Bucuresti, Romania

Moderátor: Rebecca Altamirano

Re: Bucuresti, Romania

Příspěvekod Gabriel » 14 dub 2018 21:52

+zůstane stát na místě, shlíží na ni dolů a za tím vztekem je znát i strach o ni+ Potřebujeme. +přikývne+ Ale ne za tuhle cenu! +zavrčí a rukou si vjede do vlasů+ Nemusím být kurva ani kouzelník aby mi bylo jasný, co s tvou krví můžou dělat! +teď už docela řve a oči mu zuřivě blýskají+ Získáme ji prostě jinak. Ale tvoje krev zůstane tam, kam patří. +zavrčí, chytne ji za ruku a palcem jemně, ale pevně přejede přes zápěstí+ A to tady. +dodá tiše, ale hlas má pořád sevřený emocema a snahou se ovládat+ Prostě nikam nepůjdeš. +smete to ze stolu a pustí ji. Holt kotrolou posedlý egomaniak v akci:D+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Bucuresti, Romania

Příspěvekod Syriana Spinnel » 14 dub 2018 22:02

+má dojem že stát ještě chvilku v klidu ji přivodí hromadu šedivých vlasů.+ Mě se to nelíbí, do hajzlu o nic víc než tobě.+ dělat někomu magickej caprisone už mi jednou stačilo +zatvrdí obličej a jo, teď už je taky naštvaná.+ Jak jako jinak? +zeptá se jízlivě.+ Ozera je jedinej parchant, kterej v celý zkurvený euroasii ví, jak ji vyrobit. +Nevydrží to a přejde k oknu, kde si zapálí.+ Ráno jsem se byla podívat na Olega s Káťou, už to nejde odkládat a já se nechci dívat jak v tobě umírají další kousky, po tom, co uděláš, co musíš. Dokouří a otočí se právě včas, protože má dojem, že se asi přeslechla.+ Eh? +to byl teda sakra pěknej rozkaz, takovej hezky kovanej, a ten výraz tomu dodal pěkně grády. V očích se jí zableskne.+ chtěla jsem se s tebou rozumně domluvit a probrat strategii, co a jak uděláme, abychom z toho vytěžili co nejvíc... +hlas má neskutečně ledovej, chladnej a ostrej, ale uvnitř ji to děsně bolí. Nejradši by se mu stulila k nohám a lísala se, ale jak jí kdysi řekla B. monarchie je krásná věc, ale na krále jsou kladeny obrovské nároky. Tak se prostě otočí a jde z obýváku do šatny. Tam vzadu ve skříni mají oba dva sbaleny krosny pro nouzové situace. Toto je jedna z nich. Oblečená je během chvilky.+ až se ti z mozku odplaví testosteronová tsunami, tak mi zavolej. +podívá se na něj a má dojem že asi začne brečet. Takhle se ještě nepohádali.+ Miluji tě, pamatuj si to. +A přemístí se do Čeljabinsku.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Bucuresti, Romania

Příspěvekod Gabriel » 15 dub 2018 02:06

Co já vím, sakra?! Třeba mu vyhlásím válku, je mi to fuk! +rozhodí rukama+ Jo, nesnáším to, když to musím udělat. Ale radši to budu dělat až do smrti, než abych o tebe zase přišel! +zařve vztekle, ale taky zoufale, protože ví, že nemá šanci. Vždycky si dělala co chce a to se nezměnilo ani tím, že se stala jeho oficiální družkou. Vlastně je to v mnoha ohledech ještě horší. Jen sleduje jak si balí věci a mračí se jako samo peklo+ Syriano! +zavolá za ní ještě, ale to už je pryč.+ Kurvadrát! +zařve vztekle, až se barák skoro otřese v základech a odkopne stolek, kterej se rozpadne na několik částí+ Vážně, jednou z tý ženský zešílím, to je naprostá tutovka! +vrčí si pro sebe, pak se znovu dooblíkne, popadne bundu a klíčky od auta a vyrazí do svý palírny zbuzerovat pár zaměstananců. Ti ho aspoň pro změnu poslechnou na slovo:D+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Bucuresti, Romania

Příspěvekod Syriana Spinnel » 15 dub 2018 16:14

+Na okamžik se během oblékání podprsenky zastaví a podívá se na něj zpoza hřívy rudých vlasů, jestli se nezbláznil.+ Válku? +zeptá se pro jistotu a pak jenom zavrtí hlavou. Tohle je prostě ještě lepší.+ Nepřijdeš o mě, zatraceně, víš kde budu, víš s kým tam budu a proč tam budu. Je 21 století, máme mobily a jestli jsi zapomněl můžu se přemístit odkudoliv kamkoliv kdykoliv. A to ani nemluvím o tom, že už nejsem prachobyčejná křehule. +Zatvrdí čelist a v očích jí žhnout plameny. Pak už nemá smysl nic víc dodávat, on se zabejčil, ona taky a bylo by to ještě horší. Tak mu prostě řekne už jen tu jednu jedinou nejdůležitější věc a je pryč.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Bucuresti, Romania

Příspěvekod Gabriel » 15 dub 2018 20:46

+nemá smysl, aby ještě něco říkal, protože už je stejně pryč, ale bohové vědí, že tohle jsou chvíle, kdy kouzla fakt z duše nenávidí:D V palírně nějakou dobu sedí na baru, kouří jednu od druhý a sleduje, jak kolem něj všichni chodí po špičkách a velkým obloukem. Ví celou dobu, jak tohle celý nakonec dopadne, samozřejmě, že během následující přibližně hodiny, nastartuje smečkový tryskáč a se svými pobočníky vyrazí za ní. Smečku během té doby bude řídit jeho Beta, z toho strach nemá. Ale z toho, co by byl Ozera schopen vymyslet..no. Ne že by měl strach, ale stoprocentně se mu to extrémně nebude líbit.+ Kurvafix, vyjebaná politika. +zavrčí vztekle, típne cigáro a vyrazí zpátky domů, aby Danovi a Coreymu řekl, že jedou na výlet+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Bucuresti, Romania

Příspěvekod Gabriel » 17 dub 2018 20:36

+nakonec se rozhodl, že pojede sám. Nebo sám...ne tak docela. Chvíli stojí u okna, dívá se ven a přemýšlí. Má jí zavolat nebo radši ne? Nebude to už moc agresivní vzkaz? Na druhou stranu přijet sám by mohl Ozera brát jako slabost. Takže jedna neutrální záloha mu určitě nemůže být brána za zlý. Co na tom, že to je tak trochu menší kavalerie. Ale nevypadá tak a když budou všichni hodní, civilizovaní a pohostinní vlci, nikdo ani nemusí zjistit, jak moc umí tahle malá kavalerie klamat tělem. Spokojeně se ušklíbne, zvedne telefon a vytočí známé číslo+

B: Gabrieli? Co se zas děje? +ozve se bez pozdravu, hlas poněkud ostražitý+
G: Jak víš, že to jsem já? Mám přece šifrovaný telefon. +zamračí se nespokojeně, i když ví, že to ona vidět nemůže+
B: Jistě je to skvělý šifrování, ale ten můj program vymýšlel Bůh. Nebo teda polobůh, ale to je detail. +ušklíbne se pobavně+ No tak o co jde, vyklop to. +pobídne ho zvědavě+
G: Bereš ještě práce jako ochranka? +vezme to trochu zeširoka+
B: +chvíli je ticho a přemýšlí+ Záleží na tom čí ochranka. A z jakýho důvodu. +drží se radši při zdi+
G: Jako moje ochranka. +vyklopí to nakonec+ Nebo spíš záloha. Malá, skrytá kavalerie. +usměje se do telefonu zubatě, což je poznat i bez vizuálního přenosu+
B: Panebože, do čeho ses to zase namočil. +protočí oči+
G: Já ne, to moje drahá polovička. +povzdechne si lehce podrážděně+
B: +ostře se nadechne+ Fajn. Tak kde a kdy? A do jak velkých potencionálních sraček lezu? +optá se lehce sarkasticky+
G: Rusko. +řekne jen+
B: +okamžik je ticho+ Děláš si prdel, že jo? +ale ví, že až takový smysl pro humor nemá+
G: Bohužel ne. A je to ještě lepší. Přesněji jde o čeljabinskou oblast. Ozjorsk. +nepotěší ji už vůbec+
B: Kurvafix, ta holka má větší talent na průsery, než já. A to je už fakt něco. +povzdechne si procítěně+ Ok, sedni na svůj tryskáč. Sejdeme se za Čeljabinskem. Zavolám ti až budu na místě. +típne to bez rozloučení a už jen to, že bude muset sednout do toho prokletýho vynálezu, jí náladu rozhodně nevylepší+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Bucuresti, Romania

Příspěvekod Syriana Spinnel » 29 led 2020 18:04

+jenom zavrtí hlavou, protože to zní přesně jako ona.+ No, +řekne po chvíli.+ Aspoň vím, že jsem takováhle byla vždycky +popadne svou bundu a nějakou tašku, kde má ty nejpodstatnější věci a svůj nový červený mobil. Ano, má úžasného manžela.+ Jakým pojedeme autem? +zazubí se, protože venku je celkem sníh, takže Beast to asi nebude.+ dneska to bude bezva den. +usměje se na něj moc hezky, protože má fakt radost. Budou zas chvilku spolu, jenom sami pro sebe+ Představ si, +řekne mu usazená ve fáru a připoutaná - což si sám zkontroloval zataháním za pás,+ mladé říká Nics Letto +zavrtí hlavou, jak jí to pořád nepasuje, ale... s tím asi nic neudělá.+ A byl drzý, tak maluje ve sklepě +uculí se a prachsprostě ho práskne, trošku.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Bucuresti, Romania

Příspěvekod Gabriel » 30 led 2020 21:46

Jo, to můžu potvrdit. +pousměje se jedním koutkem+ No vzhledem k tomu, jak to venku vypadá, moc možností nemáme. +poznamená, když dojdou do garáže a odemkne SUVčko+ To bude. +usměje se na ni a nastoupí do auta. Počká až se připoutá a nezapomene to sám zkontrolovat a pak vyrazí do města.+ Vážně? +zvedne pobaveně obočí+ Chce být jedinečný...máme se na co těšit. +konstatuje s jistotou+ Ty jsi ale krutá a zákeřná královna. +střelí po ní pohledem pobaveně+ Ono mu to jedině prospěje. +pousměje se+ Takže, máme rande. Kam chceme nejdřív? +podívá se na ni a sjede na silnici do centra města+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Bucuresti, Romania

Příspěvekod Syriana Spinnel » 31 led 2020 17:41

Jenže chce být jedinečný s naší dcerou... +připomene mu.+ Bože vážně doufám, že v patnácti nedojde s tím, že je těhotná, nebo on s jejím vytetovaným obličejem, nebo že se vzali... +vylíčí mu první tři fantastické scénáře, které ji napadnou jako první.+ A říkal ti Starouš, bylo potřeba ho ztrestat, a mě se zrovna nechtělo ho zmlátit a potřebovala jsem, aby to tam dal dohromady, než přijde koberec. Přemýšlím, jestli si ještě nerozmyslím barvu, znovu... +Vyzubí se děsně zákeřně a krutě, jak tak královny bývají.+ Tak jeď nejdřív na tu kliniku. A pak to nechám na tobě, +Pohladí ho po stehně a ruku tam nechá položenou.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Bucuresti, Romania

Příspěvekod Gabriel » 01 úno 2020 00:43

To je pravda...ale předpokládám, že proti tomu prvnímu se dá celkem efektivně bránit a na to třetí musí být plnoletí. A to tetování...no, snad aspoň vybere dobrýho tatéra. +zhodnotí to velmi pragmaticky a pokrčí lehce rameny+ A kromě toho bych Derrekovi utrhnul hlavu osobně, kdyby ji zbouchnul dřív než jí bude...+zarazí se, jak zapřemýšlí nad adekvátním věkem+ ...tak čtyřicet, to by už asi šlo. +zazubí se na ni, ale bohové vědí, jak moc vážně to může myslet:D+ Tak Starouš, hm? Jsem zvědavý, jestli to někdy řekne i přede mnou. +ušklíbne se pobaveně+ Dobře, tak se jedeme mrknout na našeho syna. +pousměje se a zamíří do centra, kde se klinika nachází. Než přeřadí rychlost, zlehka ji pohladí konečky prstů po ruce. Před klinikou zaparkuje a společně zamíří dovnitř k recepci a nechá mluvit Syr, protože ona je tady ta, kdo se umí dostat na seznam pacientů, na kterým nikdy nebyla:D+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

PředchozíDalší

Zpět na Beccy´s Earth

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron