Crale Residence

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Crale Residence

Příspěvekod Amyas Crale » 26 led 2013 16:57

C: Byl to jen návrh, drahá, ne žádost. Jen jsem chtěl, abyste se s Lucy nějak příjemně zabavily, když se vám nebudu moct věnovat +usměje se trochu nuceně+

W: Výborný vkus +pochválí ji+ Služebná vám pak ukáže, kde je knihovna. Jistě, vyřiďte si, co potřebujete.

+když Wenai odejde, otočí se ke Carol se zamračenou tváří+ Mohla by sis ten uštěpačný tón odpustit, alespoň když máme hosta?
Uživatelský avatar
Amyas Crale
Člověk
 
Příspěvky: 169
Registrován: 02 lis 2012 20:55

Re: Crale Residence

Příspěvekod Wenai Lafayette » 26 led 2013 17:59

Caroline: Ne, nemohla. +řekne razantně a podívá se na něj+ Nemysli si, že když sis mě vzal, tak jsem tvoje. Mám pocit, že to pro tebe stejně nic neznamená. +ušklíbne se+ Další modelka, Amyasi? Počítám, že to dopadne jak s tou poslední. Mám chuť se spakovat a odjet k matce, ale tak snadno ti pole nevyklidím, to tedy ne!
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Crale Residence

Příspěvekod Amyas Crale » 26 led 2013 18:34

Carol: Och, Caroline... ty už zase žárlíš +usměje se na ni a pak ji obejme kolem zad+ Víš, že miluji jenom tebe. Copak tě mám pořád o tom přesvědčovat? Nechci, abys odjela pryč. Nemáš vůbec žádný důvod +ujistí ji uklidňujícím hlasem a políbí ji+ Je to moje práce a já tu práci mám rád. Nic víc v tom nehledej.
Uživatelský avatar
Amyas Crale
Člověk
 
Příspěvky: 169
Registrován: 02 lis 2012 20:55

Re: Crale Residence

Příspěvekod Wenai Lafayette » 26 led 2013 19:13

Caroline: Tvoje práce byla vždycky na prvním místě, to ti nezazlívám, Amyasi. +pohlédne na něj vážně+ Ale ty tvoje ženské... +zavrtí hlavou+ Zajedu pro Lucy. +políbí ho na tvář a odejde+

Wenai: +dovolá, všechno si domluví a pak si odchytí služku, která jí ukáže její pokoj, kde nejprve podívá z okna a pak si prohlídne pokoj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Crale Residence

Příspěvekod Amyas Crale » 26 led 2013 19:26

+dívá se za Carol a cítí trochu výčitky, ale pak se otočí a zajde do salonu za Wenai a když ji tam nenajde, vyběhne do patra a zaklepe na dveře jejího pokoje+
Uživatelský avatar
Amyas Crale
Člověk
 
Příspěvky: 169
Registrován: 02 lis 2012 20:55

Re: Crale Residence

Příspěvekod Wenai Lafayette » 26 led 2013 19:48

Ano. +řekne a s úsměvem jde otevřít+ Amyasi. +usměje se na něj a odstoupí ode dveří, aby mohl projít dovnitř+ Je všechno v pořádku? +zajímá se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Crale Residence

Příspěvekod Amyas Crale » 26 led 2013 20:00

Omlouvám se za ten výstup u večeře. Moje žena je trochu žárlivá a občas to dává nevhodně najevo. Ale jinak je skvělá +vstoupí dovnitř, ale zůstane u dveří+ Nerad bych vás rušil. Chtěl jsem vám věnovat tu skici, co jsem udělal +podá jí obrázek+ Třeba budete mít podle ní ještě nějaké připomínky k výslednému obrazu. A kdoví... možná to bude mít jednou velkou cenu +zasměje se pobaveně+

Obrázek
Uživatelský avatar
Amyas Crale
Člověk
 
Příspěvky: 169
Registrován: 02 lis 2012 20:55

Re: Crale Residence

Příspěvekod Wenai Lafayette » 26 led 2013 20:55

Ale nic se nestalo. +usměje se na něj+ U nás je to kolikrát horší. Sourozenecké hádky. +zamává rukou, že je to opravdu děs+ Děkuji. +usměje se na něj a vezme si od něj skicu+ Pro mě už cenu rozhodně má. +podívá se mu do očí+ Vůbec mě nerušíte, ale klidně se sama zabavím.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Crale Residence

Příspěvekod Amyas Crale » 26 led 2013 21:22

Dobře.. tak pokud vás neruším, mohli bychom si dát spolu ještě čaj před spaním +zazvoní na služebnou+ To mi vysvětlete... čím má pro vás cenu? Je to obyčejná skica... myšlenka, převedená na papír +posadí se ke stolku+
Uživatelský avatar
Amyas Crale
Člověk
 
Příspěvky: 169
Registrován: 02 lis 2012 20:55

Re: Crale Residence

Příspěvekod Wenai Lafayette » 26 led 2013 21:38

+posadí sse taky ke stolku+ Právě proto. Protože je tak bezprostřední. Je v ní kus srdce, když kreslíte obraz, už nad tím víc přemýšlíte a srdce jde stranou. +položí skicu mezi ně a se zálibou se na ni zadívá+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron