Zahrady a les

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 13 pro 2012 17:20

+jde za holkama+ ale bacha na něj. +dohoní je+ Umí být vážně nebezpečnej, žere netopýry. +řekne hrůzostrašným hlasem+ Ukusuje jim hlavy. Zmizely tu už tři psy a přes léto bydlí v jeskyni, kam nikdo nesmí. Nikdy neroztaje úplně a v zimě... +vykulí na ně oči a snaží se vypadat hrůzostrašně+ v zimě se dostavuje sám.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 13 pro 2012 17:28

+vykulí na Byrona oči+ No nekecej, Ozzy straší na Tvrzi? +rozesměje se a občas do toho škytne+ Já myslím, že nás trochu lakuješ +mrkne na něj a brodí se sněhem za Jess+ Hele, já myslím, že támhle mezi těma stromama se něco hejbe +ukazuje vzrušeně+ Počkej +chytí Jess za paži+ musíme vymyslet plán! +tváří se hrozně vážně, ale oči jí jen hrajou+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 13 pro 2012 17:38

Já vás vůbec nelakuju, hele, hele. +stáhne je obě do jedný závěje a ukáže dopředu a opravdu se zachvilku z lesa vyloupne sněhulák, dost hrůzostrašnej, a není vyloučený, že to červený, co má na sobě je krev+ Vyrobyli ho sytiana s Viktorem asi před třema rokama. +sněhulák se motá mezi stromama, pořád zpívá a mezi tím vydává vrčivý zvuky+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Jessica » 13 pro 2012 17:38

+Zahučí do závěje vedle byrona+No ty vole... +vydechne+ Já jsem ho takhle zblízka ještě neviděla.
dejte mi někdo cigááárooo!
Uživatelský avatar
Jessica
 
Příspěvky: 41
Registrován: 21 pro 2010 20:53

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 13 pro 2012 17:48

+zajede do sněhu, vyvalí oči a poprvé si říká, že by to fakt mohl bejt průšvih+ No ty brďo! +zajíkne se a ani si nevšimne, že škytavka přešla+ Hele... je to krev? +zeptá se napůl vyděšeně a napůl fascinovaně+ Co budem dělat? +kouká na ty dva. chvilku přemýšlí, že by mohla zkusit použít kouzla, ale hned to zavrhne, protože neví, jakou magii sněhulák má a neví, co by to způsobilo+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 13 pro 2012 17:52

+koukne na ni, ale hned pak zas na sněhuláka+ Já nevim, co chceš dělat jinýho než tohle. +řekne ztlumeným hlasem+ Můžem se na něj ještě chvilku koukat a pak se zas odplížit pryč, ale mě už je docela zima, protože jsem celej mokrej.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 13 pro 2012 18:00

Tak jo +přikývne, i když se jí moc nechce nechat zakrvácenou příšerku toulat po lese+ Tak jdem než tady nastydneš, básníčku. +mrkne na něj a začne se co nejtišejc plížit zpátky směrem k domu a už taky cejtí, že jí pěkně mrznou prsty na nohou+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Jessica » 13 pro 2012 18:19

+plíží se potichu za něma a sem tam se ještě ohlídne přes zameno, když si všimne, že si jich sněhulák všimnul+ Zdrhámééé! +zařve a vezme to sprintem k Trzi+ Je za náma!
dejte mi někdo cigááárooo!
Uživatelský avatar
Jessica
 
Příspěvky: 41
Registrován: 21 pro 2010 20:53

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 13 pro 2012 18:19

Sakra. +zakleje+ Pojď. +chytne Viktorii za ruku a běží spolu k Tvrzi, nekouká vlevo ani vpravo a jen běží+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 13 pro 2012 19:18

A doprdele. +konstatuje, na kouzla ani nemyslí a zdrhá, co jí nohy stačí. Protože má podstatně kratší nohy než Byron, tak za ním trošku povlává+ Doprčic, doprčic +cedí skrz zuby a popadá dech+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron