Zahrada

Moderátoři: yohannka, Beatrix

Zahrada

Příspěvekod Beatrix » 09 bře 2015 21:58

Obrázek
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zahrada

Příspěvekod Beatrix » 11 bře 2015 20:30

+Než si to celý přebere, tak si prochází každou místnost, otevře každou skříňku a vyzkouší každej přístroj v domě. Za zádama jí přitom stojí skupina lidí co to měla všechno na starosti a pomalu ani nedutají+ I když nedýcháte, tak o vás vím! +zavrčí trochu+ Co tak si jít dát kafe do kuchyně? +usměje se na ně co nejvlídněji, no zase až tak vlídně to nemyslí, tak se všichni seberou a má na to konečně klid. Vyzkouší i všechny postele, zkontroluje, jestli je všude zásoba ručníků, povlečení, drogerie a podobně a sem tam jí to zabere víc času, jak si ráda očenichá nový věci, jindy se zase trochu zamračí, že něco chybí a zapíše si to do bločku. Převážně je ale spokojená, designově to odpovídá zadání, všechno je čistý, uklizený a vypraný a dům na ni působí přesně tak, jak by měl. Jako safe haus. Nakonec sejde dolů a sdělí skupince pozitivní výsledek, podepíše poslední šeky a vyprovodí je.
Když tam zůstane sama, tak se zamyšleně opře o futra obýváku a před očima se jí odehrávají první vánoce s Kristiánem. Vypadá to tam přesně jako tenkrát, až na tu chybějící výzdobu. Musí se usmát, když si vzpomene na maličkatou Winnie, na Memory, Chrise...ale pak se zamračí. Otočí se, zamkne to tam a odjede pro psy. Ti oproti jejímu očekávání moc nadšení neprojevujou. Především z ní. V podstatě je ráda, že ji v autě nepokoušou.+ No vidím, že jsem vám velice sympatická...+zamrmle a co nejrychleji zaparkuje zpátky u domu a pustí je na zahradu. To už je natěší o něco víc. Zvlášť, když objeví boudu, zásobárnu krmení, hračky a prolízačky, co tam mají. Když k nim ale Bea dojde, tak si vyslouží akorát další zavrčení, takže to rači vzdá, nechá je tam a zajde za sovama, který jí ochotně zobou z ruky+ No jo, vy ste moje breberky, žejooo...+přežere je trochu, zkontroluje branku, aby psi neutekli, nasype do jezera nějaký drobení a odjede zpátky dom.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zahrada

Příspěvekod Beatrix » 18 bře 2015 23:26

+Projde domem a nakoukne do zahrady, kde se volně probíhají psi+ No nazdar, tak se vám tu líbí, žejo? +chce je jít pohladit, no oni na ni zavrčí a netváří se moc hezky+ Pfch! Však já sem chodit nemusím! +otočí se na podpatku a vrátí se dovnitř+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zahrada

Příspěvekod Zuzka » 30 kvě 2015 12:27

+Když vejde Zuzka do sovince, tak na ni obě sovy vyvalí kukadla a pohoršeně zahoukají, kdo jim to tam leze.+ Nebojte se, já jsem vaše kamarádka...+usměje se na ně a hned jim přisype zobání a dá kousky masa, co ukradla Bei v kuchyni+ Já mám doma taky so-+a v té chvíli jí přistane její sovička na rameni a na druhým přistane Dezember, což se Zuzka docela prohne+ Jé vy ste chytří! +zaraduje se, protože jim včera sáhodlouze vysvětlovala kam to pojedou a že mají taky přiletět. No místní sovy její radost nesdílí, ukradnou si každá maso a jdou si to spolknout někam do rohu. Dezember se zatváří jako king, přelítne si taky vzít něco k jídlu a houkne na Zuzčinu sovu, ať neváhá, bo se nenažere. No ta chudera váhá váhá, tak ju Zuzka postaví ke krmítku a konejšivě ji hladí.
Venku si zatím zbytek tlupy podrobil pesany a nutí je aportovat a skákat přes prolízačky.+
Uživatelský avatar
Zuzka
Člověk
 
Příspěvky: 86
Registrován: 13 zář 2013 23:52
Bydliště: U Kristiána, Beatrix a tety Žanety

Re: Zahrada

Příspěvekod Beatrix » 30 srp 2015 15:17

+Když byla vybírat svatební poštovní sovy, tak taky neodolala. Pro sebe si ale vybrala čistě bílou.+ Ty budeš na sněhu úplnej špiooon! +dlachmá sovičku furt, ta voči navrch hlavy kam ju to dotáhla a že ostatní sovy na ni tak nějak divně koukají...+

Obrázek
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince


Zpět na Loch House

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron