Justice, not revenge

Moderátor: Rebecca Altamirano

Justice, not revenge

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 03 úno 2020 23:36

Special Victim Unit, NYC

Obrázek


cpt. OLIVIA MARGARET BENSON

Obrázek


srg. ODAFIN "FIN" TUTUOLA

Obrázek


dct. sr. JOHN MUNCH

Obrázek


dct. jr. AMANDA ROLLINS

Obrázek


dct. jr. DOMINIC "SONNY" CARISI

Obrázek


former FBI special agent, forensic psychiatrist dr. GEORGE HUANG

Obrázek


assistant district attorney RAFAEL BARBA

Obrázek
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Justice, not revenge

Příspěvekod Payne » 29 kvě 2020 22:24

+sedí bez pohnutí v místnosti, zařízené jako obývací pokoj; pohodlná pohovka u zdi, dvě křesla, konferenční stolek. O kousek dál, blíž k oknům stojí stůl, který by mohl být jídelní, ale je si dost jistá, že k tomu účelu nikdy nesloužil. Právě u něj sedí, ruce volně položené na desce a trochu nepřítomně přejíždí prsty po obvazu na pravé ruce, který jí pokrývá celé předloktí. Na levé ruce má jen pár škrábnutí, i ta jí ale pečlivě ošetřili a přelepili. Což je dobře, aspoň nebude vidět, jak rychle se hojí. Vzhlédne od svých rukou a zadívá se před sebe, na stěnu obloženou světle hnědým dřevem, do které jsou zasazená tři zrcadla. Je si dost jistá, že jsou jednosměrná a zpoza nich ji pozorují detektivové. Pocit, jakby se to všechno dělo někomu jinému, už pominul a pomalu na ni dosedá únava. Ze všeho nejvíc touží jít domů, obejmout Deana a spát aspoň dva dny v kuse. Je jí ale jasné, že toho se ještě nějakou dobu nedočká. Ne, tohle jen tak neskončí; s tím ale počítala, když ty dva nechala žít. Spravedlnost, ne pomsta... Proud jejích myšlenek přeruší otevření dveří. Vzhlédne a zadívá se na ženu, která vešla, se dvěma kelímky kávy v rukách. Odhadnout její věk je docela těžké, ale padesátku už nejspíš oslavila, i když teprve nedávno. Stále je velmi pohledná, působí trochu exoticky, její rysy jsou nezvyklé; na ženu má poměrně výraznou bradu, ale nepůsobí to nežensky nebo hrubě. Pleť má slabě nazlátlý odstín, o trochu světlejší než ona sama. Ze všeho nejvíc ji ale upoutají její oči, mandlového tvaru, dokonale kočičí a tak tmavé, až si na chvíli myslí, že jsou opravdu černé. Nejdřív ji napadne, že jsou stejné jako Beccyiny oči, ale pak si vybaví jiné, ještě o odstín tmavší...Billyho. Násilím se přinutí změnit tenhle nevhodný směr myšlenek a zadívá se na kelímek v její ruce+


“Napadlo mě, že by sis možná dala trochu kávy.” +řekne žena s úsměvem a postaví jeden kelímek před ní. Sama si pak s druhým sedne naproti ní. Má příjemný hlas, tak uklidňující a konejšivý a Payne zčásti pochopí, proč je nejspíš tak dobrá v tom, co dělá.+


“Jo, díky. Kafe nikdy neodmítnu.” +pousměje se a přitáhne si ho blíž k sobě+


“Tak to už máme jednu věc společnou.” +opětuje její úsměv a nakloní lehce hlavu nastranu; pramen tmavě hnědých vlasů, sahajících po ramena jí sklouzne do očí a ona si ho hned zastrčí zpátky za ucho+ “Jsem kapitán Olivia Bensonová, z Útvaru pro zvláštní oběti. Vím, že to pro tebe nebude snadné, ale potřebuju vědět, co přesně se dnes v tom domě stalo, Payne.” +zadívá se jí pevně do očí a její hlas je náhle snad ještě sametovější než předtím. Payne se chvíli dívá do těch tmavých očí a pak svoje modrošedé sklopí a zadívá se na desku stolu. Na okamžik pocítí něco, co by možná mohly být výčitky svědomí, že téhle ženě bude muset tak trochu lhát a tahat celé její oddělní a následně i soud, za nos. Ale zvolila tuhle cestu, místo té snadné a tak je teď potřeba dotáhnout to až do konce. Obemkne prsty kolem kelímku trochu pevněji a zhluboka se nadechne, než znovu vzhlédne a zadívá se Olivii do očí+

"Pokusím se říct vám všechno, co si dokážu vybavit. Ale není toho moc. Já...+odmlčí se a trochu roztřeseně se nadechne. Je až překvapivě snadné hrát oběť. Možná proto, že jí nedávno sama byla. A nebo je prostě jen zatraceně dobrá herečka...Ovládne se a znovu k ní zvedne oči+ ...já tam byla jenom pár hodin.” +nakrčí zamyšleně čelo, jak se snaží vzpomenout si na časovou linku+ Když mě unesl, mohlo být tak šest, sedm hodin večer. Tou ulicí jsem chodila pravidelně. Asi mě sledoval...delší dobu. +kousne se do rtu a uhne pohledem,jakoby se za takovou neopatrnost styděla.+ “Kapitánko...” +začne, ale ta jen nepatrně zavrtí hlavou+


“Jen Olivie, prosím.” +usměje se a znovu se na ni zadívá, s opravdovým zájmem, účastí a pochopením v očích. Ne ale s lítostí. A to je něco, co Payne dokáže ocenit a čeho si váží. Jenom s drobným úsměvem přikývne a pustí se do vyprávění všeho, co se v Zahradě Motýlů za těch pár hodin stalo a nakonec to vedlo ke zničení celé zahrady i rozlehlého sídla, které k ní patřilo. A k prolomení tajemství o utrpení a hrůzách, trvajících celá desetiletí...+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city


Zpět na Beccy´s Earth

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron