Zahrady a les

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Syriana Spinnel » 13 pro 2012 20:18

(děkuji že jste Sněhuláka ponechali v původním stavu :D je to pro mě docela srdeční záležitost a už se na něj s Viktorem moc těšíme. Jak se každý rok objeví Sněhulák, znamená to že se blíží Vánoce :lol: )
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 14:48

No tak v to vřele doufám. +zazubí se na ni+ Tak do toho. Co mám dělat? +kouká na koště+ Je to jako motorka nebo něco?
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 18 pro 2012 14:56

Já myslím, že se akorát máš pořádně držet. +poškrábe se na hlavě+ Koště bude reagovat na moji magii, takže řídit musím já. +postaví se vedle koštěte a řekne tiše "Hop!", koště vyletí do úrovně pasu a zastaví se na místě+ Tak nasedej +zazubí se a přehodí jednu nohu přes koště+ Sedni si za mě a drž se. +instruuje ho a když vidí, že Byron je usazenej, nechá koště pomalu vzlétat, až se jim odlepí nohy od země a pak ještě kousek výš, aby si Byron na ten pocit zvyknul+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 15:00

+sedne si na koště a drží se jí jako klíště+ Páni! +výskne+ To je úžasný! Leť výš! +povzbuzuje ji a smeje se+ Výš!
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 18 pro 2012 15:05

+míří čím dál výš a postupně trochu zrychluje, až vyletí nad úroveň Tvrze a koukají na střechy+ Tak co, je to jako motorka? +směje se+ Hele kdybys náhodou padal, drž se radši koštěte než mě, jinak nás srazíš oba +upozorní ho, přestane stoupat a letí horizontálně nad pozemkama a okolo Tvrze. V jednu chvíli se musí vyhnout nějakýmu ptákovi, kterej na ně kouká dost vyjeveně a zakrouží kolem komínů nad les+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 15:26

Ne. Je to lepší. +je z toho celý nadšený+ Leť k moři. +natáhne ruku a ukáže jí cestu+ Támhle. Podél řeky. Je to kousek.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 18 pro 2012 15:32

+kouká kam ukazuje, najde si řeku a letí nad ní+ Drž se +vykřikne a přikrčí se blíž k násadě, načež koště vyrazí docela slušnou rychlostí kupředu. Občas koleny trochu upravuje směr, ale jinak se řítí kupředu+ Páni! +vydechne a trochu zpomalí, když lesy skončí a před nima se otevře mořská hladina+ Nevěděla jsem, že je Tvrz tak blízko u moře +poznamená a z výšky kouká, jak se řeka vlévá do moře a jak se vlny rozbíjí o skály+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 15:40

+nalepí se na ni a drží se jí, když letí tak rychle, ale očividně se mu to líbí, protože výská radostí+ To je nádhera! +zvolá nadšeně+ Jo, ale na koupání je to tu moc studený i v létě.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 18 pro 2012 15:43

+culí se, když slyší, jak se mu to líbí, a pak se zatváří poťouchle, pevně stiskne násadu mezi kolena a najednou se s nima koště propadne o několik metrů a letí volným pádem k vodě. Na poslední chvilku to ubrzdí a vyrovná, takže se jim jen špičky bot maličko otřou o hladinu a ve spirále vystoupá zase nahoru a tlemí se u toho+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 15:49

+jen poněkud vyděšeně hekne, jak to nezná a neví, co to koště všechno umí+ No... +řekne pak trochu přiškrceným hlasem+ Tak teď jsem se málem pozvracel. +ale pak se rozesměje+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron