Zahrady a les

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 18 pro 2012 15:56

Tak promiň +směje se škodolibě+ Máš to i s Bungee jumpingem zadarmo +vyplázne na něj dozadu jazyk a poamlu se vydá zpátky, chvilku letí úplně nízko nad stromama, chvilku vysoko až je vidět celá Tvrz jako na dlani+ Já umím lítat jenom tak abych se dostala z bodu A do bodu B, profesionální hráči famfrpálu umí lítat i hlavou dolů, a dělají různý vývrtky a tríčky. +vypráví, ještě dvakrát obletí Tvrz a pak vyletí k nejvyšší věži a zastaví pár centimetrů nad podlahou na cimbuří+ vystupovat +zazubí se na něj+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 16:13

Ty jo, vážně? A nespadnou? To bycch chtěl někdy zkusit... +užívá si let zpátky a když zastaví nad cimbuří, tak jen neochotně sleze dolů+ Ale doufám, že mě ještě někdy vezmeš proletět.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 18 pro 2012 16:37

Nespadnou +přikývne s úsměvem+ Kdybys někdy viděl lítat Viktora Kruma, to je něco neskutečnýho. Vypadá to jako kdyby byl s tím koštětem srostlej a ono ho poslouchalo na myšlenku. No to teda ale nezkusíš se mnou, do vývrtky bych nešla ani sama +zasměje se+ To víš že jo +zakření se na něj a přiloží si promrzlý prsty na omrzlý zčervenalý tváře+ Ale dneska je fakt děsná zima, už necítím zadek +oklepe se+ Jdem do tepla +zavelí a vezme koště do ruky+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 16:49

Koho? +zeptá se+ Kdo je Viktor Krum? Ale s kým jiným to mám zkusit? Tady nikdo nelítá. +rozmáchne se rukou, aby v tom pohybu zahrnul celou Tvrz+ Prosííím. +udělá na ni psí oči+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 18 pro 2012 16:58

To je nejlepší hráč famfrpálu dnešní doby. Chytač. +vysvětluje+ Někdy tě vezmu na famfrpál +slíbí a usměje se+ No jo, to se pozná. Košťata by mohli mít lepší +směje se+ No hele já nevím +váhá+ Nikdy jsem to nedělala. A když mi spadneš, tak se zabiješ a Jess pak zabije mě +zakření se, ale když vidí, jak se na ni roztomile tváří, povzdechne si+ No tak to zkusíme. Ale jestli sklouzneš, tak sebou při padání moc nemel, bylo by pro mě těžší tě trefit zpomalovacím kouzlem. +posadí se zase na koště a v duchu si prochází, jak to asi udělá+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 17:02

A tam můžu, když nekouzlím? +zeptá se trochu pochybovačně, ale nadšeně, že by rád šel+ Já nespadnu, fakt ne, slibuju. +olízne si dva prsty a dá je nahoru, jakože přísahá+ Jupí! +zasměje se a vyleze za ni na koště+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 18 pro 2012 17:12

No já myslím, že snad jo +zauvažuje nad tím+ Jako nikdo tě kvůli tomu určitě nevyvede, ale třeba Mistrovství světa bývá zakouzlené, aby se tam nekouzelníci omylem nedostali a neměli inifarkt. I když myslím, že normální anglická liga by měla být bez potíží. Já to zjistím. +slíbí mu a odlepí se od země. Vyletí nad tvrz, rozletí se, aby nabrala rychlost a pak zvedne násadu a udělá ve vzduchu velké vertikální kolo, takže chvíli letí hlavou dolů+ Panebože panebože panebože panebože +mumlá si u toho freneticky a srdce má až v krku, jednou rukou se pevně drží násady a druhou drtí Byronovu ruku, co má kolem pasu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 17:39

Super, tak kup lístky a já vezmu popcorn. +těší se na to a pak, celej nadšenej, se září v očích, krouží na obloze, hlavou dolů+ Jóóó! +křičí+ Ještě jednou, prosím. +ukecává ji+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 18 pro 2012 17:45

Tak jo +zazubí se a polkne, když Byron začne požadovat další+ Já jsem blbá, blbá, blbá +mumlá si křečovitě, drží se jak klíště a znova se rozletí+

(Třeba nějak jak je v první minutě tady v tom :D http://www.youtube.com/watch?v=mbjm5X9cJqU )

+nechá koště víceméně letět jak chce, akorát když se nebezpečně blíží ke zdi, tak to strhne stranou, v obličeji je úplně bílá, na koncin nekontrolovatelně ječí, tiskne se ke koštěti a Byron bude mít zítra určo na ruce modřiny+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 17:52

+ten ječí už od začátku, je na ní přímo nalepenej, ale je nadšenej jak blázen+ Prosím tě, +řekne, když letí klidnějc+ To už stačí. To stačí!
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron