Zahrady a les

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Zahrady a les

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 pro 2012 11:58

Zde se rozkládají velké zahrady a pozemky rodu Lafayette. Nejdřív uvidíte zahradu ve stylu anglického parku, na jejíž údrbě pracuje několik zahradníků. Později zahrada přechází v les, který se stará víceméně sám o sebe. I když mám dojem, že i na tohle někoho zaměstnáváme, ale dlouho jsem ho neviděla. Zahrada má samozřejmě několik tajemných zákoutí, kde se odehrávají samé tajemné věci :).

Obrázek

Plánek zahrad kolem Tvrze. Kdyby jste se náhodou ztratili.

Obrázek

Zeleninové, květinové a bylinkové záhony.

Obrázek

Park.

Obrázek


Ovocný sad, který se víceméně stará sám o sebe.

Obrázek

A samozřejmě hřbitov s rodinnými hrobkami. Člověk nemůže být nikdy dost dááárk, že? :twisted:

A abych nezapomněla, samozřejmě máme stáje. Už bůhví kolik generací chová naše rodina koně. Já se o to ale nijak moc nezajímám i když si občas taky někam vyjedu na Mefistovi. Je to klidnej starej hřebec a vůbec se neplaší.
Ještěrena si oblíbil Gelsominu. Na mě je moc divoká, ale to je kde co...


Obrázek

Mefisto

Obrázek

Gelsomina
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 13 pro 2012 11:58

To by se ti líbilo, viď! +přimhouří na něj oči+ To si žádá sníh za triko. +podívá se lišácky na Jess, vyskočí a vrhnou se spolu na Byrona. Zasedne mu nohy a chytí mu ruce, musí na to vynaložit většinu svojí váhy, ale chvilku se jí daří držet ho ve sněhu+ Honem, držím ho, nacpi mu sníh za bundu! +volá na Jess a směje se u toho jako cvok
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Jessica » 13 pro 2012 15:34

+chechtá se jak blázen+ Tady to máš lorďátko. +a cpe mu sníh za triko až jí dredy vlají kolem hlavy+
dejte mi někdo cigááárooo!
Uživatelský avatar
Jessica
 
Příspěvky: 41
Registrován: 21 pro 2010 20:53

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 13 pro 2012 15:37

Ne ne ne néééééé. +zaječí nakonec, ale to už ho Viki povalí na zem a Jessica už nacpala půl kila sněhu za jeho bundu+ To není fér, vy jste dvě! Teď budu celej mokréééj! +vytrhne ruce a cpe jim taky sníh kam se dá+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 13 pro 2012 16:19

Ale jo jo jo! +směje se mu, jak se tak kroutí ve sněhu jako žížala+ áááá +vyjekne, když se mu podaří šoupnout jí sníh za krk a cítí, jak jí teče studená voda podél páteře. Vyčerpaně spadne vedle něj do závěje a nechá Jess, aby Byrona domučila sama+ Tak, a mám sníh úplně všude +směje se jak šílenec a samozřejmě z toho dostane škytavku. Leží tam, otřásá se smíchem a drží se za bolavý břišní svaly a občas škytne až to s ní škubne+ Né, já ne-sná-ším škytavku +zaběduje a plácne se do čela+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Jessica » 13 pro 2012 16:23

Tak na škytavku tě musíme pořádně zlechtat. +začne s její léčbou+ To pak přejde. ě to vždycky přejde.
dejte mi někdo cigááárooo!
Uživatelský avatar
Jessica
 
Příspěvky: 41
Registrován: 21 pro 2010 20:53

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Byron » 13 pro 2012 16:24

+pozbírá se z sněhu+ Ticho! Ticho. Slyšíte to? +napíná oči do šera večera a z dálky se nese Zpívání Mama´s comming home+ To je ten sněhulák! +řekne a skousne si vzrušeně ret+ Jde to odtamtud. +ukáže+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 13 pro 2012 16:31

Ne! +stihne jenom vykřiknout, ale to už má Jessiny nenechavý prsty všude+ ááááá-áááá-ááááá +kříčí přerušovaně, jak do toho pořád škytá+ Já tě-nesnáším +už skoro brečí smíchy+ Cože? +zaposlouchá se a kouká, kam Byron ukazuje+ Ajo, slyším to +přikyvuje a oči má vykulený jak dva tenisáky+ Ty něco vidíš? +napíná zraky+ Má docela dobrej hlas +zaculí se, ale pro jistotu se ujistí, že má hůlku v kapse+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Jessica » 13 pro 2012 16:35

Já ho nevidím. +řekne a natahuje oči+ Půjdem ho najít? +koukne na ně a vyrazí tím směrem, kam Byron ukazoval+ No tak, poserové, útýct můžem vždycky, pojďte. +mávne na ně+
dejte mi někdo cigááárooo!
Uživatelský avatar
Jessica
 
Příspěvky: 41
Registrován: 21 pro 2010 20:53

Re: Zahrady a les

Příspěvekod Victoria » 13 pro 2012 16:47

Jasný, jdeme! +vyhrabe se na nohy a nepohodlně se zavrtí, jak se jí mokrý oblečení lepí na kůži a studí to+ Kdyžtak mu zazpíváme a bude to +zazubí se a prokládá to tlumenýma škytama+ Počkej na mě! +zavolá na Jess, doběhne ji a pokračujou za hlasem+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Další

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron