí+ Co kdybychom šli k tobě, Jacksone? +výmluvně mu přejde dlaní po rozkroku. Nechce to tady zbytečně protahovat a taky by ráda věděla, kde drží ty své otrokyně+

Jsi nějaká nedočkavá. Ale to se mi líbí, že neděláš fóry, ty malá děvko +pošeptá jí on do ucha a pak pošle jednoho ze svých mužů pro auto. Styx se přesvědčivě usměje a pomyslí si, že ho ta děvka bude stát velice draze. Její pozornost najednou upoutá jedna z tanečnic, která zamíří dozadu k dámským toaletám. Už se chce zvednout, že půjde za ní, když ji zastaví hlas jejího mecenáše+ Tak jdeme, kotě +rozkáže jí, chytne ji za zápěstí a zvedne se a ochranka za ním se konečně pohne+

Skočím si přepudrovat nos, hned jsem zpátky +omluví se Styx, vytrhne se mu a vyrazí na dámské toalety. Boss chabě zaprotestuje, ale přece ji nenechá počůrat se a kromě toho, Styx ještě pořád není jeho, aby jí mohl rozkazovat. Smluveným znamením přesto vyšle za ní jednu ze svých goril hlídkovat venku u dveří a on zatím odejde ke svému autu, parkujícímu s nastartovaným motorem před barem, nasedne na zadní sedadlo a čekáá+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Další

Zpět na Beccy´s Earth

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník