Cizí země

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Cizí země

Příspěvekod Tony Dolohov » 18 pro 2012 14:35

Wenai: Rozhodne tady zustaneme. Jsem zvedav, jak bude ta dama reagovat, az se po sto letech probudi. Je to neuveritelny objev! Tito mnisi znaji recept na dlouhovekost, ne-li nesmrtelnost /hovorizapalene a oci mu planou vzrusenim/ Za to nam ta cesta stala, ne? /pohledne na ni/

/kneze napisu vecer/
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cizí země

Příspěvekod Wenai Lafayette » 18 pro 2012 15:30

+zvedne obočí+ a k čemu ti to je, když tu jen tak ležíš jako mrtvola? +zeptáse ho+ Ale jsem zvědavá, co mi řekne, je tu pár věcí co nejsou úplně... ideální. +podotkne+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cizí země

Příspěvekod Styx Lupin » 18 pro 2012 19:57

Tony: Ne, ta žena nás teď nevnímá, nachází se v hlubokém spánku +odpoví kněz Tonymu+ Neřekl bych, že nesmrtelný. I když jsou životní funkce takřka na rozhraní života a smrti, přesto člověk i v tomto stavu stárne. I když mnohonásobně pomaleji, než při plném vědomí. Takže může žít několik staletí. Ale ne navěky.

Wenai: Tento stav se nenavodí hned, trvá několik dní, než člověk upadne do hibernace. Podobně je to i s probouzením. Musí se oživovat plynule a pomalu, tento proces trvá spoustu dní +vysvětlí jí postup+ Přijměte mé pozvání strávit čekání v našem klášteře do doby, než vaše příbuzná bude schopna vnímat okolí. Pošlu vám sem někoho, kdo vám ukáže vaše cely.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Cizí země

Příspěvekod Styx Lupin » 18 pro 2012 20:02

Wenai: K čemu? Třeba k tomu, abych zjistil, jaký bude svět za sto let. Přesně, jak to udělala tvoje prateta. Tebe by to nelákalo vidět, jak bude svět vypadat v budoucnosti? +pohlédne zvědavě k ní+ Jaké věci máš na mysli?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Cizí země

Příspěvekod Wenai Lafayette » 18 pro 2012 20:15

Mnich: Jakjinak. +přikývne+ Dobře, počkáme tedy. Snad bych si mohla ukrátit čas ve vaší knihovně nebo na výletě po okolí.

Tony: Ani ne. Mě zajímá spíš minulost. Tam se ale tímhle systémem nedostanu. +skousne si ret a zadívá se na tetu+ Chtěla aby ji vzbuduli až se objevím, podle mě to s tím souvisí. Všechno... souvisí se vším. Já, ona, rodina. +koukne an něj+ To až budeme samy.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cizí země

Příspěvekod Tony Dolohov » 18 pro 2012 21:16

Wenai: Na cestování do minulosti můžeš použít obraceč času +podotkne a pak se zamyslí nad jejími slovy+ Hm... možná má pro vaši rodinu nějaký důležitý vzkaz, který ti chtěla předat osobně. Kdoví...

+mistr jim laskavým hlasem odpoví+ Naše knihovna a vlastně celý náš klášter je vám plně k dispozici. Přeji vám příjemný pobyt a doufám, že u nás dojdete k sebepoznání +kněz se ukloní Wenai, pak Tonymu a v modlitbách odkráčí pryč. Před svatyní už na ně čeká řadový mnich, který je dovede do jejich cel. Později několik mnichů odnese tělo ženy do meditační místnosti kdesi v útrobách kláštera, kam se nikdo kromě zasvěcených nedostane+

(a kněze ti zase hezky předávám;))
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cizí země

Příspěvekod Wenai Lafayette » 18 pro 2012 21:27

Tony: A dokážeš si předtsavit, jak by ses musel naobracet, aby ses dostal třeba do roku 1350? +ukloní se mistrovi taky a jde za tím druhým mnichem+ Všechno to do sebe zapadá, úplně všechno. +začne, když mnich odejde a nechá je osamotě+ Ještě nemám úplně všechny detaily, ale myslím, že už tomu začínám přicházet na kloub. Myslela jsem, že zemřela. Protože tak to chodí. Zemře jedna, narodí se druhá. Ale já jsem ... jak bych to řekla... no jsem prostě podvržená. Babička mě vyměnila za původně narozené dítě. Takže nemám krev, ale rodina mě přijala, dali mi jméno... Takže do ní patřím.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cizí země

Příspěvekod Tony Dolohov » 18 pro 2012 22:13

+chvíli ji překvapeně poslouchá+ To nechápu... proč to udělali? A co se stalo s tím prvním dítětem, víš to? A víš, kdo jsou tví praví rodiče?
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cizí země

Příspěvekod Wenai Lafayette » 18 pro 2012 22:29

Protože... mě potřebovali schovat. +řekne nakonec+ Setkala jsem se s nimi, s těmi, co to naplánovali, a vím, kdo jsou mí rodiče, ale nemám nejmenší důvod je hledat. Jsou to cizinci. Co se týče toho provního dítěte, tak je velmi pravděpodobné, že ho eliminovali. Babička nebyla z těch, co by vymýšleli složitá řešení, když se naskytne jednoduché. Myslela jsem, že to mám po ní. +pousměje se+ Je to pořád ještě dost zamotané.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cizí země

Příspěvekod Tony Dolohov » 19 pro 2012 14:55

Jsi nějaká důležitá, že tě museli ukrýt? +pozvedne se zájmem obočí+ V tom případě... nehrozí ti nebezpečí, pokud se někdo nepovolaný dozví, že žiješ? +zeptá se s obavou, asi mu Wenai trochu přirostla k srdci, nebo co:D+ Ale proč zrovna k Lafayettům...

(heh, jsem z toho trochu jelen....:D)
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron