Cizí země

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Cizí země

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 pro 2012 11:43

Byla jsem. +připustí+ Už nejsem. Už jsem udělala co chtěli, nebo spíš k čemu mě donutili a už pro ně nemám cenu. +pokývá hlavou+ No, proč k nim... to bych se taky ráda dozvěděla a myslím, že se to za pár týdnů dozvím. +uculí se na něj+ No, já se půjdu trochu prospat.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cizí země

Příspěvekod Tony Dolohov » 20 pro 2012 13:57

/dal uz z ni netaha rozumy, treba mu to Wenai sama rekne, co se dozvedela o svem puvodu - aebo to konecne prozradi do DV :D/ Dobre bez, ja se tady jeste trochu porozhlidnu /vyda se slidit po klastere/
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cizí země

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 pro 2012 14:08

Tak zkus nikoho nenaštvat. +uculí se na něj rošťácky a zapluje do postele, kde, docela unavená, zachvilku usne+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cizí země

Příspěvekod Tony Dolohov » 20 pro 2012 20:40

+ušklíbne se na Wenai vesele a pak během dopoledne projde podél zdí celou pevnost zvenku. Zastaví prudce u zrádného strmého srázu, pod kterým zeje hluboká propast, po jejíchž kolmých skalách padá na dno propasti hučící vodopád. Tony se rozhlédne po okolí a málem se mu zastaví dech. Před ním se rozprostírá nádherné tajuplné údolí, vysněný ráj na zemi. Dlouho se kochá tím pohledem a najednou mu dochází, kde je+

Spoiler: show
Obrázek
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cizí země

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 pro 2012 21:12

+Wenai se zdá v noci sen, stojí v pustím kraji, tak, jak byli před tím, ale před ní se tyčí křišťálová hora. Wenai má v rukou zvláštní kupatý předmět s rytinami, ale neví, co to je. Hora je čistá a lesklá v jiskřivém svěžím vzduchu. Najednou se křišřálem začne odprostřed šířit červené žilky, vlny, až nakonec má celá hora jasně rudou barvu, která postupně vybledne na normální kámen, vápenec, lehce do oranžova, Wenai se tedy vydá k hoře, ale najednou je před ní propast, tak ji přeskočí, ale nedosáhne až na druhou stranu a padá dolů, v té propasti, ve stěnách jsou jeskyně, kde nějaké bytosti žijí, kovají meče a tak dál, ale nikdo ji nevidí, takže Wenai dopadne do řeky na dně propasti, ještě před tím vidí, jak se ten předmět rozbije o skálu a něco z něj vypadne, něco důležitého... zavře oči a když je otevře, tak je zpátky ve své cele+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cizí země

Příspěvekod Tony Dolohov » 20 pro 2012 21:39

+když se dostatečně dokochá tou krásou, vrátí se zpátky ke klášteru. Prohlídku interiéru nechá na později, rád by nejdřív ukázal Wenai, co objevil. Vydá se k jejich celám. Ten chlap snad nikdy nespí!+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cizí země

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 pro 2012 21:44

+posadí se na posteli a přetře si obličej, pak se konečně začne oblíkat a když vyjde z cely, tak narazí na Tonyho+ Dobrý ráno. +zívne+ Objevil jsi, kde se tu vydávají snídaně? +pohladí si žaludek+ Mám pěknej hlad.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cizí země

Příspěvekod Tony Dolohov » 20 pro 2012 22:03

Jak ses vyspala? +uculí se na ni a teprve si uvědomí, že ještě nic nejedl+ Snídaně? Snad někde v refektáři... nejspíš v hlavní budově. Doufám, že nebudou suchary s vodou +ušklíbne se hladově+ Pojď, jdeme to najít... a potom ti něco ukážu.
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cizí země

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 pro 2012 22:28

+vydá se s ním do hlavní budovy+ Hm? +koukne na něj+ Co se děje? Našels něco? +projeví teda o to zájem, když konečně najdou jídelnu, kde je spousta čaje a nějaká zelenina+ No to docela ujde. +vezme si zeleninu a čaj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cizí země

Příspěvekod Tony Dolohov » 20 pro 2012 22:58

+nad zeleninou trochu ohrne nos, ale pořád lepší než suché kůrky+ Slyšelas už někdy o bájném údolí Šangri-La? To co jsem dnes ráno viděl, mi tu říši silně připomíná. Alespoň co jsem o ní četl. Nikdo ji ale zatím nenašel. Prý se nachází kdesi v Tibetu +napije se čaje a okamžitě jej vyplivne+ Tfuj... co to sakra je? No jasně... pravý tibetský čaj s jačím máslem, solí a mlékem +otře si znechuceně rty+ Vítej v Tibetu.
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron