Zahrady a les

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 18 pro 2012 17:58

To si teda piš, že to stačí +řekne tak nějak rozechvěle a zamíří zpátky k věži, dělá jí trochu problémy manévrovat, ale dovede je pěkně na cimbuří, sklouzne z koštěte a nohy ji neunesou, tak dokecne rovnou do sněhu a vypustí všechen vzduch, co doteď držela v plicích + Už nikdy. +dostane ze sebe, celá se nekontrolovatelně klepe, ale oči jí svítí adrenalinem+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 18:04

+sklouzne z koštěte a klekne si k ní do sněhu+ Jsi v pořádku? +chytne ji za ruku a starostlivě si ji prohlíží+ Tak jsi mě měla poslat do háje, když se bojíš. Já bych bez toho přežil.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 18 pro 2012 18:08

Já se normálně na koštěti nebojím. +brání se skrz rozcvakaný zuby+ To bude dobrý. To je jenom fyzická reakce na stres. +řekne už trochu jistějc, zavře oči a soustředí se, aby se uklidnila, a po chvilce silou vůle zmírní třas a už dokonce i cítí prsty na nohou.+ Zapal mi cigaretu prosím tě +požádá ho, když už je schopná udržet ruce v klidu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 20:17

Neboj, to bude dobrý. +usměje se na ni a pohladí ji po noze a zapálí dvě cigarety a jednu jí podá+ Na, inhaluj. +zasměje se+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 18 pro 2012 20:21

+vezme si od něj cigáro a prožene si plícema trochu dehtu+ Jo, to je paráda +vydechne oblak dýmu, nechá nikotin nalýzt do všech buněk a pak se zakření+ Ale jsem docela frajerka ne? +usměje se a je vidět, že jí pěkně otrnulo+ No teda jak jsme letěli poprvé proti věži, tak jsem myslela, že to nevyberu. Ale jsem borec. +zazubí se skromně+ Doufám, že se ti to aspoň líbilo +střelí po něm rozverným pohledem+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 20:26

No to mi ani neříkej, žes to málem nevybrala. +zasměje se+ Nebo mi přivodíš zpožděnej infarkt. Ale líbilo se mi to děsně. Bylo to jako... jako... +hledá slova+ No jako letět! +zasměje se+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 18 pro 2012 20:33

To jsem ráda +směje se, když vidí, jak je nadšenej+ Já to mám ještě radši takhle +strčí si cigáro do koutku, aby měla volný ruce natáhne je směrem k němu a pekelně se soustředí, až se jí mezi obočím udělá vráska. Pak Byron ucítí zvláštní pocit beztíže, a tak jak je - vkleče se maličko zvedne do vzduchu. Pomalu ho zvedne asi metr nad zem a pak ho zase pomaličku nechá klesnout do sněhu+ Fuj. +otře si zpocený čelo+ Teda dělat to se sebou je mnohem jednodušší +postěžuje si, ale směje se u toho+ S hůlkou by mi to šlo líp, ale jsem líná ji hrabat +zazubí se a začne se vyhrabávat ze sněhu a vstávat+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 21:10

Co? +koukne na její ruce+ Co to děláš? +jenom na to valí oči+ Páni! Ale koště asi zůstane number one. Na tom můžem dělt vývrtku. +zasměje se, vyskočí na nohy a vytáhne ji do stoje+ Tak, jdeme na oběd, hádám?
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 18 pro 2012 21:28

Už nebudem dělat vývrtku. +zdůrazní se smíchem a maličko se zapotácí, když ji vytáhne do stoje+ Možná až budeš mít narozeniny +sleví, když vidí jeho prosebný kukadla+ Jojo, něco bych pozřela. +souhlasí+ Co si dáme? Co ty vůbec rád jíš? +zajímá se, popadne koště a započne sestup po asi miliardě schodů z věže+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 pro 2012 17:50

+zachumlaní v bundách a kamaších vyjdou Wenai, Byron i Jessica z Tvrze, koulujou se, smějou se, pak třeba zpívají koledy a jdou po cestě do vesnice+

Obrázek

Obrázek
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron