Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 19 zář 2014 08:21

+koukne na ni taky, Tk zaujate, a vůbec ne pohoršeně, a je rada, že se směje a už není smutna. Sedne si ke stolku, víc ke zdi kam nedosáhne slunce od oken, a nakoukne ji přes ruku do nabídky+ ja si dám ten masovej sendvič. +rozhodně se po pečlivým zkoumání+ a ten nugatovej dort co mají ve výloze. +vybere si a oznmi to obsluze+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 19 zář 2014 14:18

+kouká do lístku a jako obvykle si nemůže vybrat a nejradši by si dala všechno+ Já si dám.... +protahuje to+ Já si dám ten toast s holandským sýrem, prosím. +usměje se na obsluhu+ A potom ten velkej větrník politej čokoládaou. A café latté. +uculí se spokojeně a zavře lístek a koukne s úsměvem na Eugenii+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 19 zář 2014 14:47

+v pohodě počká a trochu se usmívá, však mají času dost+ tak co,líbilo se ti to? +usměje se když obsluha odejde, a myslí tu výstavu+ máš dneska úplně biologicky odpoledne. +zasmeje se+ jeste lepší je teda pitevna, tam si můžeš i na ty tela chmatnout. ++zazubi se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 19 zář 2014 14:51

Jako, +uculí se+ objektivně a když tam byly ty mrtvoly a bylo všechno vidět se mi to líbilo. +začne+ Ale všechno to vypadalo děsně uměle a jako nakašírovaný a namalovaný. Až na ty kosti teda, ty vypadaly opravdově. +usměje se na ni+ Tobě se to líbilo? +zeptá se jí protože ji to zajímá+ No jo, ale do pitevny se jeden jen tak nedostne. +pokrčí smířeně rameny+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 19 zář 2014 15:11

Ale to jo,líbilo. +prikyvne+ je to jako veliká tři de učebnice anatomie. +uculi se trochu+ ale možnost sáhnout si na skutečný je přece jenom o něco lepši. +zasmeje se a ani ji jak to vypadá nedochazi že to vyznívá poněkud morbidne+ no, ja jsem tam poslední dobou skoro furt. Posledni rande co jsem měla krachlo, protože smrdim formaldehydem. +uculi se trochu+ někdy tě tam můžu propašovat. Ale spíš až večer, nikdo tě nesmí vidět. +zamýšlí se nad tim+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 19 zář 2014 15:15

Jo, no, dycky jsem si na to chtěla sáhnout. Vlastně na cokoliv v muzeích a tak. Ze tří mě už vyhodili. +zazubí se na ni+ Fakt? +koukne na ni překvapeně, nakloní se přes stůl a chvilku ji očichává+ Mě se nezadá. +zavrtí hlavou a vrátí se na místo+ JO? To bys mohla? +zasvítí jí oči+ To by bylo super! +trochu na židli nadskočí nadšením a zatleská+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 19 zář 2014 16:00

Já jsem vždycky chtěla jít na tu neviditelnou výstavu. +usměje se+ jak je ve tmě, a zkoušíš si život slepejch. tam můžeš sahat prakticky na všechno. +zazubí se, a jak se k ní nakloní, trochu poplašeně ztuhne, jakoby čekala že ji praští nebo kousne nebo něco+ No, vzala jsem si čistý oblečení. +uculí se trochu rozpačitě, a je ráda, že se nečervená+ ale jo. +pokrčí rameny+ doktorka Helschnerová šla na mateřskou, tak ti půjčím její plášť a cedulku. vrátný se stejně večer střídají, takže si toho nikdo nevšimne. +pousměje se+ nesmíme tam teda nic rozbít, ani spustit alarm. +zazubí se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 19 zář 2014 16:16

Aha, o tom jsem ještě neslyšela. +usměje se+ Tak to bysme mohlytaky zkusit. +nadchne se a pak se zarazí+ Jestli teda chceš, že jo. +usměje se trochu a poděkuje číšníkovi, kterej jim tam donese ty sendviče+ Takže budu doktorka Helschnerová? +zasměje se+ To bude sranda. A slibuju, že se budu chovat slušně a umírněně a sahat budu jenom na to, co mi dovolíš. +usměje se a zakousne se do toastu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 19 zář 2014 16:30

Já o tom četla v jednom časopise, přišli mi to zajímavý. +usměje se+ pořádají i třeba večeře ve tmě, to musí bejt sranda. +zasmeje se+ no, to bysme mohly. +prikyvne+ musíš se tvářit důstojně, je to zasloužila biolozka. +uculi se, a sklopi oči do svýho talire a zaculi se na sendvič+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 19 zář 2014 16:34

Večeřet ve tmě? Jako úplný tmě? +koukne na ni+ No to nevim, jestli bych zvládla, už teďka si drobím všude, nevím, jestli bych to ve tmě zvládla. +pousměje se+ Tak já se budu tvářit důstojně. +pokývá hlavou+ Nebudu pronášet žádný vtipy o mravenečnících a tak. +pousměje se a dál si drobí do klína toast+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron